Pronájem zvukové techniky a ozvučení Vaší akce


OZVUČENÍ AKCÍ A PRONÁJEM OZVUČOVACÍ TECHNIKY PRAHA

KAŽDÁ AKCE SI ZASLOUŽÍ KVALITNÍ OZVUČENÍ S AUDIO TECHNIKOU
A PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

ozvuceni konference 1

Ozvuceni konference  s využitím výcebodového ozvučení

Konzultace a návrh řešení ozvučení pro Vaší akci poskytujeme zdarma, a rádi Vám navrhneme ozvučení sálu (místnosti) pro dannou příležitost.

Hledáte profesionální ozvučení Vaší akce pro firemní konferenci nebo jinou společenskou událost? Jestliže nemáte ve svém týmu specialistu, který by vám perfektní zvuk zajistil se 100% výsledkem, můžete se obrátit na nás.

Zajišťujeme profesionální služby v oblasti ozvučení a osvětlení akcí. Zajišťujeme pracovní i soukromé akce. Naše systémy instalujeme v interiéru i exteriéru.

konference A TechService 1

Konference s ozvučením AV záznamem a projekcí s náhledy na obrazovky – A TechService

Zkušená obsluha a perfektní ozvučení je nedílnou součástí každé události. Nemusí se jednat zrovna o mluvené slovo na konferenci či špičkového DJe, ale třeba jen o kvalitní hudební podklad, který navodí příjemnější a útulnější atmosféru než zcela tichá neozvučená místnost.

I z malé prezentace je možné pomocí zvukové technologie připravit konferenci s dotazy účastníků do diskuze, a tím udělat prezentaci zajímavější.

K využití našich ozvučovacích služeb je nutností i kvalitní zvuková technika. Typy reproboxů jsou navrženy s ohledem na členitost ozvučovacího místa, vyzařovacího úhlu reproduktorů, možnosti rozmístění s přihlédnutím na design konferenční místnosti.

Kvalitní reprobedny jsou jen jedním prvkem kvalitního kvalitního zvuku. Mixážní pult pro ovládání jednotlivých mikrofonů, dalších vstupních i výstupních zařízení, úrovně hladiny zvuku a příslušná kabeláž je taky velmi důležitým prvkem celého ozvučení.

prezentace A TechService 1

Steage prezentace při ovládání zvuku, obrazu režií – A TechService

Kvalitní mikrofony, jejich využití a umístění je také důležité. Tímto docílíme kvalitního ozvučení, přednesu i případného záznamu zvuku, který není rušen ani jinak ovlivněn. Což je nutné i v případě doplnění ozvučení o tlumočnickou techniku, kde tlumočník od nás zpracovaný zvuk překládá a musí ho slyšet a rozumět mu.

Spolupracujeme s mnoha významnými klienty, kteří naše služby technického zajištění využívají více jak deset let. Naše firma A-TechService zajišťuje profesionální zvuk, velkoplošné projekce, tlumočnické a adiovizuální služby, IT techniku.

Nemusíte si u nás hned služby objednávat, stačí se jen se informovat přes formulář.

Kontaktní formulář

13 + 4 =


    REPROBOXY                MIKROFONY            ZÁZNAM ZVUKU            INSTALACE           SIMULTÁNNÍ TLUMOČENÍ            SERVIS   

 

   VÝSTAVNÍ PANELY           POSTERY           KAMERY           PÓDIA            PRONÁJEM           OSVĚTLENÍ           VÝPOČETNÍ TECHNIKA