Velkoplošná projekce z projektoru, LED stěny nebo obrazovek


VELKOPLOŠNÁ PROJEKCE Z PROJEKTORU, LED STĚNY NEBO OBRAZOVEK
PRONÁJEM VELKOPLOŠNÉ LED STĚNY 5x3M (P4), PROJEKTORU, PROJEKČNÍHO PLÁTNA A OBRAZOVEK NA STOJANU

 

Projekce 1

Zadní projekce na rámové plátno 2 x 3 m z projektoru s výkonem 7000 ANSI

Návrh řešení projekce, výběr projektoru, typu projekce a možnosti náhledových obrazovek pro Vaší akci jsou zdarma, rádi Vám poradíme.
Pronajímáme projektory pro všechny varianty – projekci řízenou z video mixu (režie), z notebooku, kamery, nebo DVD, na projekční plátna či obrazovky.
Projekce se používá k prezentaci vašeho výrobku, strategie, prezentace při školení, konferenci nebo jen video produkci na projekční plátno.
Disponujeme projektory s plným HD rozlišením, ultra krátkou projekcí, projekčními plátny s možností přední i zadní projekce a širokou škálou velikostí projekčních ploch, doplněnou o video režii s možností připojení více vstupů s HD rozlišením.

Pronájem LED stěny

Pronájem LED stěny P4

Velkoplošná LED stěna P4 (P4.8) je tvořena jednotlivými panely 32×32 cm v počtu 32 ks (15m2). Celková velikost obrazové LED stěny je až 5×3 m. Možnost použití pro venkovní i interiérové použití. Stěnu umíme zavěsit i postavit, samo stejně.  Pozorovací vzdálenost je 4 m od stěny.  LED technologii, dodáváme včetně kabeláže, supportu, řídícího procesoru a technické obsluhy. LED stěnu využíváme v prostorech, kde není možné postavit projekci z projektoru na projekční plátno z důvodu malé či velké projekční vzdálenosti, umístění projekce, vysokých světelných podmínek.  Pro venkovní použití se využíváme k zavěšení  Truss (hliníková konstrukce).

LED stěna pro projekci

Pronájem LED stěny do velikosti 5x3m

 

 

Velkoplošnou projekci z projektoru můžete doplnit o náhledové projekce tak též z projektoru nebo obrazovek na vysokých stojanech nebo při zemi. Obrazovky disponují USB vstupy pro flash disky a není potřeba jiných zařízení pro přehrávání souboru.

 

Projekce z projektoru na projekční rámové plátno

Dle typu projektoru a projekčního plátna Vám můžeme nabídnout profesionální přední projekci, zpětnou projekci a to klasickou nebo utrakrátkou. U přední projekce je umístění projektoru před plátnem a u zpětné projekce je umístění projektoru za plátnem. Zpětné projekce provádíme na projekční plátna rámová za předpokladu že to místní okolnosti dovolují v vzhledem k projekční vzdálenosti a velikosti projekčního plátna. Rádi vám poradíme a navrhneme typ projekce právě pro vás, projektor i projekční plátno.

Tlumočení pronájem tlumocnicke techniky A TechService

Tlumočení pronájem tlumocnicke techniky A TechService

technické podpory která vám na vše dohlédne a případně Vám bude obsluhovat prezentace.

Pronájem velkoplošné obrazovky pro prezentace

Pronájem velkoplošné obrazovky pro prezentace


    REPROBOXY                MIKROFONY            ZÁZNAM ZVUKU            INSTALACE           SIMULTÁNNÍ TLUMOČENÍ            SERVIS   

 

   VÝSTAVNÍ PANELY           POSTERY           KAMERY           PÓDIA            PRONÁJEM           OSVĚTLENÍ           VÝPOČETNÍ TECHNIKA