PRONÁJEM KONFERENČNÍTECHNIKY - PŮJČOVNA AUDIOVIZUÁLNÍ TECHNIKY

KONZULTACE S NÁVRHEM ŘEŠENÍ PREZENTAČNÍ TECHNIKY A KONFERENČNÍCH SLUŽEB PRO VAŠÍ AKCI JSOU ZDARMA. RÁDI VÁM PORADÍME.

 

Objednat online zapůčení techniky

pronájem projektoru, projekčního plátna, ozvučení, mixážních pultů a mikrofnů, kamer, fotoaparátu, notebooku, obrazovky na stojanu, výstavních panelů (stojanů), řečnických pultů, světel, efektů, flipchartu a mnoho dalšího.

Pronájem przentační techniky A-TechService, Praha 

Nevíte si rady s instalací audiovizuální techniky?

Organizujete kulturní akci, či firemní prezentační akci a nemáte vůbec žádné zkušenosti s audiovizuální technikou. Jste schopný manažer, organizátor, tlumočník, ale technická stránka věci jde tak trochu mimo vás. Pak se obraťte na odborníky. Naše firma A-Techservice má letité zkušenosti s pronájmem audiovizuální techniky, osvětlením a ozvučením akcí včetně kompletního servisu. Stačí zavolat a nezávazně se informovat o možnostech a cenách.

Abyste měli bližší představu, jaké možnosti se před vámi otevírají, pojďme si stručně nastínit, co všechno bychom vám mohli zapůjčit a pomoci nainstalovat. Nabízíme k pronájmu například prezentační techniku, která zahrnuje projekční plátna, přední i zadní projekci s mnoha typy projektorů se světelným výkonem až do rozlišení Full HD. Projekce můžeme doplnit nezbytnými komponenty, jako jsou prezentér, laserové ukazovátko, flipcharty, bílé tabule nebo náhledové LCD monitory. Zajistíme samozřejmě ozvučení, případně osvětlení. Důležitý je rovněž zdrojový signál pro projekci. Nabízíme vám i notebook, DVD či jiný zdroj.

Pokud se vaší konference účastní zahraniční hosté, můžeme vám poskytnout kompletní tlumočnickou a průvodcovskou techniku, případně šeptákové sady Sennheiser. Pro záznam celé akce poskytujeme pronájem kamer či kvalitních fotoaparátů. Foto a videotechnika zahrnuje kamery HDMI s plným rozlišením a kompletním příslušenstvím. Aby byl výčet našich služeb úplný, nesmíme zapomenout na mikrofony, jichž máme několik typů, pro mluvené slovo i třeba zpěv. Ozvučení by nebylo ono, pokud by chyběly reprobedny, mixážní pult a CD přehrávač. Pokud akci pořádáte mimo zdroje elektrické energie, obraťte se opět na nás. Dodáváme digitální elektrocentrály i pro výpočetní techniku.

Samozřejmostí jsou naše účast při instalaci i odinstalování techniky, asistence při samotné akci a doprava.


PRONÁJEM OZVUČENÍ

 

Půjčovna ozvučení - pronájem zvukové techniky, reproboxů.

Žádná akce se neobejde bez kvalitního ozvučení, reprobedny jsou základem ozvučení. Společně s kvalitním mixážním pultem, mikrofóny, ostatní zvukovou technikou a profesionální obsluhou docílíme i profesionálního zvukového výstedku produkce Live ozvučení či záznamu.

Hledáte profesionální ozvučení akcí pro firemní konferenci nebo jinou společenskou událost? Nabízíme do pronájmu ozvučovací aktivní i pasivní systémy, doplněny mixážnímy pulty, mikrofony a ostatní audio techniku. Zajišťujeme profesionální služby v oblasti ozvučení akcí. Naší zvukovou techniku můžete využít k pracovním nebo i ke svým soukromým akcím.

