OZVUČENÍ AKCÍ A PRONÁJEM OZVUČENÍ

Žádná akce se neobejde bez kvalitního ozvučení, reprobedny jsou základem ozvučení. Společně s kvalitním mixážním pultemPronájem ozvučení A-TechServicePůjčovna zvukové techniky A-TechServicePůjčovna reproboxů k ozvučení A-TechService, mikrofony, ostatní zvukovou technikou a profesionální obsluhou docílíme i profesionálního zvukového výsledku produkce Live ozvučení či záznamu.

Hledáte profesionální ozvučení Vaší akce pro firemní konferenci nebo jinou společenskou událost? Nabízíme do pronájmu ozvučovací aktivní i pasivní systémy, doplněny mixážními pulty, mikrofony a ostatní audio techniku. Zajišťujeme profesionální služby v oblasti ozvučení akcí. Naší zvukovou techniku můžete využít k pracovním nebo i ke svým soukromým akcím.

Profesionální ozvučení akcí je nedílnou součástí každé události. Nemusí se jednat zrovna o mluvené slovo na konferenci či špičkového DJe, ale třeba jen o kvalitní hudební podklad, který navodí příjemnější a útulnější atmosféru než zcela tichá neozvučená místnost.


VÝBĚR MIKROFONU - PRONÁJEM MIKROFONU

131022113209 ozvuceni konferencePronájem - půjčovna konferenčních mikrofonů Shure

 

 

Potřebujete být slyšet a bylo Vám rozumět? Nabízíme Vám k pronájmu ozvučení i mikrofon/y

Mikrofon je důležitým prvkem ozvučení. Kvalitní ozvučení se neobejde bez kvalitních mikrofonů tak aby výsledný zvuk či záznam byl profesionální kvality. Mikrofony se všeobecně požívají pro snímání hlasu a všeobecně zvuku.

Konferenční mikrofony – použití pro předsednictvo, řečnický pult. Z pravidla se používá jeden mikrofon pro 2 účastníky. Disponujeme mikrofony Shure CVG18 se základnou, mikrofon na husím krku a mikrofony APART s řídící jednotkou.

Bezdrátové mikrofony – do ruky (hand), bodypacky s klipovým, náhlavním mikrofonem s charakteristikou dle využití a potřeby. Využití mikrofonů – běžné využívání k ozvučení, na dotazy do publika (plénum), pro přednášejícího s tím že u hlavového (head), má volné ruce. Tento typ mikrofonu je vhodný pro kvalitní snímání řeči přednášejícího při live ozvučení, mikrofon je pevně nastaven a z pohybem hlavy se vzdálenost od úst nemění a charakteristika snímání zůstává stejná. Naše mikrofony jsou od špičkových firem jako je Sennheiser, Shure atd.


AUDIO TECHNIKA - PRONÁJEM ZVUKOVÉHO MIXÁŽNÍHO PULTU

Pronájem mixážního pultu k ozvučení A-TechServicePotřebujete si k ozvučení pronajmout mixážní pult ?

Mixážní pult je nedílnou součástí ozvučení. Kvalitní ozvučení akcí A-TechService Praha se neobejde bez kvalitních reproboxů, mikrofonů tak i mixážního pultu aby výsledný zvuk či záznam byl perfektní. Pochopitelně nesmíme opomenout ostatní zvukové prvky. I kabeláž je důležitým prvkem ozvučení.

Mixážní pulty se všeobecně požívají pro veškeré řízení produkce a záznamu zvuku. Umožňují obsluze ozvučení k profesionálnímu zvukovému výsledku. Disponujeme digitální a analogovou technologií v oblasti řízení zvuku. Typ mixážního pultu určuje jeho využití (mluvené slovo - konference, tlumočení, hudební produkce, DJ), požadavky na ostatní doplňující techniku, počet mikrofonů, počet výstupních zvukových linek a požadovaných řízených vstupu do systému ozvučení. Mixážní pult je v podstatě mozkem ozvučení.


DJ TECHNIKA - PRONÁJEM DJ TECHNIKY

Pronájem - půjčovna ozvučovací DJ techniky A-TechServicePotřebujete si k ozvučení pronajmout Dj techniku ? Nebo připravujete DJ produkci ?

