, Osvětlení akcí, Audiovizuální zajištění akcí, IT služby

Osvětlení akcí, světelná a efektová technika

, Osvětlení akcí, Audiovizuální zajištění akcí, IT služby

Osvětlení akcí A-TechService Praha

Konzultace s návrhem řešení osvětlení či nasvícení s výběrem optimálních světel pro Vaší akci jsou zdarma, velmi rádi Vám poradíme.

Nabízíme kompletní zajištění osvětlení akcí na klíč, nemusíte se tak o nic starat ani nic shánět, vozit, stěhovat a učit se obsluhovat profesionální osvětlovací techniku.

A-TechService, se specializuje nejen na ozvučení, ale také na osvětlení akcí efektovou a osvětlovací technikou.

Našich služeb můžete využít na koncertech a dalších kulturních akcích, konferencích, seminářích i na různých společenských událostech, kde jsou kvalitní světelné efekty a designové nasvícení nezbytnou součástí.

, Osvětlení akcí, Audiovizuální zajištění akcí, IT služby

Efektové nasvícení zámku Troja

 

 

 

Osvětlovací, efektová nebo  technika?

Nabízíme celou škálu kvalitních produktů, které vám zajistí optimální světelné podmínky.

Techniku si u nás můžete zapůjčit nebo si k ní zajistit rovnou i profesionální servis, kdy vám ji naši odborníci rovnou i nainstalují, naprogramují a uvedou do provozu. Kvalitní osvětlení je jedna z podmínek spokojenosti vašich hostů či návštěvníků.

Kromě osvětlení pro různé společenské akce zajišťujeme také optimální světelné podmínky pro natáčení ( video záznam) nebo focení a pro další související činnosti.

Kvalitní osvětlovací technika má vysokou pořizovací cenu, proto se pronájem rozhodně vyplatí. Techniku si můžete kdykoliv vypůjčit a máte záruku že zařízení bude odpovídat posledním trendům.

Kancelář

A-TechService s.r.o.
Klapálkova 19
Praha 4 Chodov,  149 00, Czech

Kontakt

(+420) 777 581 503

info@a-techservice.cz