Pronájem ozvučení A-TechService      Půjčovna reproboxů k ozvučení A-TechService     Půjčovna zvukové techniky A-TechService

 Ozvuceni akce Pronajem ozvuceni a projektoru

Profesionální ozvučení akcí je nedílnou součástí každé události. Nemusí se jednat zrovna o mluvené slovo na konferenci či špičkového DJe, ale třeba jen o kvalitní hudební podklad, který navodí příjemnější a útulnější atmosféru než zcela tichá neozvučená místnost.


 

PRONÁJEM MIKROFONU

Potřebujete být slyšet a aby Vám bylo rozumět? Nabízíme Vám k pronájmu ozvučení i mikrofon/y

Mikrofon je důležitým prvkem ozvučení. Kvalitní ozvučení se neobejde bez kvalitních mikrofonů tak aby výsledný zvuk či záznam byl profesionální kvality. Mikrofony se všeobecně pužívají pro snímání hlasu a všeobecně zvuku.

Konferenční mikrofony – použití pro předsednictvo, řečnický pult. Z pravidla se používá jeden mikrofon pro 2 účastníky. Disponujeme mikrofony Shure CVG18 se základnou, mikrofon na husím krku a mikrofony APART s řídící jednotkou.

131022113209 ozvuceni konference    Pronájem - půjčovna konferenčních mikrofonů Shure   foto 120402043653 004

Bezdrátové mikrofony – do ruky (hand), bodypacky s klopovým, náhlavním mikrofonem s charakteristikou dle využití a potřeby. Využití mikrofonů – běžné využívání k ozvučení, na dotazy do publika (plénum), pro přednášejícího s tím že u hlavového (head), má volné ruce. Tento typ mikrofonu je vhodný  pro kvalitní snímání řeči přednášejícího při live ozvučení, mikrofon je pevně nastaven a z pohybem hlavy se vzdálenost od úst nemění a charakteristika snímání zůstává stejná. Naše mikrofony jsou od špičkových firem jako je Sennheiser, Shure atd.


PRONÁJEM AUDIO MIXÁŽNÍHO PULTU

Potřebujete si k ozvučení pronajmout mixážní pult ?

Mixážní pult je nedílnou součástí ozvučení. Kvalitní ozvučení se neobejde bez kvalitních reproboxů, mikrofonů tak i mixážního pultu aby výsledný zvuk či záznam byl perfektní. Pochopitelně nesmíme opomenout ostatní zvukové prvky. I kabeláž je důležitým prvkem ozvučení.

Pronájem mixážního pultu k ozvučení A-TechService

Mixážní pulty se všeobecně pužívají pro veškeré řízení produkce a záznamu zvuku. Umožňují obsluze ozvučení k profesionálnímu zvukovému výsledku. Disponujeme digitální a analogovou technologíí v oblasti řízení zvuku. Typ mixážního pultu určuje jeho využití (mluvené slovo - konference, tlumočení, hudební produkce, DJ), požadavky na ostatní doplňující techniku, počet mikrofonů, počet výstupních zvukových linek a požadovaných řízených vstůpu do systému ozvučení. Mixážní pult je v podstatě mozkem ozvučení.


 

PRONÁJEM DJ TECHNIKY

Potřebujete si k ozvučení pronajmout Dj techniku ? Nebo připravujete DJ produkci ?

Máme pro Vás doplňující audio DJ techniku.

Kvalitní produkce DJ se neobejde bez mixážního DJ  pultu , CD playerů se vstupem USB  a příposlechu mimo hllavní ozvučení, tak aby výsledná produkce byla profesionální.

Disponujeme DJ sety od firmy Pionner kde je mixážní pult Pionner 600 a 2 CDJ playery 850, mixážními pulty REDOX a jiné. DJ produkce může být doplněna o odpovídající ozvučení s basovou dominantou subasů, tak i světelnou, efektovou technikou. Prostě to musí být show a zábava pro hosty.

Pronájem - půjčovna ozvučovací DJ techniky A-TechServicePronájem Pionner DJ setu A-TechService


 

ZÁZNAM ZVUKU

Pořízení záznamu přednášky přednášejícího, prezentace či hudební produkce tedy všeobecně zvuku.

