Pronájem zvukové techniky a ozvučení Vaší akce

OZVUČENÍ AKCÍ A PRONÁJEM OZVUČOVACÍ TECHNIKY PRAHA

KAŽDÁ AKCE SI ZASLOUŽÍ KVALITNÍ OZVUČENÍ S AUDIO TECHNIKOU
A PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

 

 

ozvuceni konference 1

Ozvuceni konference  s využitím výcebodového ozvučení

Konzultace a návrh řešení ozvučení pro Vaší akci poskytujeme zdarma, a rádi Vám poradíme.

 

Hledáte profesionální ozvučení Vaší akce pro firemní konferenci nebo jinou společenskou událost? Jestliže nemáte ve svém týmu specialistu, který by vám perfektní zvuk zajistil se 100% výsledkem, můžete se obrátit na nás.

 

Zajišťujeme profesionální služby v oblasti ozvučení a osvětlení akcí. Zajišťujeme pracovní i soukromé akce. Naše systémy instalujeme v interiéru i exteriéru.

konference A TechService 1

Konference s ozvučením AV záznamem a projekcí s náhledy na obrazovky – A TechService

Zkušená obsluha a perfektní ozvučení je nedílnou součástí každé události. Nemusí se jednat zrovna o mluvené slovo na konferenci či špičkového DJe, ale třeba jen o kvalitní hudební podklad, který navodí příjemnější a útulnější atmosféru než zcela tichá neozvučená místnost.

 

I z malé prezentace je možné pomocí zvukové technologie připravit konferenci s dotazy účastníků do diskuze, a tím udělat prezentaci zajímavější.

 

K využití našich ozvučovacích služeb je nutností i kvalitní zvuková technika. Typy reproboxů jsou navrženy s ohledem na členitost ozvučovacího místa, vyzařovacího úhlu reproduktorů, možnosti rozmístění s přihlédnutím na design konferenční místnosti.

 

Kvalitní reprobedny jsou jen jedním prvkem kvalitního kvalitního zvuku. Mixážní pult pro ovládání jednotlivých mikrofonů, dalších vstupních i výstupních zařízení, úrovně hladiny zvuku a příslušná kabeláž je taky velmi důležitým prvkem celého ozvučení.

prezentace A TechService 1

Steage prezentace při ovládání zvuku, obrazu režií – A TechService

Kvalitní mikrofony, jejich využití a umístění je také důležité. Tímto docílíme kvalitního ozvučení, přednesu i případného záznamu zvuku, který není rušen ani jinak ovlivněn. Což je nutné i v případě doplnění ozvučení o tlumočnickou techniku, kde tlumočník od nás zpracovaný zvuk překládá a musí ho slyšet a rozumět mu.

 

Spolupracujeme s mnoha významnými klienty, kteří naše služby technického zajištění využívají více jak deset let. Naše firma A-TechService zajišťuje profesionální zvuk, velkoplošné projekce, tlumočnické a audiovizuální služby, IT techniku.

 

 

Nemusíte si u nás hned služby objednávat, stačí se jen se informovat přes formulář.

 

Kontaktní formulář

5 + 13 =


    REPROBOXY                MIKROFONY            ZÁZNAM ZVUKU            INSTALACE           SIMULTÁNNÍ TLUMOČENÍ            SERVIS   

   VÝSTAVNÍ PANELY           POSTERY           KAMERY           PÓDIA            PRONÁJEM           OSVĚTLENÍ           VÝPOČETNÍ TECHNIKA   


Print Friendly, PDF & Email