Osvětlení akcí - Efektová a světelná technika

Osvětlení akcí, Konferenční služby


OSVĚTLENÍ AKCÍ – EFEKTOVÁ A SVĚTELNÁ TECHNIKA
ŘEŠENÍ OSVĚTLENÍ AKCÍ V EXTERIÉRU I INTERIÉRU

Osvětlení akcí, Konferenční služby

Osvětlení akcí A-TechService Praha

Konzultace s návrhem řešení osvětlení či nasvícení s výběrem optimálních světel pro Vaší akci jsou zdarma, velmi rádi Vám poradíme.

Nabízíme kompletní zajištění osvětlení akcí na klíč, nemusíte se tak o nic starat ani nic shánět, vozit, stěhovat a učit se obsluhovat profesionální osvětlovací techniku.

U nás v A-TechService se specializujeme nejen na ozvučení, ale také na osvětlení akcí efektovou a nasvěcovací technikou. Našich služeb můžete využít na koncertech a dalších kulturních akcích, konferencích, seminářích i na různých společenských událostech, kde jsou kvalitní světelné efekty a designové nasvícení nezbytnou součástí.

Osvětlení akcí, Konferenční služby

Efektové nasvícení zámku Troja

OSVĚTLOVACÍ, EFEKTOVÁ NEBO NASVICOVACÍ TECHNIKA?
Nabízíme celou škálu kvalitních produktů, které vám zajistí optimální světelné podmínky. Techniku si u nás můžete zapůjčit nebo si k ní zajistit rovnou i profesionální servis, kdy vám ji naši odborníci rovnou i nainstalují, naprogramují a uvedou do provozu. Kvalitní osvětlení je jedna z podmínek spokojenosti vašich hostů či návštěvníků.
Kromě osvětlení pro různé společenské akce zajišťujeme také optimální světelné podmínky pro natáčení ( video záznam) nebo focení a pro další související činnosti. Kvalitní osvětlovací technika má vysokou pořizovací cenu, proto se pronájem rozhodně vyplatí. Techniku si můžete kdykoliv vypůjčit a máte záruku že zařízení bude odpovídat posledním trendům.


    REPROBOXY                MIKROFONY            ZÁZNAM ZVUKU            INSTALACE           SIMULTÁNNÍ TLUMOČENÍ            SERVIS   

 

   VÝSTAVNÍ PANELY           POSTERY           KAMERY           PÓDIA            PRONÁJEM           OSVĚTLENÍ           VÝPOČETNÍ TECHNIKA   


Osvětlení akcí, Konferenční služby
Osvětlení akcí, Konferenční služby
Osvětlení akcí, Konferenční služby