Zvkový záznam konference, prezentace A-TechServiceZáznam zvuku

Zaznamenání zvuku v dnešní době provádíme již jen digitálně. Digitální snímání zvuku má výhodu zpracování, nenáročnost na uložení a přenášení dat. Pro záznam z konference používáme zařízení pro to určené ZOOM H4, které má vynikající možnosti snímání a to jak vestavěnými mikrofony stereo záznamu s modifikací citlivosti a charakteristikou snímacích vložek. Zařízení samozřejmě umí snímat analogový signál přes audio linku od mikrofonu přímo od přednášejícího, případně až po ruchové mikrofony, které dodávájí autencititu prostředí posluchhačů s následným převodem do mnoha digitálních formátů např. MP3. V případě zájmu o tyto služby zaznamenáváme i přes softwarově upravený PC nebo notebook. Pro záznam zvuku je nutné přítomnost našeho technika, který ručí za kvalitu záznamu. Klientovy se zvukovým záznamem předáváme hned na místě, nebo dodatečně zasíláme elektronicky s možností stažení z internetu. Nezapomeňte na autorská práva a ochranu osobních údajů.


 

PRONÁJEM AV SETY - AKCE

Potřebujete si pronajmout konferenční, prezentační techniku výhodněji? Přesně proto jsme vytvořily speciální nabídky pronájmu techniky, tak abychom vyhověly všem klientům.

Nabízíme základní ozvučovací, projekční a konferenční balíčky za výhodnější ceny.

Ozvučení a projekce v setu,  kompletní projekci na projekční plátno s bez drátovým ovladačem prezentací v Power Pointu s laserovým ukazovátkem. Kvalitní ozvučení s 2 kusy bez drátových mikrofonů do ruky (hend). Mikrofony je možné využít jak pro předsednictvo tak i do pléna na dotazy. Instalace a doprava po Praze k balíčku zdarma.

Projekční set – cenově výhodné zapůjčení setu obsahuje kompletní projekci z projektoru na projekční plátno o velikosti 180x180 cm.

2 obrazovky na stojanu s úhlopříčkou 102 cm  - Akční set obsahuje 2 kusy LED obrazovek JVC s plným rozlišením FullHD, usazené ve stojanech. Obrazovky ve výšce očí. Propojené na 1 zdrojový signál notebooku. V ceně balíčku zdarma instalace a doprava po Praze.

Jednoduché, malé ozvučení - akční set obsahuje aktivní reproduktor Mackie SRM 150 s drátovým mikrofonem do ruky (hand). Vhodné využití pro výstavní stánky.

Pronájem projektoru A TechService Praha

 

PRONÁJEM PROJEKTORU

Připravujete konferenci, prezentaci a potřebujete kvalitní projekci z projektoru ?

Nabízíme veliký výběr data video projektorů k pronájmu nejen pro konference, prezentace ale i pro domácí projekce. Data projektor je nedílnou součástí vellkoplošné projekce, stejně tak i projekční plocha (projekční plátno) a zdroj video signálu.

Při výběru projektoru a projekčního plátna do pronájmu vždy zohledňujte velikost místnosti s možnosti projekce (přední nebo zadní), projekční vzdálenost s možností využití projektoru s ultra krátkou projekční vzdáleností mezi objektivem a projekčním plátnem. Výšku stropu při instalaci rámového projekčního plátna, možnost případného přitemnění, požadované nativní rozlišení projektoru a poměr stran projekce.

Pronájem - půjčovna projektoru A-TechService

 

Projektory pro běžnou kancelářskou prezentaci nabízíme k zapůjčení i v akčních setech včetně projekčního plátna. Projektory do pronájmu pravidelně servisujeme pro co nejkvalitnější projekci.


PRONÁJEM PROJEKČNÍHO PLÁTNA 

Stejně jak projektory tak nabízíme širokou škálu projekčních pláten (pronájem promítacího plátna) k zapůjčení pro velkoplošnou projekci z projektoru.