Máme pro Vás doplňující audio DJ techniku.

Kvalitní produkce DJ se neobejde bez mixážního DJ pultu , CD playerů se vstupem USB a pří poslechu mimo hlavní ozvučení, tak aby výsledná produkce byla profesionální.

Disponujeme DJ sety od firmy Pionner kde je mixážní pult Pionner 600 a 2 CDJ playery 850, mixážními pulty REDOX a jiné. DJ produkce může být doplněna o odpovídající ozvučení s basovou dominantou subasů, tak i světelnou, efektovou technikou. Prostě to musí být show a zábava pro hosty.


ZÁZNAM ZVUKU - PRONÁJEM TECHNIKY PRO ZÁZNAM ZVUKU

Zvkový záznam konference, prezentace A-TechServicePořízení záznamu přednášky přednášejícího, prezentace či hudební produkce tedy všeobecně zvuku.

Zaznamenání zvuku v dnešní době provádíme již jen digitálně. Digitální snímání zvuku má výhodu zpracování, nenáročnost na uložení a přenášení dat. Pro záznam z konference používáme zařízení pro to určené ZOOM H4, které má vynikající možnosti snímání a to jak vestavěnými mikrofony stereo záznamu s modifikací citlivosti a charakteristikou snímacích vložek. Zařízení samozřejmě umí snímat analogový signál přes audio linku od mikrofonu přímo od přednášejícího, případně až po ruchové mikrofony, které dodávají autenticitu prostředí posluchačů s následným převodem do mnoha digitálních formátů např. MP3. V případě zájmu o tyto služby zaznamenáváme i přes softwarově upravený PC nebo notebook. Pro záznam zvuku je nutné přítomnost našeho technika, který ručí za kvalitu záznamu. Klientovy se zvukovým záznamem předáváme hned na místě, nebo dodatečně zasíláme elektronicky s možností stažení z internetu. Nezapomeňte na autorská práva a ochranu osobních údajů.


A TO JE PŘESNĚ ONO, PREZENTAČNÍ SETY SE ZVÝHODNĚNOU CENOU PRONÁJMU

Pronájem projektoru A TechService PrahaPotřebujete si pronajmout konferenční, prezentační techniku výhodněji? Přesně proto jsme vytvořily speciální nabídky pronájmu techniky, tak abychom vyhověly všem klientům.

Nabízíme základní ozvučovací, projekční a konferenční balíčky za výhodnější ceny.

Ozvučení a projekce v setu, kompletní projekci na projekční plátno s bez drátovým ovladačem prezentací v Power Pointu s laserovým ukazovátkem. Kvalitní ozvučení s 2 kusy bez drátových mikrofonů do ruky (hend). Mikrofony je možné využít jak pro předsednictvo tak i do pléna na dotazy. Instalace a doprava po Praze k balíčku zdarma.

Projekční set – cenově výhodné zapůjčení setu obsahuje kompletní projekci z projektoru na projekční plátno o velikosti 180x180 cm.

2 obrazovky na stojanu s úhlopříčkou 102 cm - Akční set obsahuje 2 kusy LED obrazovek JVC s plným rozlišením Full HD, usazené ve stojanech. Obrazovky ve výšce očí. Propojené na 1 zdrojový signál notebooku. V ceně balíčku zdarma instalace a doprava po Praze.

Jednoduché, malé ozvučení - akční set obsahuje aktivní reproduktor Mackie SRM 150 s drátovým mikrofonem do ruky (hand). Vhodné využití pro výstavní stánky.


PROJEKCE Z PROJEKTORU - PRONÁJEM PROJEKTORU

Připravujete konferenci, prezentaci a potřebujete kvalitní projekci z projektoru ?

Pronájem - půjčovna projektoru A-TechServiceNabízíme veliký výběr data video projektorů k pronájmu nejen pro konference, prezentace ale i pro domácí projekce. Data projektor je nedílnou součástí velkoplošné projekce, stejně tak i projekční plocha (projekční plátno) a zdroj video signálu.

