Obrazová videoprojekce z projektoru, LED stěny nebo obrazovek

Pronájem mobilní obrazové velkoplošné videoprojekce.

Modulové LED stěny HD, data video projektorů na projekční plátno nebo obrazoky na stojanu

 

 

Webináře, Videokonference, Live-Stream - Technické zajištění akcí

Betlemska-kaple-Narodni-prumyslovy-summit-2020-A-TechService

 

Návrh řešení obrazové projekce, výběr projektoru, typu videoprojekce, projekčního plátna a možnosti video produkce z LED stěny nebo náhledových obrazovek pro Vaší akci jsou zdarma, rádi Vám poradíme. Pronajímáme projektory pro všechny varianty - projekci řízenou z video mixu (režie), z notebooku, kamery, nebo DVD, na projekční plátna či obrazovky. Video projekce se používá k prezentaci vašeho výrobku, strategie, prezentace při školení, konferenci nebo jen video produkci.

Tlumočnická technika A-TechService

Tlumočení, video projekce A-TechSevice na konference, prezentace a kongresy

Disponujeme projektory s plným HD rozlišením, ultra krátkou projekcí, projekčními plátny s možností přední i zadní projekce a širokou škálou velikostí projekčních ploch, doplněnou o video režii s možností připojení více vstupů s HD rozlišením.

    Velkoplošná video projekční stěna z LED panelů

   RGB LED stěna P4 (P4.8)

Videoprojekce na konference A-TechService

Obrazová video projekce z LED stěny 5 x 2,5 m pro 500 osob A-TechService

Jeden Led panel je o velikosti 640×640 mm a tloušťkou 80 mm, na projekční plochu můžeme využít až 32 ks panelů (13,1 m2). Obrazová projekce 2,56m x 5,12m ve formátu 16:9 bez mezer v obraze. Hlavní využití LED velkoplošné obrazovky je na kongresy, konference, prezentace, meetingy, koncerty, DJ, výstavy, sportovní přenosy, dekorace, společenské akce, video produkce pro více osob. Výhodou videoprojekce z LED panelů postavených do velkoplošné LED stěny je variabilita velikosti požadované projekce nebo projekcí v požadovaném formátu obrazu. Vysoký kontrast obrazu. Video projekci můžeme uskutečnit za slunečného počasí, deště. Typ naší LED stěny (modulů) můžeme umístit do interiéru i exteriéru, na rozdíl od projekce z projektoru, která není vhodná pro outdoor. LED stěnu využíváme v prostorech, kde není možné postavit projekci z projektoru na projekční plátno z důvodu malé či velké projekční vzdálenosti, umístění projekce, vysokých světelných podmínek.

LED stěna A-TechService

Pronájem obrazové projekční LED stěny A-TechService

Celková velikost LED stěny je až 5,12 m × 2,56 m při využití 32 ks panelů. Z LED modulů je možné postavit i více projekčních ploch s jedním vstupním signálem z video procesoru (2x projekce 2x3m a jiné). Nebo s jiným signálním vstupem s využitím další video matice (procesoru). Velkoplošnou LED video projekční stěnu umíme zavěsit i postavit, samostojně.  Možnost připojení z PC, kamery atd. LED technologii, dodáváme včetně kabeláže, supportu, řídícího procesoru a technické obsluhy. Rozteč jednotlivých LED pixelů 4,81 mm, tato hodnota nabízí vysoké rozlišení a kvalitu obrazu v HD (720p). SMD 1/8 skenování. Vysoká obnovovací frekvence, gradace 14 bitů, obnovovací frekvenci 960Hz výše. Doporučená pozorovací vzdálenost je 5 metrů a více. Zobrazovací úhel až 140°. Pro venkovní použití se využíváme k zavěšení  Truss (hliníková konstrukce). Pro interiérové využití stěnu stavíme samo stejně od zemně (pódia) nebo zavěšujeme na Truss + Lift (výtahy) s požadovanou nosností. Maximální požadovaný příkon 1 ks LED panelu 0,24A při váze modulu 8 kg a maximální požadovaný příkon stěny cca 5,12m x 2,56m (32 panelů)  32A nebo 5P-16A-400V s celkovou váhou 260 kg.

Pronájem velkoplošné obrazovky pro prezentace

Pronájem velkoplošné obrazovky pro prezentace

    Obrazovky na stojanech

   Velkoplošnou projekci z projektoru můžete doplnit o náhledové projekce tak též z projektoru nebo obrazovek na vysokých stojanech, k zavěšení  nebo při zemi jako náhled pro předsednictvo. Obrazovky disponují PC vstupy a USB vstupy pro flash disky a není potřeba jiných zařízení pro přehrávání souboru. Rozsah velikosti nabízených obrazovek do pronájmu máme široký, začínáme velikostí v úhlopříčce 23.6" (60 cm), nabídku zakončuje velikost obrazu 85" (215 cm) ve špičkové kvalitě 4K,

video obrazová projekce z projektoru na projekční plátno se zadním povrchem A TechService

Videoprojekce, pronájem obrazové, projekční techniky A TechService

     Obrazová video projekce z data video projektoru na projekční rámové plátno

Dle typu projektoru a projekčního plátna Vám můžeme nabídnout profesionální přední projekci, zpětnou projekci a to klasickou nebo ultra krátkou. U přední projekce je umístění projektoru před plátnem a u zpětné projekce je umístění projektoru za plátnem. Zpětné projekce provádíme na projekční plátna rámová za předpokladu že to místní okolnosti dovolují v vzhledem k projekční vzdálenosti a velikosti projekčního plátna. Rádi vám poradíme a navrhneme typ projekce právě pro vás, projektor i projekční plátno.

Provádíme samotný pronájem jednotlivého projekčního zařízení nebo komplexní zajištění videoprojekce vč. instalace, dopravy i s možností technické podpory která vám na vše dohlédne a případně Vám bude obsluhovat prezentace.

Kancelář

A-TechService s.r.o.
Klapálkova 19
Praha 4 Chodov,  149 00, Czech

Kontakt

(+420) 777 581 503

info@a-techservice.cz