Jednoznačně doporučujeme promítat na promítací plátno než na zeď.  Zeď jako matnice je nevhodná vzhledem k jejímu povrchu. Projekce na zeď Vám odebírá cca 30% výkonu projektoru a tím Vám narůstají náklady na dražší projektor s vysokým výkonem ANSI (lumen). Projekční plocha plátna je vyrobena naopak se ziskem  (odrazem světla).

foto 170223082411 15537058 10209775805944037 1727495204 o

 Disponujeme projekčními plátny k zavěšení, na stativu (stojanu) a  rámovími, vypínacími projekční mi plátny. Zavěšovací a plátna na stativu jsou určená pro přední projekci (projektor  promítá čelně na projekční plátno). Rámová projekční plátna umožňují přední i zadní projekci za použití potřebného povrchu.  U zadní projekce je projektor umístěn za projekčním plátnem a tudíž je prostor před plátnem volný. Druhou výhodou zadní projekce je že projektor díky svému umístění neoslňuje a nevznikají stíny na projekci.


 

PRONÁJEM OBRAZOVEK

Prezentace nebo náhled z pronajaté LCD, LED velkoplošné obrazovky (televize) s rozlišením až Utra HD (4K).

Využití televizí na poli prezentací je opravdu široké, obrazovky jsou vhodné pro prezentace nebo video projekce z obrazovky, náhledová projekce z obrazovky, doplňková projekce za využití i více kusů televizí najednou se vzájemným propojením. Výhodou projekce z obrazovky vysoký jas a menší prostor k projekci.

Pronájmem velkoplošnéé obrazovky na stojanu je perfektním prezentačním doplňkem a pomocníkem při prezentování či zobrazování Vašich sponzorů, produktů pro širokou veřejnost. Jsou nedílnou součástí na konferencích a prezentacích. Díky USB slotů není potřeba další techniky k přehrávání videa na obrazovku. postačí Vám USB flash s video nebo obrazkovým souborem.

Pronájem obrazovky na stojanu A-TechService

pronajem obrazovky foto 121008095926 26092012412

Naše typy obrazovek lze použít i při přehrávání ozvučených videí, jsou vybaveny reproduktory.

Obrazovku lze od nás instalovat do vysokého stojanu a to ve dvou provedení - obraz v úrovni očí, do stojanu pro náhled řečníkovi na zem nebo na výstavní stánek na závěs. Obrazovky lze propojovat mezi sebou a s projekcí na projekční plátno vytvořit doplňkové projekce pro větší nebo členité prostory.


 

PRONÁJEM VÝSTAVNÍCH PANELŮ

Pronájem výstavních stojanů (panelů) pro pstery - Poster session se zcela liší od mluvené nebo vizuální prezentace, proto je také nutné použít jiné techniky k jeho přípravě. Účelem posteru je seznámit zájemce s tvorbou, zaměřením prezentujícího jednoduše pochopitelnou formou, která stimuluje zájem a diskusi. Základním cílem je vyprovokovat výměnu názorů mezi prezentujícím a plénem. Poster sessions je ideální příležitostí pro neformální představení nejrůznějších projektů a výzkumů. Poster je obvykle plakát, listy papíru nebo fotografie připevněnými na posterový výstavní panel (stojan), které pronajímáme. Často je také ale využita další audiovizuálních technika, například video projekce, která je vhodným doplňkem Poster Sessions.

výstavní panely

Výstavní panely zapůjčujeme ve 2 formátech 100 cm šířka x 100 cm výška nebo 100 cm šířka x 200 cm výška.

Výstavní panely (stojany) pronajímáme a  zavážíme na místo akce, kde je i instalujeme dle požadavků klienta.


 

PRONÁJEM ZPĚTNÉ A DIA PROJEKTORY

Pro starší verze promítání prezentace se používá projekce ze zpětného projektoru,  promítání slaidů.  Na rozsvícený zpětný projektor se položí postupně, jednotlivě slaidy (fólie) s náčrtky a projektor je prosvítí. Odraz světla se přes zrcadlo přenese na projekční plátno.