Při výběru projektoru a projekčního plátna do pronájmu vždy zohledňujte velikost místnosti s možnosti projekce (přední nebo zadní), projekční vzdálenost s možností využití projektoru s ultra krátkou projekční vzdáleností mezi objektivem a projekčním plátnem. Výšku stropu při instalaci rámového projekčního plátna, možnost případného přitemnění, požadované nativní rozlišení projektoru a poměr stran projekce.

Projektory pro běžnou kancelářskou prezentaci nabízíme k zapůjčení i v akčních setech včetně projekčního plátna. Projektory do pronájmu pravidelně servisujeme pro co nejkvalitnější projekci.


VELKOPLOŠNÁ PROJEKCE NA PROMÍTACÍ PLÁTO - PRONÁJEM PROJEKČNÍHO PLÁTNA

Stejný jak projektory tak nabízíme širokou škálu projekčních pláten (pronájem promítacího plátna) k zapůjčení pro velkoplošnou projekci z projektoru.

Jednoznačně doporučujeme promítat na promítací plátno než na zeď. Zeď jako matnice je nevhodná vzhledem k jejímu povrchu. Projekce na zeď Vám odebírá cca 30% výkonu projektoru a tím Vám narůstají náklady na dražší projektor s vysokým výkonem ANSI (lumen). Projekční plocha plátna je vyrobena naopak se ziskem (odrazem světla).

Disponujeme projekčními plátny k zavěšení, na stativu (stojanu) a rámovími, vypínacími projekční mi plátny. Zavěšovací a plátna na stativu jsou určená pro přední projekci (projektor promítá čelně na projekční plátno). Rámová projekční plátna umožňují přední i zadní projekci za použití potřebného povrchu. U zadní projekce je projektor umístěn za projekčním plátnem a tudíž je prostor před plátnem volný. Druhou výhodou zadní projekce je že projektor díky svému umístění neoslňuje a nevznikají stíny na projekci.


PROJEKCE Z OBRAZOVKY - PRONÁJEM OBRAZOVEK

Prezentace nebo náhled z pronajaté LCD, LED velkoplošné obrazovky (televize) s rozlišením až Utra HD (4K).

Pronájem obrazovky na stojanu A-TechService

 

 

 

Využití televizí na poli prezentací je opravdu široké, obrazovky jsou vhodné pro prezentace nebo video projekce z obrazovky, náhledová projekce z obrazovky, doplňková projekce za využití i více kusů televizí najednou se vzájemným propojením. Výhodou projekce z obrazovky vysoký jas a menší prostor k projekci.

Pronájmem velkoplošné obrazovky na stojanu je perfektním prezentačním doplňkem a pomocníkem při prezentování či zobrazování Vašich sponzorů, produktů pro širokou veřejnost. Jsou nedílnou součástí na konferencích a prezentacích. Díky USB slotů není potřeba další techniky k přehrávání videa na obrazovku. postačí Vám USB flash s video nebo obrázkovým souborem.

Naše typy obrazovek lze použít i při přehrávání ozvučených videí, jsou vybaveny reproduktory.

Obrazovku lze od nás instalovat do vysokého stojanu a to ve dvou provedení - obraz v úrovni očí, do stojanu pro náhled řečníkovi na zem nebo na výstavní stánek na závěs. Obrazovky lze propojovat mezi sebou a s projekcí na projekční plátno vytvořit doplňkové projekce pro větší nebo členité prostory.


VÝSTAVKA Z PLAKÁTŮ NEBO FOTOGRAFIÍ (POSTER SESSIONS) - PRONÁJEM VÝSTAVNÍCH PANELŮ

Vystavni panely 100x100

Vystavni panely 100x100

Pronájem výstavních stojanů (panelů) pro pstery - Poster session se zcela liší od mluvené nebo vizuální prezentace, proto je také nutné použít jiné techniky k jeho přípravě. Účelem posteru je seznámit zájemce s tvorbou, zaměřením prezentujícího jednoduše pochopitelnou formou, která stimuluje zájem a diskusi. Základním cílem je vyprovokovat výměnu názorů mezi prezentujícím a plénem. Poster sessions je ideální příležitostí pro neformální představení nejrůznějších projektů a výzkumů. Poster je obvykle plakát, listy papíru nebo fotografie připevněnými na posterový výstavní panel (stojan), které pronajímáme. Často je také ale využita další audiovizuálních technika, například video projekce, která je vhodným doplňkem Poster Sessions.

