Komplexní zajištění online video konferencí, webinářů a eventů

Vaší událost dokážeme profesionálně zaznamenat, ale i živě přenášet přes internet, on line.

S využitím špičkových technologií vám zajistíme interaktivní on line presenci, zapojit vzdálené prezentující.

A-TechService-Live-stream-kamera

A-TechService-Live-stream-kamera

Live stream,

jedná se audiovizuální záznam a následný přenos internetovou nebo i vnitřní sítí daného prostředí nebo prezentujícího. V případě připojení přes internet můžete streamovat, zapojovat se k danému místu nebo jen pozorovat a poslouchat, kdekoliv na světě. Přípojná místa musí pokrývat internetová síť s dostatečným, stabilním připojením.

Moderní technologie, celosvětová situace s pandemií Covid-19, live stream rozšířil oblíbenost i nutnost pro školení, prezentace i firemní komunikaci se zaměstnanci či klienty.

Videokonference,

přenos obrazu i zvuku na určité místo přes síť, propojení mezi dvěma přípojnými místy. Přenos může být veřejný i soukromí se zašifrováním přenosových dat, vizualizace. Při videokonferenci není možné sledujícím třetích stran se zapojovat do diskuze audiovizuálně. Komunikace s jedním nebo druhým místem současně je možný textovými zprávami přes textové pole, dle typu videokonferenčního programu.

A-TechService-webinar

A-TechService-webinař

Disponujeme špičkovou záznamovou, projekční i přenosovou technikou s IT vybavením se kterou lze veřejné i soukromé akce posunout na profesionální úroveň.

Webináře,

Novinka dnešních dnů co využívají dnes školy a školáci v rámci on line distanční výuky. Webináře momentálně v hojnosti využívají školící firmy, jazykové kurzy, kde je zapotřebí audiovizuálně propojit všechny zúčastněný, tak aby se mohly aktivně podílet na diskurzy i s vizuální stránkou on line.

Dokážeme uspořádat a technicky zajistit webináře, on line konference, interaktivní školení a jiné streamované přenosy.

Akce pořádané u vás, v našem virtuálním studiu či jiných prostorech můžeme obohatit o interaktivní projekce, LED stěnu či filmová osvětlení pro dokonalé video přenosy.

Kancelář

A-TechService s.r.o.
Klapálkova 19
Praha 4 Chodov,  149 00, Czech

Kontakt

(+420) 777 581 503

info@a-techservice.cz

0 Shares
Share