A-TechService s.r.o.

TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ AKCÍ - PRONÁJEM PREZENTAČNÍ TECHNIKY A KONFERENČNÍ SLUŽBY

Jsme česká firma s mnohaletými zkušenostmi v oblasti AV techniky a realizací technického vybavení pro akce.

Váš partner pro Vaše akce, již více jak desetiletí.

 

Zajistíme profesionální ozvučení s mikrofony, osvětlení akce, audio i video záznam nebo přenos, projekci z projektoru dle požadavků - na projekční plátno nebo velkoplošné obrazovky na stojanu.
Před ozvučením jakékoliv akce - tiskové konference, koncertu či firemní párty, je třeba si ujasnit, o jak velké prostory se jedná a kolik návštěvníků se akce zúčastní, a jaká je kapacita sálu či prostoru. Rovněž je pro perfektní kvalitu zvuku dobré zvážit, o jaký typ akce se bude jednat. Zda se bude zvučit mluvené slovo, nebo reproduktovaná hudba ze záznamu, případně zda budou vystupující používat playback. Všechny detaily vyladíme a na všechny situace se umíme připravit. Samozřejmě při ozvučení akcí zvládneme i improvizovat, ale pokud to není nutné, doporučujeme všechny podrobnosti vyladit předem.
Pro tiskové konference jsme schopni připravit ozvučovací techniku včetně reproduktorů, mikrofonů, přenosných mikrofonů, mixážního pultu se zvukovým technikem a audio linek. Je dobré znát přibližný počet očekávaných žurnalistů, kteří se mají TK zúčastnit. Jsme připraveni i na tlumočení. Pokud si budete u nás objednávat tlumočnickou techniku, oznamte nám, prosím, parametry prostoru, kde se akce bude odehrávat. Nezapomeňte také na počet účastníků konference a počet překládaných jazyků. Pokud nemáte své tlumočníky, můžeme profesionální simultánní překladatele zajistit.

 

, O nás, Technické zajištění akce, pronájem AV techniky

ŽÁDNÁ AKCE SE NEOBEJDE BEZ PROFESIONÁLNÍHO OZVUČENÍ

Hledáte kvalitní ozvučení pro firemní konferenci nebo jinou společenskou akci? Jestliže sami nemáte ve svém okolí žádného specialistu, který by vám perfektní zvuk zajistil, obraťte se na naši společnost A-TechService. Zajišťujeme profesionální služby v oblasti pronájmu ozvučení, osvětlení a další AV techniky. Můžem Vám postavit i celé pódium. Našich služeb využívají zákazníci k pracovním i soukromým akcím.
Profesionální ozvučení je nedílnou součástí každé akce. Nemusí se jednat zrovna o mluvené slovo na konferenci či špičkového DJe, ale třeba jen o kvalitní hudební podklad, který navodí příjemnější a útulnější atmosféru než zcela tichá neozvučená místnost. Naše firma A-TechServise zajišťuje profesionální zvuk pro kulturní akce, firemní nebo tiskové konference i pro různé neformální společenské akce.

KOMPLETNÍ TECHNIKA PRO OZVUČENÍ

Technika pro ozvučení nejsou pouze kvalitní reproduktory. Pozornost byste měli věnovat také výběru mikrofonů vzhledem k danému prostředí a požadavku, techniky pro tlumočení (pokud je potřeba), a vybavení pro záznam zvuku a dalšího ozvučení dle vašich specifických požadavků (technika pro audiovizuální záznamy a přenosy).
Jestliže si ozvučení zajistíte u nás, získáte nejen pronajatou špičkovou techniku, ale přímo k ní nabízíme také ten nejlepší servis. Zajistíme vám tedy i instalaci s odbornou obsluhou. Zajištění nabízíme jak pro interiérové, tak i pro exteriérové akce mnoha typů. Vyřídit si u nás můžete i samotný pronájem bez dalších souvisejících služeb.
V oboru techniky pro ozvučení máme mnohaletou praxi. Díky našim bohatým zkušenostem jsme tedy schopni nabídnout opravdu kvalitní produkty i servis projektorů, který vám i vašim hostům či návštěvníkům zajistí vyjímečný zážitek. Spolu s ozvučením poskytujeme i mnoho různých doplňkových služeb. Jedná se třeba o pronájem, montáž pódií, prezentační techniky nebo vhodného osvětlení.

