Videoprojekce z projektoru, LED stěny nebo obrazovek

VELKOPLOŠNÁ PROJEKCE, Konferenční služby

video


VELKOPLOŠNÁ VIDEOPROJEKCE Z PROJEKTORU, LED STĚNY NEBO OBRAZOVEK
PRONÁJEM VELKOPLOŠNÉ videoprojekce z LED STĚNY (P4) HD, PROJEKTORU, PROJEKČNÍHO PLÁTNA A OBRAZOVEK NA STOJANU

 

VELKOPLOŠNÁ PROJEKCE, Konferenční služby

Zadní projekce na rámové plátno 2 x 3 m z projektoru s výkonem 7000 ANSI

Návrh řešení videoprojekce, výběr projektoru, typu videoprojekce, projekčního plátna a možnosti video produkce z LED stěny nebo náhledových obrazovek pro Vaší akci jsou zdarma, rádi Vám poradíme.
Pronajímáme projektory pro všechny varianty – projekci řízenou z video mixu (režie), z notebooku, kamery, nebo DVD, na projekční plátna či obrazovky.
Video projekce se používá k prezentaci vašeho výrobku, strategie, prezentace při školení, konferenci nebo jen video produkci.
Disponujeme projektory s plným HD rozlišením, ultra krátkou projekcí, projekčními plátny s možností přední i zadní projekce a širokou škálou velikostí projekčních ploch, doplněnou o video režii s možností připojení více vstupů s HD rozlišením.

VELKOPLOŠNÁ PROJEKCE, Konferenční služby

Pronájem projekční LED stěny A-TechService

Velkoplošná projekční stěna z LED panelů[/caption]

Velkoplošná videoprojekční RGB LED stěna P4 (P4.8), je postavena z jednotlivých LED panelů. 1 Led panel je o velikosti 640×640 mm a tloušťkou 80 mm, na projekční plochu můžeme využít až 32 ks panelů (13,1 m2). Obrazová projekce 2,56m x 5,12m ve formátu 16:9 bez mezer v obraze.

Hlavní využití LED velkoplošné obrazovky je na kongresy, konference, prezentace, meetingy, koncerty, DJ, výstavy, sportovní přenosy, dekorace, společenské akce, video produkce pro více osob.

Výhodou videoprojekce z LED panelů postavených do velkoplošné LED stěny je variabilita velikosti požadované projekce nebo projekcí v požadovaném formátu obrazu. Vysoký kontrast obrazu. Video projekci můžeme uskutečnit za slunečného počasí, deště. Typ naší LED stěny (modulů) můžeme umístit do interiéru i exteriéru, na rozdíl od projekce z projektoru, která není vhodná pro outdoor. LED stěnu využíváme v prostorech, kde není možné postavit projekci z projektoru na projekční plátno z důvodu malé či velké projekční vzdálenosti, umístění projekce, vysokých světelných podmínek.

VELKOPLOŠNÁ PROJEKCE, Konferenční služby

stěna z led panelu 2×3 m

Celková velikost LED stěny je až 5,12 m × 2,56 m při využití 32 ks panelů. Z LED modulů je možné postavit i více projekčních ploch s jedním vstupním signálem z video procesoru (2x projekce 2x3m a jiné). Nebo s jiným signálním vstupem s využitím další video matice (procesoru).

Velkoplošnou LED videoprojekční stěnu umíme zavěsit i postavit, samo stojně.  Možnost připojení z PC, kamery atd. LED technologii, dodáváme včetně kabeláže, supportu, řídícího procesoru a technické obsluhy.

Rozteč jednotlivých LED pixelů 4,81 mm, tato hodnota nabízí vysoké rozlišení a kvalitu obrazu v HD (720p). SMD 1/8 skenování. Vysoká obnovovací frekvence, gradace 14 bitů, obnovovací frekvenci 960Hz výše. Doporučená pozorovací vzdálenost je 5 metrů a více. Zobrazovací úhel až 140°

Pro venkovní použití se využíváme k zavěšení  Truss (hliníková konstrukce). Pro interiérové využití stěnu stavíme samo stejně od zemně (pódia) nebo zavěšujeme na Truss + Lift (výtahy) s požadovanou nosností. Maximální požadovaný příkon 1 ks LED panelu 0,24A při váze modulu 8 kg a maximální požadovaný příkon stěny cca 5,12m x 2,56m (32 panelů)  32A nebo 5P-16A-400V s celkovou váhou 260 kg.

VELKOPLOŠNÁ PROJEKCE, Konferenční služby

Projekční stěna z LED modulů P 4,8 v HD rozlišení s možností zavěšení nrbo vystavění od zemně pro interiérové ale i pro venkovní použití

LED panely zadní část[/caption]

 

 

Velkoplošnou projekci z projektoru můžete doplnit o náhledové projekce tak též z projektoru nebo obrazovek na vysokých stojanech nebo při zemi. Obrazovky disponují USB vstupy pro flash disky a není potřeba jiných zařízení pro přehrávání souboru.

Produkce video projekce z projektoru na projekční rámové plátno

Dle typu projektoru a projekčního plátna Vám můžeme nabídnout profesionální přední projekci, zpětnou projekci a to klasickou nebo utrakrátkou. U přední projekce je umístění projektoru před plátnem a u zpětné projekce je umístění projektoru za plátnem. Zpětné projekce provádíme na projekční plátna rámová za předpokladu že to místní okolnosti dovolují v vzhledem k projekční vzdálenosti a velikosti projekčního plátna. Rádi vám poradíme a navrhneme typ projekce právě pro vás, projektor i projekční plátno.

VELKOPLOŠNÁ PROJEKCE, Konferenční služby

Tlumočení pronájem tlumocnicke techniky A TechService


    REPROBOXY                MIKROFONY            ZÁZNAM ZVUKU            INSTALACE           VIDEOPROJEKCETLUMOČENÍ            SERVIS   

 

   VÝSTAVNÍ PANELY           POSTERY           KAMERY           PÓDIA            PRONÁJEM           OSVĚTLENÍ           VÝPOČETNÍ TECHNIKA   


VELKOPLOŠNÁ PROJEKCE, Konferenční služby
VELKOPLOŠNÁ PROJEKCE, Konferenční služby
VELKOPLOŠNÁ PROJEKCE, Konferenční služby