TLUMOČNICKÉ SLUŽBY, TLUMOČNICKÁ TECHNIKA
KOMPLETNÍ TLUMOČNICKÉ SLUŽBY

Konference s tlumocenim

Nabízíme kompletní tlumočnické služby s mobilní tlumočnickou a ozvučovací technikou. Tlumočnické a audio systémy určené na konsekutivní, simultánní ( kabinové ) tlumočení pro Vaší akci kdekoliv v ČR i v zahraničí. Dodáváme komletní konferenční techniku na kongresy, konference a prezentace.
Konzultace s návrhem řešení tlumočnické techniky s výběrem optimálních světel pro Vaší akci jsou zdarma, velmi rádi Vám poradíme.
TLUMOČNICKÁ TECHNIKA
Pronájem tlumočnických a ozvučovacích systémů s možností využítí vlastních tlumočníků s naší technickou asistencí k realizaci kabinového tlumočení pro kongres, konferenci, školení, prezentaci či jinou akci.

Tlumočnické staničky

ANALOGOVÁ TLUMOČNICKÁ TECHNIKA PRO SIMULTÁNNÍ ( KABINOVÉ ) TLUMOČENÍ

Bezdrátová technologie na principu přenosu infračervenými paprsky za pomocí infra zářičů, používá se při simultánním tlumočení mezi dvěma i více jazyky současně ( maximálně 6 jazyků ). Účastníci jsou vybaveni bezdrátovými přijímači se sluchátky, do kterých dostávají požadovaný překládaný jazyk. Na přijímačích lze na

stavit jednoduchým přepnutím frekvence ( kanál ) jak originální jazyk, tak samotný překlad od tlumočníků ( při více jazykovém tlumočení všechny překládané jazyky ).
U tlumočnických kabin je nutné dodržovat pravidlo - pro každý překládaný jazyk 1 tlumočnická kabina. Tlumočnické kabiny nabízíme jak stolní ( pro úsporu místa v sále a finančních nákladů ) tak i velké kabiny ( ISO - viz.foto ). Tento typ tlumočení vyžaduje ozvučení. Tlumočnickou techniku je možné za určitých okolností připojit do místního ( externího ozvučení ). Od mixážního pultu je nutná 1 výstupní audio linka pro tlumočnické zařízení s originálním jazykem.

Tlumočnické staničky pro účastníky

Vybavení pro tlumočníky stolní kabinyStolní tlumočnická kabina pro dva tlumočníkyDIGITÁLNÍ TECHNIKA - SIMULTÁNNÍ ( KABINOVÉ ) TLUMOČENÍ
Probíhá s použitím digitálních kongresových mikrofonů Concentus nebo klasicky ( ozvučení, účastnické staničky atd.). Výhodou použití mikrofonů Concentus je, že není nutno použít ozvučení. Každý mikrofon je vybaven reproduktorem a lze do něj připojit i dvoje sluchátka pro poslech dvou účastníků sledujících stejný jazyk, tj. stejný frekvenční kanál. Digitální tlumočnická technika umožňuje až 12 překládaných jazyků součastně. I zde platí pravidlo - pro každý překládaný jazyk 1 tlumočnická kabina. Tlumočnické kabiny nabízíme jak stolní ( pro úsporu místa v sále a finančních nákladů ) tak i velké kabiny ( ISO ).


zbozi 2348ŠEPTÁKOVÉ TLUMOČNICKÉ A PRŮVODCOVSKÉ SOUPRAVY
Pro mobilní použití při prohlídkách továrních provozů, historických památek apod. Možno využít i pro tlumočení. Tlumočník je na dosah originálního jazyku a překládá do bezdrátového mikrofonu (konsekutivní tlumočení). Tento typ tlumočení je vhodný pro menší skupiny účastníků. Sada průvodcovské soupravy má jeden bezdrátový mikrofon a 20 staniček pro účastníky. Sady lze slučovat a tím dosáhnout vyššího počtu účastníků. Pro jeden překládaný jazyk je nutná jedna sada s jednou frekvencí ( kanálem ). Pomocí tlumočnických kabin lze tlumočit i do více jazyků najednou. Instalace těchto kabin je nezbytná z důvodu vzájemného nerušení se tlumočníků.
Pronajímáme bezdrátové průvodcovské sady Sennheiser ( šeptáková sada ) a mobilní ozvučení pro průvodce s drátovým mikrofonem.
KALKULACE NA TLUMOČENÍ
Pro kalkulaci na zajištění simultánního tlumočení a služeb nezapomeňte maximálně popsat prostory, v jakých bude vedeno tlumočení a zda jsou prostory vybaveny ozvučením s možností připojení tlumočnického zařízení. V případě, že ozvučení není nebo nevyhovuje, napište maximální kapacitu prostoru na počet účastníků, jaké typy a počet mikrofonů máte zájem si zapůjčit, přibližné datum a místo akce a předpokládaný počet účastníků, kteří mají být vybaveny bezdrátovými přijímači se sluchátky.

 

 

 

 


    REPROBOXY            MIKROFONY           ZÁZNAM ZVUKU            INSTALACE           SIMULTÁNNÍ TLUMOČENÍ            SERVIS   

       VÝSTAVNÍ PANELY           POSTERY            KAMERY            PÓDIA            PRONÁJEM           OSVĚTLENÍ           VÝPOČETNÍ TECHNIKA   

 


 

      
2173
Nazvučených
akcí
1973
Nazvučených
konferencí
2488
Akcí
na klíč
3733
Spokojených
klientů
4554
Realizovaných
video projekcí

Fotogalerie

 Ozvučení konference s projekcí na projekční plátno s nahledy na obrazovku  A-TechService
 Velkoplošná projekce z projektoru na plátno, řízeno video režií s ozvučením a mikrofony  A-TechService
 Audiovizuální záznam, ozvučení s mikrofony, projekce z projektoru na projekční plátno A-TechService
Velkoplošná zadní projekce z projektoru na projekční plátno s náhledovými obrazovkami na stojanech  A-TechService
 

Uložit

Uložit

Kontakt

hot line
info, kalkulace

Tel.: +420 777 581 503
E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

AV TECHNIK
Marek Štengl

Tel.: +420 732 681 795
E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Adresa

A-TECHSERVICE S.R.O.
KLAPÁLKOVA 2247/19, 149 00 PRAHA 4
CHODOV-PRAHA 11, ČESKO

Napište nám

Opište text z obrázku