Konference Pražský hrad 2018

V letošním roce máme za sebou již třetí konferenci na Pražském hradě.

Rudolfova Galerie Pražský hrad

    Pro konference, tedy pro technické zajištění akcí nám nejvíce vyhovovala Rudolfova galerie. Míčovna na Pražském hradě je dlouhá a úzká místnost s vysokým stropem a klenbou, kde se jen těžko hledá technické řešení a případné jiné řešení než které jsme naplánovali před samotnou konferencí. 

 

Míčovna Pražský hrad

V obou prostorech jsme dodávali stejně veliké projekční plátno 2x3m s povrchem pro zadní projekci, tedy projektor s dostatečným výkonem 7000 ANSI, byl usazen za projekčním plátnem. Po technické stránce, srdce konference byla video režie, signál byl veden v HDMI s formátem 16:10. Do video režie jsme museli přivést signál z kamery, notebooku s prezentacemi. A zpracovaný, nastřihaný materiál z režie odcházel, do náhledu pro předsednictvo, tak aby se nemusel nikdo otáčet na projekci za nimi, samotné náhledy na vzdálenost 70 m a projektor. 

Náhledová obrazovka na stojanu

Tažené UTP kabely s normou kat6 na náhledové obrazovky na stojanech pro zadní řady.

Vícebodové ozvučení 8x na stativech s náklonem, tak aby vyzařovací úhel odpovídal dosahu jak vertikálně, tak horizontálně. Tím jsme odstranili možné echo. Předsednictvo bylo vybaveno 6 ti konferenčními mikrofony. Plénum, 2 kusy bezdrátových mikrofonů na dotazy. Zvuk zpracovaný zvukařem se přenesl do tlumočnického zařízení, tlumočnicím, které simultánně tlumočily do AJ a naopak. Jejich překlad jsme bezdrátově posílali potřebným do staniček.

 

Celý průběh konference dopadl dobře bez technických problémů. Účastníci viděli, slyšeli a rozuměli. Což mi připomíná 3 Čínské opice (nevidím, neslyším, nemluvím). U nás v A-TechService je to prostě na opak.

 

 

0 Shares
0 Shares
Share