Ozvučení akcí na klíč a pronájem audio techniky

Ozvučení akcí s obsluhou nebo pronájem audio techniky mikrofony, aktivní reproboxy až po celé PA systémy, audio mixážní pulty, DJ vybavení  a ostatní zvuková technika

Ozvučení akcí Praha A-TechService

Každá akce si zaslouží kvalitní ozvučení a profesionální přístup, zvučení akcí a pronájem ozvučovací techniky Praha

Konferenční ozvučení A-TechService

Plánování akce s ozvučením

Ozvučení přednášek prezentací, živých vystoupení, svateb a společenských eventů

Ozvučení místností koncipováno jako plošné. A tomu musí odpovídat především volba (PA) reproduktorových soustav. Akustika takových místností má totiž často velké množství odrazů, zvuk proto nesmí obsahovat příliš velké množství nízkých kmitočtů nebo příliš moc sykavek. Je tedy potřeba, aby zvuk byl orientován kolem středních kmitočtů. Základním prvkem v tomto případě je audio modul, který kombinuje funkci přípojného panelu a zesilovače.
Každé místo by mělo mít jiný typ ozvučení  i videorojekce pro dokonalý obraz i zvukový výsledek. Plošné zvučení budov i exteriéru, co se týče reprosoustav, je potřeba řešit především s ohledem na požadovaný zvukový výsledek. Požadovaný charakter zvuku by měl být vždy na prvním místě. Je nutné vědět, k jakým účelům bude ozvučovaný prostor sloužit a podle toho vše dále posuzovat. Jiný zvuk totiž budeme chtít mít na společenské akci typu svatba, DJ, živého vystoupení, narozeninové oslavy a zcela jiný zvuk zase na firemní konferenci s prezentací nebo podkresovou hudbou. U větších prostor je potřeba myslet také na to, že pozvaní hosté se chtějí také mezi sebou bavit a rozumět si. Je tak zcela nežádoucí, aby zvuk pohltil celou místnost. Užijte si svou akci i se skvělým zvukem naplno.

Zvukový záznam

Pořízení záznamu přednášky přednášejícího, prezentace či hudební produkce tedy všeobecně zvuku je podmíněn autorským právem. Jaký koliv záznam je umněleckým dílem.
Hledáte profesionální ozvučení Vaší akce pro firemní konferenci nebo jinou společenskou událost? Jestliže nemáte ve svém týmu specialistu, který by vám perfektní zvuk zajistil se 100% výsledkem, můžete se obrátit na nás.

Varianty ozvučení k různým akcím

Hledáte profesionální ozvučení Vaší akce pro firemní konferenci nebo jinou společenskou událost?

Jestliže nemáte ve svém týmu specialistu, který by vám perfektní zvuk zajistil se 100% výsledkem, můžete se obrátit na nás. Zajišťujeme profesionální služby v oblasti videoprojekce, ozvučení a osvětlení akcí, pro pracovní i soukromé akce. Naše systémy instalujeme v interiéru i exteriéru.

Obsluha zvukové techniky

Zkušená obsluha a perfektní ozvučení je nedílnou součástí každé události. Nemusí se jednat zrovna o mluvené slovo na konferenci, karaoke či špičkového DJe, ale třeba jen o kvalitní hudební podklad, který navodí příjemnější a útulnější atmosféru než zcela tichá neozvučená místnost. I z malé prezentace je možné pomocí zvukové technologie připravit konferenci s dotazy účastníků do diskuze, a tím udělat prezentaci zajímavější.

K využití našich ozvučovacích služeb je nutností i kvalitní zvuková technika. Typy reproboxů jsou navrženy s ohledem na členitost ozvučovacího místa, vyzařovacího úhlu reproduktorů, možnosti rozmístění s přihlédnutím na design konferenční místnosti.

Kvalitní reprobedny jsou jen jedním prvkem kvalitního kvalitního zvuku. Mixážní pult pro ovládání jednotlivých vstupů, výstupů. Samotný mixování jednotlivých mikrofonů, dalších vstupních i výstupních zařízení, úrovně hladiny zvuku.

Ozvučovací vybavení a technologie

Kvalitní mikrofony, jejich využití a umístění je také důležité. Tímto docílíme kvalitního ozvučení, přednesu i případného záznamu zvuku, který není rušen ani jinak ovlivněn. Zejména kvalitní přenos je nutný v případě doplnění ozvučení o tlumočnickou techniku, kde tlumočník od nás zpracovaný zvuk s originálem řeči překládá simultálnně (live). Musí ho kvalitně slyšet a to srozumitelně v co nejvyší kvalitě.