Výstavní panely zapůjčujeme ve 2 formátech 100 cm šířka x 100 cm výška nebo 100 cm šířka x 200 cm výška.

Výstavní panely (stojany) pronajímáme a zavážíme na místo akce, kde je i instalujeme dle požadavků klienta.


STARŠÍ VERZE PROJEKCE - PRONÁJEM ZPĚTNÉ A DIA PROJEKTORY

Produkce orazu za využití video režie A-TechServicePro starší verze promítání prezentace se používá projekce ze zpětného projektoru, promítání slajdů. Na rozsvícený zpětný projektor se položí postupně, jednotlivě slajdy (fólie) s náčrtky a projektor je prosvítí. Odraz světla se přes zrcadlo přenese na projekční plátno.

Jako duhou verzi promítání fotografií se používá dia projektor. Do projektoru se vkládají diapozitivy. Projektor je možné ovládat dálkovým ovladačem.


ŘÍZENÍ A OVLÁDÁNÍ OBRAZU - VIDEO ROZBOČENÍ A REŽIE

Produkce orazu za využití video režie A-TechServiceV případě potřeby upravovat live video projekci z kamery, či při velkoplošné projekci z projektoru a přidávat střih z dalších zařízení (prezentace, loga partnerů a jiné informace z dalšího notebooku), je potřeba toto zařízení připojit a hlavně ovládat dle potřeby nebo scénáře. K tomu využíváme video střižny (režie). Umožňují vzájemné prolínání obrazu a spoustu jiných efektů a vychytávek. Pokud chceme doplnit hlavní projekci o náhledy z obrazovek na stojanu nebo jednoduše obraz rozbočit, používáme video splittery. Stejně tak je možné jednoduše obrazový signál posílat z více zařízení vždy jen do jednoho kanálu. Všeobecně dnes umíme mnoho obrazových formátů a vysoké rozlišení upravovat live a to jak analogového tak i digitálního signálu, přímo při konferenci.


VEDENÍ PREZENTACE - PRONÁJEM VÝPOČETNÍ TECHNIKY

Pronájem notebooku A-TechServicePronájem výpočetní techniky, tiskáren a ostatního příslušenství. Jako zástupce výpočetní techniky do pronájmu nabízíme notebooky pro běžnou kancelářskou činnost, tak multimediální pro práci s obrazem a zvukem.

U tiskáren zde máme zastoupení kvalitních zařízení pro tisk a to černobílí a barevný. Jedná se o laserové tiskárny a laserové multifunkční tiskárny se scannerem, kopírkou a tiskem.


OVLÁDÁNÍ PREZENTACÍ - PRONÁJEM PREZENTÉRU S LASEREM

Pronájem ovladače prezentací A-TechServicePůjčovna prezentéru A-TechServicePrezéntér a laserové ukazovátko je důležité pro přednášejícího prezentace z počítače při projekci z projektoru. Pronájmem prezentéru docílíte posunu vpřed i zad slajdů v prezentaci s možností nastavení časovače (délky času pro prezentaci), je navržen pro PowerPoin. Doplňkem je vestavěné laserové ukazovátko pro přední projekci. Je to plné ovládání prezentace od přednášejícího.

Výkonné laserové ukazovátko disponuje větším zeleným bodem na projekčním plátně, je vhodné pro přední i zadní projekci.


VYBAVENÍ PRŮVODCE A TLUMOČNICKÁ TECHNIKA - PRONÁJEM PRŮVODCOVSKÉ TECHNIKY

Pronájem šeptáku pro tlumočení a průvodce A-techServicePronájem mobilního ozvučení pro průvodceDo pronájmu průvodcovské techniky zařazujeme tlumočnické sady Sennheiser (šepták), využíváme je nejen pro tlumočení bez nutnosti využití tlumočnické techniky ale i pro průvodce. Sada se skládá z 1 mikrofonu a to bezdrátového do ruky nebo bodypacku s náhlavní sadou s mikrofonem pro průvodce a 20 ks bezdrátových přijímačů s 1 sluchátkem, tak aby účastník měl zvukový kontakt i z realitou. Sady šeptáků se dají navyšovat po 20 ks staniček pro účastníky ale vždy s 1 mikrofonem. 1 frekvence = 1 sada. Sady umí až 6 kanálových frekvencí. Šeptáky jsou vhodné i ro hlasitější, hlučnější provozy.

