, Ozvučení akcí1, Audiovizuální zajištění akcí, IT služby

Ozvučení akcí a pronájem zvukové techniky

Každá akce si zaslouží kvalitní ozvučení a profesionální přístup, zvučení akcí a pronájem ozvučovací techniky Praha

, Ozvučení akcí1, Audiovizuální zajištění akcí, IT služby

Ozvuceni konference  s využitím výcebodového ozvučení

Hledáte profesionální ozvučení Vaší akce pro firemní konferenci nebo jinou společenskou událost? Jestliže nemáte ve svém týmu specialistu, který by vám perfektní zvuk zajistil se 100% výsledkem, můžete se obrátit na nás. Zajišťujeme profesionální služby v oblasti ozvučení a osvětlení akcí, pro pracovní i soukromé akce. Naše systémy instalujeme v interiéru i exteriéru.

, Ozvučení akcí1, Audiovizuální zajištění akcí, IT služby

Konference s ozvučením AV záznamem a projekcí s náhledy na obrazovky - A TechService

Zkušená obsluha a perfektní ozvučení je nedílnou součástí každé události. Nemusí se jednat zrovna o mluvené slovo na konferenci či špičkového DJe, ale třeba jen o kvalitní hudební podklad, který navodí příjemnější a útulnější atmosféru než zcela tichá neozvučená místnost. I z malé prezentace je možné pomocí zvukové technologie připravit konferenci s dotazy účastníků do diskuze, a tím udělat prezentaci zajímavější.

K využití našich ozvučovacích služeb je nutností i kvalitní zvuková technika. Typy reproboxů jsou navrženy s ohledem na členitost ozvučovacího místa, vyzařovacího úhlu reproduktorů, možnosti rozmístění s přihlédnutím na design konferenční místnosti.

Kvalitní reprobedny jsou jen jedním prvkem kvalitního kvalitního zvuku. Mixážní pult pro ovládání jednotlivých vstupů, výstupů. Samotný mixování jednotlivých mikrofonů, dalších vstupních i výstupních zařízení, úrovně hladiny zvuku.

, Ozvučení akcí1, Audiovizuální zajištění akcí, IT služby

Steage prezentace při ovládání zvuku, obrazu režií - A TechService

Kvalitní mikrofony, jejich využití a umístění je také důležité. Tímto docílíme kvalitního ozvučení, přednesu i případného záznamu zvuku, který není rušen ani jinak ovlivněn. Což je nutné i v případě doplnění ozvučení o tlumočnickou techniku, kde tlumočník od nás zpracovaný zvuk překládá a musí ho slyšet a rozumět mu.

Spolupracujeme s mnoha významnými klienty, kteří naše služby technického zajištění využívají více jak deset let. Naše firma A-TechService zajišťuje profesionální zvuk, velkoplošné videoprojekce, tlumočnické a audiovizuální služby, IT techniku a služby.

    Žádná akce se neobejde bez kvalitního ozvučení, reprobedny jsou základem ozvučení.

Profesionální obsluhou docílíme i profesionálního zvukového výstedku produkce Live ozvučení či záznamu. Hledáte profesionální ozvučení Vaší akce pro firemní konferenci nebo jinou společenskou událost? Nabízíme do pronájmu ozvučovací aktivní i pasivní systémy, doplněny mixážnímy pulty, mikrofony a ostatní audio techniku.

Profesionální ozvučovací technika je důležitá pro všechny větší společenské nebo firemní akce. Ať už jde o skvělý zvuk mluveného slova nebo hudby - bez něj to zkrátka nejde. A že není zvuk jako zvuk, jste se možná již mnohokrát přesvědčili. Pro ozvučení větší místnosti je potřeba správné umístění reproduktorů dle šířky, výšky, členitosti místnosti je nutné správně reproduktory rozmístit ale i zavěsit, naklonit dle vyzařovacího úhlu. Reprobedny musí mít kvalitní zvuk, důležitý je také mixážní pult pro ovládání jednotlivých mikrofonů, dalších vstupních i výstupních zařízení, úrovně hladiny zvuku a příslušná kabeláž, to všechno jsou nezbytné prvky pro dosáhnutí perfektního ozvučení.

    Ozvučení učeben, zasedacích a konferenčních místností

Ozvučení místností je koncipováno jako plošné. A tomu musí odpovídat především volba reproduktorových soustav. Akustika takových místností má totiž často velké množství odrazů, zvuk proto nesmí obsahovat příliš velké množství nízkých kmitočtů nebo příliš moc sykavek. Je tedy potřeba, aby zvuk byl orientován kolem středních kmitočtů. Základním prvkem v tomto případě je audio modul, který kombinuje funkci přípojného panelu a zesilovače.
Každé místo by mělo mít jiný typ ozvučení pro dokonalý zvukový výsledek. Plošné zvučení budov i exteriéru, co se týče reprosoustav, je potřeba řešit především s ohledem na požadovaný zvuk. Požadovaný charakter zvuku by měl být vždy na prvním místě. Je nutné vědět, k jakým účelům bude ozvučovaný prostor sloužit a podle toho vše dále posuzovat. Jiný zvuk totiž budeme chtít mít na společenské akci typu narozeninové oslavy a zcela jiný zvuk zase na firemní konferenci nebo prezentaci. U větších prostor je potřeba myslet také na to, že pozvaní hosté se chtějí také mezi sebou bavit a rozumět si. Je tak zcela nežádoucí, aby zvuk pohltil celou místnost. Užijte si svou akci i se skvělým zvukem naplno.

    Výběr snímacího mikrofonu

Potřebujete být slyšet a bylo Vám rozumět? Nabízíme Vám k pronájmu ozvučení i mikrofon/y
Správný výběr mikrofonuje důležitým prvkem ozvučení. Kvalitní ozvučení se neobejde bez kvalitních mikrofonů tak aby výsledný zvuk či záznam byl profesionální kvality. Mikrofony se všeobecně pužívají pro snímání hlasu a všeobecně zvuku.

    Audio technika  - zvukový mixážní pult (analog, digitál)

Potřebujete si k ozvučení pronajmout mixážní pult ?
Mixážní pult je nedílnou součástí ozvučení. Kvalitní ozvučení akcí A-TechService Praha se neobejde bez kvalitních reproboxů, mikrofonů tak i mixážního pultu aby výsledný zvuk či záznam byl perfektní. Pochopitelně nesmíme opomenout ostatní zvukové prvky. Mixážní pulty se všeobecně pužívají pro veškeré řízení produkce a záznamu zvuku. Umožňují obsluze ozvučení k profesionálnímu zvukovému výsledku. Disponujeme digitální a analogovou technologíí v oblasti řízení zvuku. Typ mixážního pultu určuje jeho využití pro mluvené slovo - konference, tlumočení, hudební produkce, DJ.

    Zvkový záznam z konference, prezentace

Pořízení záznamu přednášky přednášejícího, prezentace či hudební produkce tedy všeobecně zvuku.
Hledáte profesionální ozvučení Vaší akce pro firemní konferenci nebo jinou společenskou událost? Jestliže nemáte ve svém týmu specialistu, který by vám perfektní zvuk zajistil se 100% výsledkem, můžete se obrátit na nás.

, Ozvučení akcí1, Audiovizuální zajištění akcí, IT služby
, Ozvučení akcí1, Audiovizuální zajištění akcí, IT služby

Kancelář

A-TechService s.r.o.
Klapálkova 19
Praha 4 Chodov,  149 00, Czech

Kontakt

(+420) 777 581 503

info@a-techservice.cz