Velkoplošná projekce z projektoru nebo obrazovek


VELKOPLOŠNÁ PROJEKCE Z PROJEKTORU NEBO OBRAZOVEK
PRONÁJEM PROJEKTORU, PROJEKČNÍHO PLÁTNA A OBRAZOVEK NA STOJANU

 

Projekce 1

Zadní projekce na rámové plátno 2 x 3 m z projektoru s výkonem 7000 ANSI

Návrh řešení projekce, výběr projektoru, typu projekce a možnosti náhledových obrazovek pro Vaší akci jsou zdarma, rádi Vám poradíme.
Pronajímáme projektory pro všechny varianty – projekci řízenou z video mixu (režie), z notebooku, kamery, nebo DVD, na projekční plátna či obrazovky.
Projekce se používá k prezentaci vašeho výrobku, strategie, prezentace při školení, konferenci nebo jen video produkci na projekční plátno.
Disponujeme projektory s plným HD rozlišením, ultra krátkou projekcí, projekčními plátny s možností přední i zadní projekce a širokou škálou velikostí projekčních ploch, doplněnou o video režii s možností připojení více vstupů s HD rozlišením.

Projekce z projektoru 1

Projekce z projektoru na projekční rámové plátno

Velkoplošnou projekci z projektoru můžete doplnit o náhledové projekce tak též z projektoru nebo obrazovek na vysokých stojanech nebo při zemi. Obrazovky disponují USB vstupy pro flash disky a není potřeba jiných zařízení pro přehrávání souboru.
Dle typu projektoru a projekčního plátna Vám můžeme nabídnout profesionální přední projekci, zpětnou projekci a to klasickou nebo utrakrátkou. U přední projekce je umístění projektoru před plátnem a u zpětné projekce je umístění projektoru za plátnem. Zpětné projekce provádíme na projekční plátna rámová za předpokladu že to místní okolnosti dovolují v vzhledem k projekční vzdálenosti a velikosti projekčního plátna. Rádi vám poradíme a navrhneme typ projekce právě pro vás, projektor i projekční plátno.

Tlumoceni pronajem tlumocnicke techniky A TechService

Tlumočení pronájem tlumocnicke techniky A TechService

Provádíme samotný pronájem jednotlivého projekčního zařízení nebo komplexní zajištění videoprojekce vč. instalace, dopravy i s možností technické podpory která vám na vše dohlédne a případně Vám bude obsluhovat prezentace.

 


    REPROBOXY                MIKROFONY            ZÁZNAM ZVUKU            INSTALACE           SIMULTÁNNÍ TLUMOČENÍ            SERVIS   

 

   VÝSTAVNÍ PANELY           POSTERY           KAMERY           PÓDIA            PRONÁJEM           OSVĚTLENÍ           VÝPOČETNÍ TECHNIKA