Do kategorie pronájmu techniky pro průvodce jsme také zařadily jednoduché vysílačky (WalkyTalky) a mobilní (bateriový) ozvučení přes rameno s mikrofonem do ruky.


AUDIOVIZUÁLNÍ ZÁZNAM A PŘENOS OBRAZU, FOTOGRAFOVÁNÍ - PRONÁJEM KAMERA, FOTO

Pronájem video kamery A-TechServicePotřebujete zaznamenat konferenci nebo přenést obraz a zvuk, k tomu Vám pomůže pronájem kamery nebo fotoaparátu. Nabízíme kamery do pronájmu s HD rozlišením a to ve více variantách. Maximálně 1080i nebo 720p. Za pomocí digitální kamery a ostatních technických zařízení, přeneseme obraz i zvuk do jiného místa nebo vytvoříme AV záznam z Vaší konference, prezentace či jiné společenské akce. Nezapomeňte na autorská práva a ochranu osobních údajů. Pronájmem fotoaparátu můžete nafotit momentky přednášejících nebo také vytvořit video záznam. Fotoaparáty máme digitální zrcadlovky nebo kompakty. K veškeré video – foto technice nabízíme k pronájmu i stativy (stojany), světla a ostatní potřebnou techniku. V případě zájmu Vám videozáznam pořídíme v místě akce a následně zpracujeme dle předem daných požadavků.


POPISOVACÍ TABULE - PRONÁJEM FLIPCHARTU

Flipchart = Pronájem - Půjčovna flipchartupopisovací tabule. K pronájmu dostanete tabuli, blok papíru s 20 archy papíru o velikosti flipchártu a popisovací 4 barevné fixy. Flipcharty se používají k jednoduší verzi prezentace, kdy přednášející během prezentace postupně píše na tabuli a vysvětluje jednotlivé kroky postupu a jeho výkladu. Jedná se o psanou prezentaci.

Tento typ prezentace je vhodné doplnit projekcí z projektoru a případně ozvučením pokud to situace vyžaduje.


USAZENÍ OBRAZOVKY - PRONÁJEM STOJANU NA OBRAZOVKU

20171020 081310Obrazovka na stojanu je perfektním prezentačním doplňkem a pomocníkem při prezentování či zobrazování Vašich sponzorů, produktů pro širokou veřejnost. Jsou nedílnou součástí na konferencích a prezentacích. Díky USB slotů není potřeba další techniky k přehrávání videa na obrazovku. postačí Vám USB flash s videem či obrázky. Disponujeme umístěním obrazovky do stojanu a to ve dvou typech s obrazem v úrovni očí, stojanem pro náhled na obrazovku na zem, zavěšovacím rámem na zeď, závěsy na výstavní stánky, stojany ke konferenčním stolům pro menší obrazovky.

Případně stavíme konstrukce z TRUSS a liftů. Samotné stojany, nebo závěsy pronajímáme jen k našim obrazovkám do velikosti 170 cm úhlopříčky. Obrazovka na stojanu či jiné konstrukci svým umístěním by měla mít co nejširší publikum.


VÁŽNOST KONFERENCE - PRONÁJEM ŘEČNICKÉHO PULTU

Pronájem řečnického pultu classicPronájem řečnického pultu sklo, chromNa konferenci, i třeba prezentaci by neměl chybět řečnický pult. Řečnický pult umožňuje řečníkovi si odložit materiály nebo notebook z kterého vede prezentaci. Pulty je možné doplnit o mikrofony a tím se vymezí řečníkovi prostor pro prezentaci. Řečnický pult dodává na vážnosti a důležitosti celé konference. Nabízíme do pronájmu řečnické pulty ve dvou variantách, klasický nebo promo.

Promo řečnický pult je skleněný se stříbrnou konstrukcí a má dvě police výškově nastavitelný. Pro lepší manipulaci jsou na kolečkách.


