TLUMOČNICKÉ SLUŽBY, TLUMOČNICKÁ TECHNIKA
KOMPLETNÍ TLUMOČNICKÉ SLUŽBY

Nabízíme kompletní tlumočnické služby s mobilní tlumočnickou a ozvučovací technikou. Tlumočnické a audio systémy určené na konsekutivní, simultánní ( kabinové ) tlumočení pro Vaší akci kdekoliv v ČR i v zahraničí. Dodáváme komletní konferenční techniku na kongresy, konference a prezentace.
Konzultace s návrhem řešení tlumočnické techniky s výběrem optimálních světel pro Vaší akci jsou zdarma, velmi rádi Vám poradíme.
TLUMOČNICKÁ TECHNIKA
Pronájem tlumočnických a ozvučovacích systémů s možností využítí vlastních tlumočníků s naší technickou asistencí k realizaci kabinového tlumočení pro kongres, konferenci, školení, prezentaci či jinou akci.
ANALOGOVÁ TLUMOČNICKÁ TECHNIKA PRO SIMULTÁNNÍ ( KABINOVÉ ) TLUMOČENÍ
Bezdrátová technologie na principu přenosu infračervenými paprsky za pomocí infra zářičů, používá se při simultánním tlumočení mezi dvěma i více jazyky současně ( maximálně 6 jazyků ). Účastníci jsou vybaveni bezdrátovými přijímači se sluchátky, do kterých dostávají požadovaný překládaný jazyk. Na přijímačích lze na

Tlumočnické staničky

stavit jednoduchým přepnutím frekvence ( kanál ) jak originální jazyk, tak samotný překlad od tlumočníků ( při více jazykovém tlumočení všechny překládané jazyky ).
U tlumočnických kabin je nutné dodržovat pravidlo - pro každý překládaný jazyk 1 tlumočnická kabina. Tlumočnické kabiny nabízíme jak stolní ( pro úsporu místa v sále a finančních nákladů ) tak i velké kabiny ( ISO - viz.foto ). Tento typ tlumočení vyžaduje ozvučení. Tlumočnickou techniku je možné za určitých okolností připojit do místního ( externího ozvučení ). Od mixážního pultu je nutná 1 výstupní audio linka pro tlumočnické zařízení s originálním jazykem.
DIGITÁLNÍ TECHNIKA - SIMULTÁNNÍ ( KABINOVÉ ) TLUMOČENÍ
Probíhá s použitím digitálních kongresových mikrofonů Concentus nebo klasicky ( ozvučení, účastnické staničky atd.). Výhodou použití mikrofonů Concentus je, že není nutno použít ozvučení. Každý mikrofon je vybaven reproduktorem a lze do něj připojit i dvoje sluchátka pro poslech dvou účastníků sledujících stejný jazyk, tj. stejný frekvenční kanál. Digitální tlumočnická technika umožňuje až 12 překládaných jazyků součastně. I zde platí pravidlo - pro každý překládaný jazyk 1 tlumočnická kabina. Tlumočnické kabiny nabízíme jak stolní ( pro úsporu místa v sále a finančních nákladů ) tak i velké kabiny ( ISO ).

Vybavení pro tlumočníky stolní kabinyStolní tlumočnická kabina pro dva tlumočníkyTlumočnické staničky pro účastníky


ŠEPTÁKOVÉ TLUMOČNICKÉ A PRŮVODCOVSKÉ SOUPRAVY


pro mobilní použití při prohlídkách továrních provozů, historických památek apod. Možno využít i pro tlumočení. Tlumočník je na dosah originálního jazyku a překládá do bezdrátového mikrofonu (konsekutivní tlumočení). Tento typ tlumočení je vhodný pro menší skupiny účastníků. Sada průvodcovské soupravy má jeden bezdrátový mikrofon a 20 staniček pro účastníky. Sady lze slučovat a tím dosáhnout vyššího počtu účastníků. Pro jeden překládaný jazyk je nutná jedna sada s jednou frekvencí ( kanálem ). Pomocí tlumočnických kabin lze tlumočit i do více jazyků najednou. Instalace těchto kabin je nezbytná z důvodu vzájemného nerušení se tlumočníků.
Pronajímáme bezdrátové průvodcovské sady Sennheiser ( šeptáková sada ) a mobilní ozvučení pro průvodce s drátovým mikrofonem.
KALKULACE NA TLUMOČENÍ
Pro kalkulaci na zajištění simultánního tlumočení a služeb nezapomeňte maximálně popsat prostory, v jakých bude vedeno tlumočení a zda jsou prostory vybaveny ozvučením s možností připojení tlumočnického zařízení. V případě, že ozvučení není nebo nevyhovuje, napište maximální kapacitu prostoru na počet účastníků, jaké typy a počet mikrofonů máte zájem si zapůjčit, přibližné datum a místo akce a předpokládaný počet účastníků, kteří mají být vybaveny bezdrátovými přijímači se sluchátky.

 

    REPRODUKTORY            MIKROFONY    
 
    ZÁZNAM ZVUKU            INSTALACE   
 
    KONSEKUTIVNÍ TLUMOČENÍ    
 
    SERVIS             VÝSTAVNÍ PANELY   
 
    POSTERY            KAMERY            PÓDIA    
 
       PRONÁJEM           OSVĚTLENÍ   
 

Mixážní put k tlumočnické technice

 

Konference s tlumocenim

2159
Nazvučených
akcí
1845
Nazvučených
konferencí
2468
Akcí
na klíč
3654
Spokojených
klientů
2588
Realizovaných
video projekcí

Fotogalerie

 Ozvučení konference s projekcí na projekční plátno s nahledy na obrazovku  A-TechService
 Velkoplošná projekce z projektoru na plátno, řízeno video režií s ozvučením a mikrofony  A-TechService
 Audiovizuální záznam, ozvučení s mikrofony, projekce z projektoru na projekční plátno A-TechService
Velkoplošná zadní projekce z projektoru na projekční plátno s náhledovými obrazovkami na stojanech  A-TechService
 

Uložit

Uložit

Kontakt

hot line
info, kalkulace

Tel.: +420 777 581 503
E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

AV TECHNIK
Marek Štengl

Tel.: +420 732 681 795
E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Adresa

A-TECHSERVICE S.R.O.
KLAPÁLKOVA 2247/19, 149 00 PRAHA 4
CHODOV-PRAHA 11, ČESKO

Napište nám

Opište text z obrázku