Potřebujete si pronajmout konferenční, prezentační techniku výhodněji? Přesně proto jsme vytvořily speciální nabídky pronájmu techniky, tak abychom vyhověly všem klientům.
 
 
 
Nabízíme základní ozvučovací, projekční a konferenční balíčky za výhodnější ceny.
 
 
 
Ozvučení a projekce v setu,  kompletní projekci na projekční plátno s bez drátovým ovladačem prezentací v Power Pointu s laserovým ukazovátkem. Kvalitní ozvučení s 2 kusy bez drátových mikrofonů do ruky (hend). Mikrofony je možné využít jak pro předsednictvo tak i do pléna na dotazy. Instalace a doprava po Praze k balíčku zdarma.
 
 
 
Projekční set – cenově výhodné zapůjčení setu obsahuje kompletní projekci z projektoru na projekční plátno o velikosti 180×180 cm.
 
 
 
2 obrazovky na stojanu s úhlopříčkou 102 cm  – Akční set obsahuje 2 kusy LED obrazovek JVC s plným rozlišením FullHD, usazené ve stojanech. Obrazovky ve výšce očí. Propojené na 1 zdrojový signál notebooku. V ceně balíčku zdarma instalace a doprava po Praze.
 
 
 
Jednoduché, malé ozvučení – akční set obsahuje aktivní reproduktor Mackie SRM 150 s drátovým mikrofonem do ruky (hand). Vhodné využití pro výstavní stánky.

0 Shares
0 Shares
Share