    Žádná akce se neobejde bez kvalitního ozvučení kde reprobedny jsou základem ozvučení.

Profesionální obsluhou docílíme i profesionálního zvukového výstedku produkce Live ozvučení či záznamu. Hledáte profesionální ozvučení Vaší akce pro firemní konferenci nebo jinou společenskou událost? Nabízíme do pronájmu ozvučovací aktivní i pasivní systémy, doplněny mixážnímy pulty, mikrofony a ostatní audio techniku.

Profesionální ozvučovací technika je důležitá pro všechny větší společenské nebo firemní akce. Ať už jde o skvělý zvuk mluveného slova nebo hudby - bez něj to zkrátka nejde. A že není zvuk jako zvuk, jste se možná již mnohokrát přesvědčili. Pro ozvučení větší místnosti je potřeba správné umístění reproduktorů dle šířky, výšky, členitosti místnosti je nutné správně reproduktory rozmístit ale i zavěsit, naklonit dle vyzařovacího úhlu. Reprobedny musí mít kvalitní zvuk, důležitý je také mixážní pult pro ovládání jednotlivých mikrofonů, dalších vstupních i výstupních zařízení, úrovně hladiny zvuku a příslušná kabeláž, to všechno jsou nezbytné prvky pro dosáhnutí perfektního ozvučení.

Ozvučovací technika na Event A-TechService

Koordinace

Ozvučovací prostory mohou být různě členité, surové, holé bez nábytku,  s dozvukem, částečně požadované nazvučení prostoru a jiné....

Zvukař nebo zvukový technik si sám určuje typ ozvučení (reproboxy) podle využití, vyzařovacího úhlu reproboxů, výkon i výšku umístění reproboxů i umístění další zvukové techniky.

Není možné kvalitně zvučit s určením typu mikrofonu, typem ozvučení a ostatní zvukové techniky, bez znalostí charakteristiky a audio techniky.

Pronájem vybavení k ozvučení akce

Naše služby jsou mnohem širší

Nabízíme do pronájmu veškeré vybavení i bez naší podpory. Technika je pravidelně servisována a pokud je to možné, tak i nastavena pro potřebné využití. Každý klient je seznámen s obsluhou, případně pomůžeme. Výběr ozvučovací techniky k zapůjčení najdete v sekci pronájem techniky. Široká škála zvukového vybavení s rozmanitými možnostmi využití vám usnadní výběr.

Potřebujete si k ozvučení pronajmout mixážní pult ?

Mixážní pult je nedílnou součástí ozvučení. Kvalitní ozvučení akce A-TechService Praha se neobejde bez kvalitních reproboxů, mikrofonů tak i mixážního pultu aby výsledný zvuk či záznam byl perfektní. Pochopitelně nesmíme opomenout ostatní zvukové prvky. Mixážní pulty se všeobecně pužívají pro veškeré řízení produkce a záznamu zvuku. Umožňují obsluze ozvučení k profesionálnímu zvukovému výsledku. Disponujeme digitální a analogovou technologíí v oblasti řízení zvuku. Typ mixážního pultu určuje jeho využití pro mluvené slovo - konference, tlumočení, hudební produkce, DJ.

Výběr snímacího mikrofonu

Potřebujete být slyšet a bylo Vám rozumět? Nabízíme Vám k pronájmu ozvučení i mikrofon/y
Správný výběr mikrofonuje důležitým prvkem ozvučení. Kvalitní ozvučení se neobejde bez kvalitních mikrofonů tak aby výsledný zvuk či záznam byl profesionální kvality. Mikrofony se všeobecně pužívají pro snímání hlasu a všeobecně zvuku.

Ozvučení akce
Ozvučení místnosti a pronájem mikrofonu

F.A.Q.

Je možná pomoct s výběrem ozvučením?

Ano, i když jste si jisti a máte zkušenosti z audio technikou, určitě doporučujeme nás oslovit. Budete spokojeni s tím že uslyšíte a bude Vám rozumnět.

Mohu připojit bezdrátový mikrofon, tedy vysílač k více přijímačům?

Ano, nza předpokladu že máte správně posazené frekvence na kterých vysílač (mikrofon) vysílá. Ale pozor, naopak. Více mikrofonů k jednomu přijímači není možné.

Je možné propojit obrazovou videoprojekci s ozvučením?

Ano, většina audio systémů tuto funkci umožňují za předpokladu že dodržíte základy s oboru ozvučení.