Pronájem zpětného projektoru

Jako duhou verzi  promítání fotografií se používá dia projektor. Do projektoru se vkládají diapozitivy. Projektor je možné ovládat dálkovým ovladačem.


VIDEO ROZBOČENÍ A REŽIE

V případě potřeby upravovat live video projekci z kamery, či při velkoplošné projekci z projektoru a přidávat střih z dalších zařízení (prezentace, loga partnerů a jiné informace z dalšího notebooku), je potřeba toto zařízení připojit a hlavně ovládat dle potřeby nebo scénáře. K tomu využíváme video střižny (režie). Umožňují vzájemné prolínání obrazu a spoustu jiných efektů a vychytávek. Pokud chceme doplnit hlavní projekci o náhledy z obrazovek na stojanu nebo jednoduše obraz rozbočit, používáme video AV splittery. Stejně tak je možné jednoduše obrazový signál posílat z více zařízení vždy jen do jednoho kanálu. Všeobecně dnes umíme mnoho obrazových formátů a vysoké rozlišení upravovat live a to jak analogového tak i digitáního signálu, přímo při konferenci.

Produkce orazu za využití video režie A-TechService


 

PRONÁJEM VÝPOČETNÍ TECHNIKY

Pronájem výpočetní techniky, tiskáren a ostatního příslušenství. Jako zástupce výpočetní techniky do pronájmu nabízíme notebooky pro běžnou kancelářskou činnost, tak multimediální pro práci s obrazem a zvukem.

Pronájem notebooku A-TechService

U tiskáren zde máme zastoupení kvalitních zařízení pro tisk a to černobílí a barevný. Jedná se o laserové tiskárny a laserové multifunkční tiskárny se scannerem, kopírkou a tiskem.


 

PRONÁJEM PREZENTÉRU S LASEREM

Prezéntér a laserové ukazovátko je důležité pro přednášejícího prezentace z počítače při projekci z projektoru. Pronájmem prezentéru docílíte  posunu vpřed i zad slaidů v prezentaci s možností nastavení časovače (délky času pro prezentaci), je navržen pro PowerPoin. Doplňkem je vestavěné laserové ukazovátko pro přední projekci. Je to plné ovládání prezentace od přednášejícího.

Pronájem ovladače prezentací A-TechServicePůjčovna prezentéru A-TechService

 

Výkonné laserové ukazovátko disponuje větším zeleným bodem na projekčním plátně, je vhodné pro přední i zadní projekci.


 

PRONÁJEM DVD TECHNIKY

Přehrávače DVD používáme pro přehrávání obrazu a zvuku z DVD nosičů a přes vstup USB,  sobory uložené na flash disku.  DVD rekordéry nám umožní nejen přehrávání ale i AV záznam přímo na DVD médium, zde se nám osvědčily dvouvrstvé média v vyší kapacitou úložného místa.

 


PRONÁJEM PRŮVODCOVSKÉ TECHNIKY

Do pronájmu průvodcovské techniky zařazujeme tlumočnické sady Sennheiser (šepták), využíváme je nejen pro tlumočení bez nutnosti využití tlumočnické techniky ale i pro průvodce. Sada se skládá z 1 mikrofonu a to bezdrátového do ruky nebo bodypacku s náhlavní sadou s mikrofonem pro průvodce a 20 ks bezdrátových přijímačů s 1 sluchátkem, tak aby účastník měl zvukový kontakt i z realitou. Sady šeptáků se dají navyšovat po 20 ks staniček pro účastníky ale vždy s 1 mikrofonem. 1 frekvence = 1 sada. Sady umí až 6 kanálových frekvencí. Šeptáky jsou vhodné i ro hlasitější, hlučnější provozy.

Pronájem šeptáku pro tlumočení a průvodce A-techService   Pronájem mobilního ozvučení pro průvodce

 

Do kategorie pronájmu  techniky pro průvodce jsme také zařadily jednoduché vysílačky (WalkyTalky) a mobilní (bateriový) ozvučení přes rameno s mikrofonem do ruky.


