Ozvučte si svoji akci kvalitně a profesionálně

Chystáte konferenci a přemýšlíte nad tím, jak se vyhnout případnému trapasu způsobeného kvílícím reproduktorem či nesrozumitelným moderátorem? Nechte to na odborníky, kteří vše zajistí tak, aby problém zvaný „ozvučovací technika“ nenastal. Nebo se aspoň řiďte jejich radami.

Pronájem ozvučovací techniky

Nemusíte nechat celou organizaci na druhých, ovšem zrovna v tomhle případě to není na škodu. Pronájem ozvučovací techniky, pokud má fungovat správně, není věc pro amatéry. Vyžaduje si mnohem víc než jen osazení reprobeden do místnosti. Vše je potřeba důkladně nastavit s ohledem na akustiku, počet lidí i průběhu akce. Obzvlášť u konferencí je velice důležité, aby ozvučovací technika fungovala čistě a srozumitelně. Jinak nastává onen nechtěný trapas.

Ozvučovací technika jako základ úspěšné konference

U formálních a důležitých akcí, jako konference bezpochyby jsou, je nevyhnutelné, aby veškerá ozvučovací technika byla stoprocentní. I nejmenší technický výpadek způsobí nechtěný posun v harmonogramu, což jistě účastníky nepotěší. Je potřeba počítat s dotazy, čímž se počet řečníků, a tedy i nároky na techniku zvyšují. Navíc je vše potřeba vyřešit tak, aby bylo propojení rychlé a kvalitní. Pro profesionální firmy není problém zajistit tlumočnické služby, k čemu je ovšem potřeba instalovat také tlumočnickou techniku. Její vyladění musí být bezchybné, aby bylo simultánnímu překladu dobře rozumět.

Doplňte program o videoprojekce

Jedenkrát vidět je lepší než stokrát slyšet. A v případě konference tomu není jinak. Do programu můžete směle zakomponovat videoprojekce z projektoru, které budou podpůrným materiálem pro tematický obsah. Velikost projektoru, případně jejich počet opět doporučí odborníci, kteří se také postarají o to, aby obraz doprovázel také bezchybný zvuk.
Velkoplošná projekční stěna ovšem vyžaduje určité technické parametry, proto její osazení dobře promyslete.

0 Shares
0 Shares
Share