Event

Videoprojekce

 

Videoprojekce na konference A-TechService

Velkoplošná, obrazová videoprojekce a video služby na klíč

Návrh řešení obrazové projekce, výběr projektoru, typ videoprojekce, projekčního plátna a možnosti video produkce z LED stěny nebo náhledových obrazovek na stojanech pro Vaší akci jsou zdarma, rádi Vám poradíme.

Pronajímáme projektory pro všechny varianty zobrazení. Video signál je možné rozbočit, určit 1 z více signálů, rozdělit i sloučit, tak aby se zobrazoval ten který se má zobrazit, okno v okně atd.. v požadované kvalitě. To vše za pomocí videoprocesingu a videorežií, splitterů nebo přepínačů.

Video projekce je velmi účiná forma jak oslovit a viniknout při prezentaci vašeho oboru nebo strategie.

Videoprojekce
Videoprojekce z obrazovky

Zhotovily  jsme více než 4 500 videoprojekcí pro naše klienty

Obrazová videoprojekce z projektoru na projekční plátno

Dle typu projektoru a projekčního plátna Vám můžeme nabídnout profesionální přední projekci, zpětnou projekci a to klasickou nebo ultra krátkou. U přední projekce je umístění projektoru před plátnem a u zpětné projekce je umístění projektoru za plátnem. Zpětné projekce provádíme na projekční plátna rámová za předpokladu že to místní okolnosti dovolují v vzhledem k projekční vzdálenosti a velikosti projekčního plátna. Rádi vám poradíme a navrhneme typ projekce právě pro vás, projektor i projekční plátno.

Velkoplošná LED stěna

 

Hlavní využití velkoplošné LED stěny je na kongresy, konference, prezentace, meetingy, koncerty, DJ, výstavy, sportovní přenosy, dekorace, společenské akce, video produkce pro více osob. Výhodou videoprojekce z LED panelů postavených do velkoplošné LED stěny je variabilita velikosti požadované projekce nebo projekcí v požadovaném formátu obrazu. Vysoký kontrast obrazu.

Video projekci můžeme uskutečnit za slunečného počasí, deště. Typ naší LED stěny (modulů) můžeme umístit do interiéru i exteriéru, na rozdíl od projekce z projektoru, která není vhodná pro outdoor. LED stěnu využíváme v prostorech, kde není možné postavit projekci z projektoru na projekční plátno z důvodu malé či velké projekční vzdálenosti, umístění projekce, vysokých světelných podmínek.

Led stěna je složena z bez rámečkových panelů o velikosti 640×640 mm a sílou 80 mm, na projekční plochu můžeme využít až 32 ks panelů (13,1 m2). Obrazová projekce 2,56m x 5,12m ve formátu 16:9 bez mezer v obraze v HD kvalitě.

 

Led stěnu můžeme zavěsit nebo postavit na zem za použití liftů a truss při zavěšení. Na postavení používáme speciálně upravený rám, do kterého vkládáme jednotlivé moduly.

 

LED stěna, videoprojekce pro konference, prezentace, sportovních přenosů a jiných eventů

Velkoplošná LED stěna pro konferenci

Pronájem LED stěny pro videoprojekce na konference a různé eventy

LED stěna, videoprojekce pro konference, prezentace, sportovních přenosů a jiných eventů

LED stěna a support video střih obrazu

Obsluha LED stěny pro konference, video režie obrazu, střih obrazu live.

Půjčovka LED obrazovky pro velkoplošnou video projekci

LED stěna na venkovní event

Velkoplošná videoprojekce z LED stěny

Video projekce z obrazovek na stojanu

Nemusíte platit, odvádět autorská práva, ty odvádíme mi. Máte to zadarmo.

Obrazovou vizualizaci doplňujeme o externí ozvuční s mikrofony. U televizorů je již zvuk integrován v samotné ploché obrazovce. Z televize je nutné odvádět autorská práva, které odvádíme mi.

Obrazová projekce na obrazovku na stojanu 165 cm

Velkoplošnou projekci z projektoru můžete doplnit o náhledové projekce tak též z projektoru nebo obrazovek na vysokých stojanech, k zavěšení  nebo při zemi jako náhled pro předsednictvo. Obrazovky disponují PC vstupy a USB vstupy pro flash disky a není potřeba jiných zařízení pro přehrávání souboru. Rozsah velikosti nabízených obrazovek do pronájmu máme široký, začínáme velikostí v úhlopříčce 23.6" (60 cm), nabídku zakončuje velikost obrazu 85" (215 cm) ve špičkové kvalitě 4K.

0 Shares
Share