Videoprojekce z projektoru, LED stěny nebo obrazovek

VELKOPLOŠNÁ VIDEOPROJEKCE Z PROJEKTORU, LED STĚNY NEBO OBRAZOVEK

PRONÁJEM VELKOPLOŠNÉ videoprojekce z LED STĚNY (P4) HD, PROJEKTORU, PROJEKČNÍHO PLÁTNA A OBRAZOVEK NA STOJANU

 

Projekce 1

Zadní projekce na rámové plátno 2 x 3 m z projektoru s výkonem 7000 ANSI

Návrh řešení videoprojekce, výběr projektoru, typu videoprojekce, projekčního plátna a možnosti video produkce z LED stěny nebo náhledových obrazovek pro Vaší akci jsou zdarma, rádi Vám poradíme.
Pronajímáme projektory pro všechny varianty – projekci řízenou z video mixu (režie), z notebooku, kamery, nebo DVD, na projekční plátna či obrazovky.
Video projekce se používá k prezentaci vašeho výrobku, strategie, prezentace při školení, konferenci nebo jen video produkci.
Disponujeme projektory s plným HD rozlišením, ultra krátkou projekcí, projekčními plátny s možností přední i zadní projekce a širokou škálou velikostí projekčních ploch, doplněnou o video režii s možností připojení více vstupů s HD rozlišením.

LED stěna A-TechService

Pronájem projekční LED stěny A-TechService

Velkoplošná projekční stěna z LED panelů

Velkoplošná video projekční RGB LED stěna P4 (P4.8), je postavena z jednotlivých LED panelů. 1 Led panel je o velikosti 640×640 mm a tloušťkou 80 mm, na projekční plochu můžeme využít až 32 ks panelů (13,1 m2). Obrazová projekce 2,56m x 5,12m ve formátu 16:9 bez mezer v obraze.

Hlavní využití LED velkoplošné obrazovky je na kongresy, konference, prezentace, meetingy, koncerty, DJ, výstavy, sportovní přenosy, dekorace, společenské akce, video produkce pro více osob.

Výhodou videoprojekce z LED panelů postavených do velkoplošné LED stěny je variabilita velikosti požadované projekce nebo projekcí v požadovaném formátu obrazu. Vysoký kontrast obrazu. Video projekci můžeme uskutečnit za slunečného počasí, deště. Typ naší LED stěny (modulů) můžeme umístit do interiéru i exteriéru, na rozdíl od projekce z projektoru, která není vhodná pro outdoor. LED stěnu využíváme v prostorech, kde není možné postavit projekci z projektoru na projekční plátno z důvodu malé či velké projekční vzdálenosti, umístění projekce, vysokých světelných podmínek.

stěna z led panelu 2x3 m

stěna z led panelu 2×3 m

Celková velikost LED stěny je až 5,12 m × 2,56 m při využití 32 ks panelů. Z LED modulů je možné postavit i více projekčních ploch s jedním vstupním signálem z video procesoru (2x projekce 2x3m a jiné). Nebo s jiným signálním vstupem s využitím další video matice (procesoru).

Velkoplošnou LED videoprojekční stěnu umíme zavěsit i postavit, samo stojně.  Možnost připojení z PC, kamery atd. LED technologii, dodáváme včetně kabeláže, supportu, řídícího procesoru a technické obsluhy.

Rozteč jednotlivých LED pixelů 4,81 mm, tato hodnota nabízí vysoké rozlišení a kvalitu obrazu v HD (720p). SMD 1/8 skenování. Vysoká obnovovací frekvence, gradace 14 bitů, obnovovací frekvenci 960Hz výše. Doporučená pozorovací vzdálenost je 5 metrů a více. Zobrazovací úhel až 140°

Pro venkovní použití se využíváme k zavěšení  Truss (hliníková konstrukce). Pro interiérové využití stěnu stavíme samo stejně od zemně (pódia) nebo zavěšujeme na Truss + Lift (výtahy) s požadovanou nosností. Maximální požadovaný příkon 1 ks LED panelu 0,24A při váze modulu 8 kg a maximální požadovaný příkon stěny cca 5,12m x 2,56m (32 panelů)  32A nebo 5P-16A-400V s celkovou váhou 260 kg.

Led moduly tvořící LED stenu

Projekční stěna z LED modulů P 4,8 v HD rozlišení s možností zavěšení nrbo vystavění od zemně pro interiérové ale i pro venkovní použití

LED panely zadní část[/caption]

 

 

Velkoplošnou projekci z projektoru můžete doplnit o náhledové projekce tak též z projektoru nebo obrazovek na vysokých stojanech nebo při zemi. Obrazovky disponují USB vstupy pro flash disky a není potřeba jiných zařízení pro přehrávání souboru.

Produkce video projekce z projektoru na projekční rámové plátno

Dle typu projektoru a projekčního plátna Vám můžeme nabídnout profesionální přední projekci, zpětnou projekci a to klasickou nebo utrakrátkou. U přední projekce je umístění projektoru před plátnem a u zpětné projekce je umístění projektoru za plátnem. Zpětné projekce provádíme na projekční plátna rámová za předpokladu že to místní okolnosti dovolují v vzhledem k projekční vzdálenosti a velikosti projekčního plátna. Rádi vám poradíme a navrhneme typ projekce právě pro vás, projektor i projekční plátno.

Tlumočení pronájem tlumocnicke techniky A TechService

Tlumočení pronájem tlumocnicke techniky A TechService

technické podpory která vám na vše dohlédne a případně Vám bude obsluhovat prezentace.

Pronájem velkoplošné obrazovky pro prezentace

Pronájem velkoplošné obrazovky pro prezentace


    REPROBOXY                MIKROFONY            ZÁZNAM ZVUKU            INSTALACE           VIDEOPROJEKCETLUMOČENÍ            SERVIS   

 

   VÝSTAVNÍ PANELY           POSTERY           KAMERY           PÓDIA            PRONÁJEM           OSVĚTLENÍ           VÝPOČETNÍ TECHNIKA   


Print Friendly, PDF & Email