Event zajímavějším ?      

Osvětlení akcí, pronájem světelné a efektová techniky

Osvětlení akcí a efekty A-TechService

Připraveni pozvednout akci

Konzultace s návrhem řešení osvětlení či nasvícení s výběrem optimálních světel pro Vaší akci jsou zdarma, velmi rádi Vám poradíme.

Nabízíme kompletní zajištění osvětlení akcí na klíč, nemusíte se tak o nic starat ani nic shánět, vozit, stěhovat a učit se obsluhovat profesionální osvětlovací techniku.

A-TechService, se specializuje nejen na ozvučení, ale také na osvětlení akcí efektovou a osvětlovací technikou.

Našich služeb můžete využít na koncertech a dalších kulturních akcích, konferencích, seminářích i na různých společenských událostech, kde jsou kvalitní světelné efekty a designové nasvícení nezbytnou součástí.

Osvětlení akcí
Světlená technika a služby

Naplánovali jsme více než 2 000 akcí pro naše klienty

Osvětlení akcí a efekty A-TechService

Osvětlovací nebo efektová technika?

 

Nabízíme celou škálu kvalitních produktů, které vám zajistí optimální světelné efekt.

Techniku si u nás můžete zapůjčit nebo si k ní zajistit rovnou i profesionální servis, kdy vám ji naši odborníci rovnou i nainstalují, naprogramují a uvedou do provozu. Kvalitní osvětlení je jedna z podmínek spokojenosti vašich hostů či návštěvníků.

Kromě osvětlení pro různé společenské akce zajišťujeme také optimální světelné podmínky pro natáčení (video záznam) nebo focení a pro další související činnosti.

Kvalitní osvětlovací technika má vysokou pořizovací cenu, proto se pronájem rozhodně vyplatí. Techniku si můžete kdykoliv vypůjčit a máte záruku že zařízení bude odpovídat posledním trendům.