VELKOPLOŠNÁ PROJEKCE Z PROJEKTORU NEBO OBRAZOVEK
PRONÁJEM PROJEKTORU, PROJEKČNÍHO PLÁTNA A OBRAZOVEK

 

Projekce

Návrh řešení projekce, výběr projektoru, typu projekce a možnosti náhledových obrazovek pro Vaší akci jsou zdarma, rádi Vám poradíme.
Pronajímáme projektory pro všechny varianty - projekci řízenou z video mixu (režie), z notebooku, kamery, nebo DVD, na projekční plátna či obrazovky.
Projekce se používá k prezentaci vašeho výrobku, strategie, prezentace při školení, konferenci nebo jen video produkci na projekční plátno.
Disponujeme projektory s plným HD rozlišením, ultra krátkou projekcí, projekčními plátny s možností přední i zadní projekce a širokou škálou velikostí projekčních ploch, doplněnou o video režii s možností připojení více vstupů s HD rozlišením.


Projekce z projektoruVelkoplošnou projekci z projektoru můžete doplnit o náhledové projekce tak též z projektoru nebo obrazovek na vysokých stojanech nebo při zemi. Obrazovky disponují USB vstupy pro flash disky a není potřeba jiných zařízení pro přehrávání souboru.
Dle typu projektoru a projekčního plátna Vám můžeme nabídnout profesionální přední projekci, zpětnou projekci a to klasickou nebo utrakrátkou. U přední projekce je umístění projektoru před plátnem a u zpětné projekce je umístění projektoru za plátnem. Zpětné projekce provádíme na projekční plátna rámová za předpokladu že to místní okolnosti dovolují v vzhledem k projekční vzdálenosti a velikosti projekčního plátna. Rádi vám poradíme a navrhneme typ projekce právě pro vás, projektor i projekční plátno.


velkoplosna projekceProvádíme samotný pronájem jednotlivého projekčního zařízení nebo komplexní zajištění videoprojekce vč. instalace, dopravy i s možností technické podpory která vám na vše dohlédne a případně Vám bude obsluhovat prezentace.

 

 

 

 

 

    REPROBOXY            MIKROFONY           ZÁZNAM ZVUKU            INSTALACE           SIMULTÁNNÍ TLUMOČENÍ            SERVIS   

       VÝSTAVNÍ PANELY           POSTERY            KAMERY            PÓDIA            PRONÁJEM           OSVĚTLENÍ           VÝPOČETNÍ TECHNIKA   

 


 

      

 

 

 

2173
Nazvučených
akcí
1973
Nazvučených
konferencí
2488
Akcí
na klíč
3733
Spokojených
klientů
4554
Realizovaných
video projekcí

Fotogalerie

 Ozvučení konference s projekcí na projekční plátno s nahledy na obrazovku  A-TechService
 Velkoplošná projekce z projektoru na plátno, řízeno video režií s ozvučením a mikrofony  A-TechService
 Audiovizuální záznam, ozvučení s mikrofony, projekce z projektoru na projekční plátno A-TechService
Velkoplošná zadní projekce z projektoru na projekční plátno s náhledovými obrazovkami na stojanech  A-TechService
 

Uložit

Uložit

Kontakt

hot line
info, kalkulace

Tel.: +420 777 581 503
E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

AV TECHNIK
Marek Štengl

Tel.: +420 732 681 795
E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Adresa

A-TECHSERVICE S.R.O.
KLAPÁLKOVA 2247/19, 149 00 PRAHA 4
CHODOV-PRAHA 11, ČESKO

Napište nám

Opište text z obrázku