 

PRONÁJEM KAMERA, FOTO

Potřebujete zaznamenat konferenci nebo přenést obraz a zvuk, k tomu Vám pomůže pronájem kamery nebo fotoaparátu. Nabízíme kamery do pronájmu s HD rozlišením a to ve více variantách. Maximálně 1080i nebo 720p. Za pomocí digitální kamery a ostatních technických zařízení,  přeneseme obraz i zvuk do jiného místa nebo vytvoříme AV záznam z Vaší konference,  prezentace či jiné společenské akce. Nezapomeňte na autorská práva a ochranu osobních údajů. Pronájmem fotoaparátu můžete nafotit momentky přednášejících nebo také vytvořit video záznam. Fotoaparáty máme digitální zrcadlovky nebo kompakty. K veškeré video – foto technice nabízíme k pronájmu i stativy (stojany), světla a ostatní potřebnou techniku. V případě zájmu Vám videozáznam pořídíme v místě akce a následně zpracujeme dle předem daných požadavků.

Pronájem videokamery A-techService


 

PRONÁJEM FLIPCHARTU

Flipchart = popisovací tabule. K pronájmu dostanete tabuli, blok papíru s 20 archy papíru o velikosti flipchártu a popisovací 4 barevné fixy. Flipcharty se používají k jednoduší verzi prezentace, kdy přednášející během prezentace postupně píše na tabuli a vysvětluje jednotlivé kroky postupu a jeho výkladu. Jedná se o psanou prezentaci. Tento typ prezentace je vhodné doplnit projekcí z projektoru a případně ozvučením pokud to situace vyžaduje.

Pronájem popisovací tabule - flipchart


 

PRONÁJEM STOJANU NA OBRAZOVKU

Obrazovka na stojanu je perfektním prezentačním doplňkem a pomocníkem při prezentování či zobrazování Vašich sponzorů, produktů pro širokou veřejnost. Jsou nedílnou součástí na konferencích a prezentacích. Díky USB slotů není potřeba další techniky k přehrávání videa na obrazovku. postačí Vám USB flash s videem či obrázky. Disponujeme umístěním obrazovky do stojanu a to ve dvou typech s obrazem v úrovni očí, stojanem pro náhled na obrazovku na zem, zavěšovacím rámem na zeď, závěsy na výstavní stánky, stojany ke konferenčním stolům pro menší obrazovky. Případně stavíme konstrukce z TRUSS a liftů. Samotné stojany, nebo závěsy pronajímáme jen k našim obrazovkám do velikosti 170 cm úhlopříčky. Obrazovka na stojanu či jiné konstrukci svím umístěním by měla mít co nejširší publikum.

pronajem obrazovky 3


PRONÁJEM ŘEČNICKÉHO PULTU

Na konferenci, i třeba prezentaci by neměl chybět řečnický pult. Řečnický pult umožňuje řečníkovi  si odložit materiály nebo notebook z kterého vede prezentaci. Pulty je možné doplnit o mikrofony a tím se vymezí řečníkovi prostor pro prezentaci.  Řečnický pult dodává na vážnosti a důležitosti celé konference. Nabízíme do pronájmu řečnické pulty ve dvou variantách, klasický nebo promo. Promo řečnický pult je skleněný se stříbrnou  konstrukcí a má dvě police výškově nastavitelný. Pro lepší manipulaci jsou na kolečkách.

Pronájem řečnického pultu PrahaPronájem kec pultu


 

PRONÁJEM STOLKU POD PROJEKCI

Připravujete prezentaci a není na co položit projektor, případně výškově přizpůsobit umístění projektoru, nebo jeho náklon?  Mít jedno místo, z kterého povedete projekci. Přesně proto pronajímáme stolky pod projektor i s výškovým nastavením nebo stativy. Stolky jsou na kolečkách a některé typy co nabízíme k zapůjčení, mají i polici pro notebook nebo jinou techniku k prezentaci. Promo stolek pod projektor s policí v provedení sklo, chrom nabízíme ve stejném desingu jako řečnický pult promo.