UMÍSTĚNÍ PROJEKCE - PRONÁJEM STOLKU POD PROJEKCI

Pronájem stolku pod projektor A-techServicePřipravujete prezentaci a není na co položit projektor, případně výškově přizpůsobit umístění projektoru, nebo jeho náklon? Mít jedno místo, z kterého povedete projekci. Přesně proto pronajímáme stolky pod projektor i s výškovým nastavením nebo stativy. Stolky jsou na kolečkách a některé typy co nabízíme k zapůjčení, mají i polici pro notebook nebo jinou techniku k prezentaci. Promo stolek pod projektor s policí v provedení sklo, chrom nabízíme ve stejném designu jako řečnický pult promo.


MOBILIÁŘ - PRONÁJEM STOLU - DJ

Pronájem DJ stoluObčas se nám stává, že dorazíme na místo akce, kde není žádný nábytek, stůl, na co položit režii, notebooky, DJ playery s mixážním pultem. Nebo při využití tlumočnické techniky pro malé kabiny na stůl je zapotřebí stůl. Klient nemá možnost zajistit potřebný nábytek, proto nabízíme do pronájmu i toto vybavení. Stůl je standartní svou výškou i šířkou.

DJ stůl je navržen přesně pro DJe.


OSVĚTLENÍ AKCÍ - PRONÁJEM SVĚTEL A EFEKTŮ

Pronájem světel LED PAR A-TechServicePronájem výrobníku mlhyPronájem laseruU nás máte možnost výběru z celé škály světel a efektů k pronájmu, tak aby byly optimální světelné podmínky při Vaší akci. Světelnou techniku si u nás můžete zapůjčit nebo si k ní zajistit rovnou i profesionální servis. Disponujeme inteligentními světly, LED technologií a efekty s možnosti řízení nejen pro nasvícení konference, video záznam ale i pro DJ .

z řady výrobníků zapůjčujeme výrobníky mlhy (vyvíječe) a to i plazivou a výrobníky bublin. Nabízíme osvětlení scénické, spotové, rozptylové (WASH) a efektové s veškerým příslušenstvím jako jsou stativy, rampy, světelný dimmery k řízení intenzity, pulty pro řízení světel a výrobníku mlhy.


VYMEZENÍ PROSTORU - PRONÁJEM ZÁBRANY PROTI VSTUPU

Pronájem stojanu pro vymezení vstupuMobilní zábrany vstupu se používají k vymezení prostoru pohybu osob. Pronájmem vymezovačů určíte prostor kterým umožníte vstup, výstup. Vymezovače prostoru nabízíme do pronájmu pro interiérové exteriérové použití. Chromový stojan s výškou 90 cm je opatřen 2 metrovým, modrým pásem s možností přinutí k dalšímu stojanu. Vzniká souvislá řada stojanů, teré vymezí cestu dle potřeby.

 

 

 

 

 


VYVÝŠENÍ, STUPÍNEK - PRONÁJEM PÓDIA

Pronájem pódia PrahaPódiová technika není jen konstrukce Truus, Lifty, stativy ale i pódium. Nabízíme do pronájmu pódium značky Nivtec. Jedná se o celý systém pódiových prvků, schodiště, nohy k pódiu, skiring atd. Samotnou stavbou pódia dodáváte na důležitosti konference.

Vize konference s pódiem: Na pódiu předsednictvo a řečnický pult s konferenčními mikrofony. Za pódiem velkoplošná projekce vedená z projektoru na projekční plátno se zadní projekcí, doplněná o náhledy z obrazovek na stojanu po bokách konferenčního sálu. Náhled pro předsednictvo z obrazovky, čtyř bodové ozvučení s bezdrátovými mikrofony do ruky pro dotazy do pléna. Vše řízeno zvukařem a video režií. Možno doplnit o tlumočnickou techniku či další obrazovky k předsálí se sponzory akce.

Pódium je velice stabilní a pevné. Z důvodu bezpečnosti není možné si jednotlivé díly sám zapůjčit a případně postavit, proto máme vyškolený personál . V naší nabídce jsme připravily vzorové typy a základních možnosti uspořádání pódia a to včetně pódiových desek (praktikábl) , schodů, spodního a bočního výkrytu (skiringu), vrchního koberce a služeb s dopravou po Praze (navrženo pro konference).

0 Shares
Share