PROČ SI PRONAJMOUT ( PŮJČIT ) PREZENTAČNÍ - PROJEKČNÍ TECHNIKU ?

Musíte si položit otázku, zda pořádáte akce často a zda máte pro svou techniku plné vytížení. Proč nakupovat drahé zařízení a starat se o drahý provoz?. (např. datové projektory - čištění, servis, výměny lamp každých 2000-3000 hodin v hodnotě dnes už od 2.500 až 20.000 Kč). Víme, že většina projektorů má průměrnou životnost jen 6000 hodin. Zároveň aby Vaše prezentace byla efektivní, musíte stále sledovat vývoj techniky a jít s dobou.

OSVĚTLOVACÍ, EFEKTOVÁ NEBO NASVICOVACÍ TECHNIKA?

U nás máte možnost výběru z celé škály kvalitních produktů, které vám zajistí optimální světelné podmínky. Techniku si u nás můžete zapůjčit nebo si k ní zajistit rovnou i profesionální servis, který Vám ji nainstaluje, naprogramuje a uvede do 100% provozu. A to podle našeho návrhu nebo dle Vašich představ. Kvalitní osvětlení je nedílnou součástí příjemného prostředí.
Kromě osvětlení pro různé společenské akce zajišťujeme také optimální světelné podmínky pro natáčení ( video záznam) nebo focení a pro další související činnosti. Kvalitní osvětlovací technika je na pořízení velmi drahá takže pronájem se rozhodně vyplatí, jelikož zaplatíte jenom malý poplatek a techniku si budete moci kdykoliv vypůjčit.

PRONÁJEM KVALITNÍHO OSVĚTLENÍ

Zajistit si u nás můžete otočné světelné hlavy, kompletní sady pódiových světel, rozličné světelné efekty, UV světla, lasery, stroboskopy, ovladače světel a další nezbytné vybavení.
Pro co nejpřesnější předběžnou kalkulaci ceny pronájmu techniky a služeb nám pošlete informace na náš email, nebo volejte.
Minimální objednávka na pronájem techniky nebo služeb je ve výši 500 Kč bez DPH. Na akční nabídky nelze uplatňovat slevy z nájmu.
Ukázky z akcí naleznete v naší fotogalerii na facebooku.
některé texty jsem trochu zkrátil (tam kde mi přišlo že se zbytečně opakujete) a provedl jsem gramaticke korekce a pozměnil skladbu vět aby byl text srozumitelnější a sdělení přehlednější.

... a také pomáháme potřebným.

Pořídili jsme elektrický invalidní vozík AFIKIM BREEZE 4

 

, O nás, Technické zajištění akce, pronájem AV techniky, O nás, Technické zajištění akce, pronájem AV techniky

 

 

Tato čtyřkolka izraelského výrobce je špičkovým výrobkem. Je určena pro velmi náročné podmínky typu těžký uživatel a velké kopce nebo jenom velké kopce. Je to dáno i masivní trubkovou konstrukcí a velmi výkonným motorem. Můžeme konstatovat, že se jedná o prvotřídní kvalitu, což dokládá, že téměř tyto vozíky neservisujeme v záruční i pozáruční době (kromě standartních servisních prohlídek).

O pohon se stará velmi nadstandartní motor o výkonu 1300W. V porovnání s jinými skútry (až na tříkolku Trophy Booster 5) je právě i díky hmotnosti tento skútr velmi měkký a je to znát po ujetí prvních metrů, kdy povrchové nerovnosti krásně absorbují tlumiče. Sloupek řízení se dá regulovat, je tedy možnost si nastavit ideální pozici společně s podélným posuvem sedačky. Ovládání je velmi jednoduché, plyn se přidává mačkáním táhla, podobně jako byste brzdili, při povolení vozík sám brzdí i ve velkém kopci. Ačkoliv je vozík vybaven i přední bubnovou brzdou, elektrobrzda spolehlivě zastaví i ve velkém kopci.

 

Share This