 Pronájem stolku pod projekční techniku - prpjektor


 

PRONÁJEM STOLU - DJ

Občas se nám stává, že dorazíme na místo akce, kde není žádný nábytek, stůl, na co položit režii, notebooky, DJ playery s mixážním pultem.  Nebo při využití tlumočnické techniky pro malé kabiny na stůl je zapotřebí stůl. Klient nemá možnost zajistit potřebný nábytek, proto nabízíme do pronájmu i toto vybavení. Stůl je standartní svou výškou i šířkou. DJ stůl je navržen přesně pro DJe.

Pronájem stolu na techniku pro DJ


 

PRONÁJEM SVĚTEL A EFEKTŮ

U nás máte možnost výběru z celé škály světel a efektů k pronájmu, tak aby byly optimální světelné podmínky při Vaší akci. Světelnou techniku si u nás můžete zapůjčit nebo si k ní zajistit rovnou i profesionální servis. Disponujeme inteligentními světly, LED technologií a efekty s možnosti řízení nejen pro nasvícení konference, video záznam ale i pro DJ .

Pronájem světel LED PAR A-TechService    Pronájem výrobníku mlhy    Pronájem laseru

Osvětlení akcí a efekotvé nasvíceníOsvštlení a nasvícení A-TechServicePronájem osvětlovací techniky A-TechServiceNasvícení akce

z řady výrobníků zapůjčujeme výrobníky mlhy (vyvíječe) a to i plazivou a výrobníky bublin. Nabízíme osvětlení scénické, spotové, rozptylové (WASH) a efektové s veškerým příslušenstvím jako jsou stativy, rampy, světelný dimmery k řízení intenzity, pulty pro řízení světel a výrobníku mlhy.


 

PRONÁJEM ZÁBRANY PROTI VSTUPU

Mobilní zábrany vstupu se používají k vymezení prostoru pohybu osob. Pronájmem vymezovačů určíte prostor kterým umožníte vstup, výstup.  Vymezovače prostoru nabízíme do pronájmu pro interiérovéi exteriérové použití. Chromový stojan s výškou 90 cm je opatřen 2 metrovým, modrým pásem s možností přinutí k dalšímu stojanu. Vzniká souvislá řada stojanů, teré vymezí cestu dle potřeby.

Pronájem omezovače vstupu


 

PRONÁJEM PÓDIA

Pódiová technika není jen konstrukce Truus, Lifty, stativy ale i pódium. Nabízíme do pronájmu pódium značky Nivtec. Jedná se o celý systém pódiových prvků, schodiště, nohy k pódiu, skiring atd. Samotnou stavbou pódia dodáváte na důležitosti konference.

Vize konference s pódiem: Na pódiu předsednictvo a řečnický pult s konferenčními mikrofony. Za pódiem velkoplošná projekce vedená z projektoru na projekční plátno se zadní projekcí, doplněná o náhledy z obrazovek na stojanu po bokách konferenčního sálu. Náhled pro předsednictvo z obrazovky, čtyř bodové ozvučení s bezdrátovými mikrofony do ruky pro dotazy do pléna. Vše řízeno zvukařem a video režií. Možno doplnit o tlumočnickou techniku či další obrazovky k předsálí se sponzory akce.

Pronájem pódia Praha

Pódium je velice stabilní a pevné. Z důvodu bezpečnosti není možné si jednotlivé díly sám zapůjčit a případně postavit, proto máme vyškolený personál . V naší nabídce jsme připravily vzorové typy a základních možnosti uspořádání pódia a to včetně pódiových desek (praktikábl) , schodů, spodního a bočního výkrytu (skiringu),  vrchního koberce a služeb s dopravou po Praze (navrženo pro konference).


