Potřebujete technické vybavení pro Vaší akci?
Pak je tu právě pro Vás široká nabídka pronájmu prezentační techniky od projekčních pláten pro přední i zadní projekci s mnoha typy projektorů se světelným výkonem až do rozlišení FullHD. Projekce může být doplněna o prezentér ,laserové ukazovátko, flipcharty nebo náhledové LCD monitoryozvučení. Pakliže zvolíte raději projekci na obrazovku nebo prezentaci videa přímo z USB Flash. Plazmové a LCD obrazovky s plným rozlišením Full HD s možností usazení do stojanů kde obraz je v úrovni očí. Velmi důležitý je také zdrojový signál pro projekci, můžete tedy využít nabídky notebooků, DVD či jiného zdroje. Kancelářskávýpočetní technika doplňuje potřeby administrace při samotné organizaci akce. Pro Vaši konferenci s mezinárodní účastí máme pronájem tlumočnické techniky a průvodcovské technikyšeptákové sady Sennheiser. Zážitek z Vaší akce máte možnost zaznamenat na kvalitní kamery nebo fotoaparát. Foto – video technika zahrnující kamery HDMI s plným rozlišením a bohatým příslušenstvím.
 
 
 
S využitím půjčení ozvučení nabízíme mnoho typů a druhů mikrofonů jak na zpěv tak na mluvené slovo. Ozvučení můžete doplnit dle potřeby o reproboxy, mixážní pult, vybavení pro DJ – CDJ playery, mixážní pulty a jiné…
 
ozvučení na párty je nezbytnou součástí osvětlovací technika, která zahrnuje scénickéefektové i bodové osvětlenímlhovadla – výrobníky mlhy a bublin. 
 
V neposlední řadě najdete u nás mobilní pódium NVITEC, výstavní tabule pro postery ( prezentační informační tabule), řečnické pulty, konferenční mobiliář.
Je možné že akce pořádáte mimo zdroj elektrické energie. Dodáváme digitální elektrocentrály i pro výpočetní techniku.
Kdo vám zajistí pronájem techniky s instalací a deinstalací, technickou asistencí a dopravou?
A-TechService s.r.o. Váš partner pro Vaše akce
 

Nevíte si rady s instalací audiovizuální techniky?

Organizujete kulturní akci, či firemní prezentační akci a nemáte vůbec žádné zkušenosti s audiovizuální technikou. Jste schopný manažer, organizátor, tlumočník, ale technická stránka věci jde tak trochu mimo vás. Pak se obraťte na odborníky. Naše firma A-Techservice má letité zkušenosti s pronájmem audiovizuální techniky, osvětlením a ozvučením akcí včetně kompletního servisu. Stačí zavolat a nezávazně se informovat o možnostech a cenách.
Abyste měli bližší představu, jaké možnosti se před vámi otevírají, pojďme si stručně nastínit, co všechno bychom vám mohli zapůjčit a pomoci nainstalovat. Nabízíme k pronájmu například prezentační techniku, která zahrnuje projekční plátna, přední i zadní projekci s mnoha typy projektorů se světelným výkonem až do rozlišení Full HD. Projekce můžeme doplnit nezbytnými komponenty, jako jsou prezentér, laserové ukazovátko, flipcharty, bílé tabule nebo náhledové LCD monitory. Zajistíme samozřejmě ozvučení, případně osvětlení. Důležitý je rovněž zdrojový signál pro projekci. Nabízíme vám i notebook, DVD či jiný zdroj.
Pokud se vaší konference účastní zahraniční hosté, můžeme vám poskytnout kompletní tlumočnickou a průvodcovskou techniku, případně šeptákové sady Sennheiser. Pro záznam celé akce poskytujeme pronájem kamer či kvalitních fotoaparátů. Foto a videotechnika zahrnuje kamery HDMI s plným rozlišením a kompletním příslušenstvím. Aby byl výčet našich služeb úplný, nesmíme zapomenout na mikrofony, jichž máme několik typů, pro mluvené slovo i třeba zpěv. Ozvučení by nebylo ono, pokud by chyběly reprobedny, mixážní pult a CD přehrávač. Pokud akci pořádáte mimo zdroje elektrické energie, obraťte se opět na nás. Dodáváme digitální elektrocentrály i pro výpočetní techniku.
Samozřejmostí jsou naše účast při instalaci i odinstalování techniky, asistence při samotné akci a doprava.
0 Shares
0 Shares
Share