 

PRONÁJEM KABELÁŽE

Kabely, redukce a distributory elektrické energie patří k důležité konferenční technice. Využíváme ji k práci s obrazem, IT technice, ozvučení , tlumočnické technice a jiné. Každá technika má své parametry. Rozdíl v kvalitní kabeláži je hodně patrný pokud chceme mít kvalitní výsledek. Kabely pokud mají narušené stínění , jsou špatně zapojeny nebo neodpovídají dané normě, přidělají AV, IT technikům problémy které se šatně hledají a tedy i odstraňují. Kabelům dáváme hodně na důležitosti. Pomáhají přenášet (propojovat)  a zaznamenávat obraz, zvuk a napájet potřebnou techniku. Kabely na akcích je dobré pořádně upevnit k podlaze, pokud možno mimo frekventovanou zónu nebo zakrýt do přejezdových lišt aby nemohlo k úrazu zakopnutím i  poškození kabelů.

Pronájem kabeláže


 

PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL

Mobilní akce bez možnosti připojení do elektrické sítě nebo akce přímo v terénu, pro nás nejsou problém. Už jsme zajišťovaly konferenci i na poli bez možnosti připojení.  Naše elektrocentrály (agregáty)  jsou ochráněny elektronikou a je možné je využít i pro výpočetní techniku. Začínáme s možným příkonem 2 kW (2000W) až do 9 kW. Pro každou  akci s využitím elektrocentrály je nutné spočítat celkový požadovaný příkon ve špičce (náběhu zařízení) a podle toho vybíráme pořebný agregát.

 Pronájem elektrocentrál na akciPronájem agregátu na akciPronájem elektrocentrály


 

PRONÁJEM STATIVŮ A RAMP

Stojan, stativ, rampa či Truss, něco s toho budete potřebovat při mobilní instalaci ozvučení – reproboxu, mikrofonů, projekce z projektoru na projekční plátno, velkoplošných obrazovek,  světel, výrobníky mlhy, vyvíječe těžké mlhy nebo bublin. Umožní Vám umístění techniky tak, že můžete maximálně využít potenciál zvukového, zobrazovacího nebo světelného vyzařovacího úhlu. Stojany na mikrofony máme několik typů. Stojan na stůl, vysoký stojan (šibenice),  nástrojový a nebo mikrofony již vestavěným stojanem (konferenční).  Ozvučovací reprobedny jsou vybaveny hnízdy do kterých usazujeme stativy, trojnohou seřizovací, základnou. Stojany je možné výškově upravovat. Stativy pronajímáme klasické, odlehčené z duralu, s klikou pro těžší reproboxy. Světla zavěšujeme na Truss TRIO (hliníková konstrukce), která je přímo pro to určena.  Trass je možné využít k zavěšení velkoplošné obrazovky nebo projekčního plátna. Světelné stativy s rameny mají stejnou základnu jako zvukové, jen na vrcholu mají  traverzu, celkově stativ má tvar písmena T. Tyto stojany je možné propojit dalším Truus DUO konstrukce a vznikne celá rampa s dostatkem místa pro světla a efekty. Na rampách, stativech a ostatních stojanech nesmíme zapomenout dotáhnout všechny šrouby a spoje.

Pronájem rampy na světla a zvuk

2159
Nazvučených
akcí
1845
Nazvučených
konferencí
2468
Akcí
na klíč
3654
Spokojených
klientů
2588
Realizovaných
video projekcí

Fotogalerie

 Ozvučení konference s projekcí na projekční plátno s nahledy na obrazovku  A-TechService
 Velkoplošná projekce z projektoru na plátno, řízeno video režií s ozvučením a mikrofony  A-TechService
 Audiovizuální záznam, ozvučení s mikrofony, projekce z projektoru na projekční plátno A-TechService
Velkoplošná zadní projekce z projektoru na projekční plátno s náhledovými obrazovkami na stojanech  A-TechService
 

Uložit

Uložit

Kontakt

hot line
info, kalkulace

Tel.: +420 777 581 503
E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

AV TECHNIK
Marek Štengl

Tel.: +420 732 681 795
E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Adresa

A-TECHSERVICE S.R.O.
KLAPÁLKOVA 2247/19, 149 00 PRAHA 4
CHODOV-PRAHA 11, ČESKO

Napište nám

Opište text z obrázku