Technické zajištění akcí, pronájem prezentační techniky
Videokonference, IT služby, kamerové systémy, servis výpočetní techniky

Technické zajištění akcí

Vytváříme Váš prostor

Podnikáme od 1991

Osvětlení akcí

Půjčovna AV techniky

Videoprojekce

It služby

Ozvučení akcí

VideoKonference a webináře

Tlumočnická technika

Fotografické a Filmové služby

Výstavní panely

Kamerové systémy

Podnikáme od 1991

CO VŠE ZAŘÍDÍME? ZAJISTÍME TECHNICKÉ ŘEŠENÍ VAŠÍ AKCE, PŘESNĚ DLE POŽADAVKŮ NA KLÍČ.

Mobilní ozvučení pro nejrůznější konference a jiné společenské akce v interiéru i exteriéru. Rozmanité video-projekce obrazu, tlumočnickou, konferenční, audiovizuální technikou a IT zázemím pro videokonference, webináře. Osvětlovací techniku pro nasvícení a osvětlení a dokonce Vám i nabídneme pronájem prezentační techniky kde máme projektory a projekční plátna, obrazovky na stojanech, světla, ozvučení s mikrofony, audio techniku pro DJs a mnoho dalšího technického vybavení a příslušenství.

, Koncept a techservice, Audiovizuální zajištění akcí, IT služby, kamerové systémy, servis PC

Dokážeme pro Vás připravit akci od A do Z

Videokonference, IT služby, kamerové systémy

K ozvučení lze využít i tlumočnickou, kabinovou techniku, šeptákové sady a služby spojené s tlumočením. Jako vizuální, tedy obrazovou produkci, nabízíme video projekci z projektoru, modulové LED stěny nebo obrazovek na stojanu i jako jen obrazový náhled. Zajistíme osvětlovací techniku vč. řízení i efektů inteligentních světel, nebo generátoru bublin či mlhy, výpočetní a ostatní prezentační techniku. Odborné konference mohou využít výstavní panely na postery, které dovezeme, nainstalujeme na místo akce na klíč.

, Koncept a techservice, Audiovizuální zajištění akcí, IT služby, kamerové systémy, servis PC

Ozvučení s mikrofony na konference A-TechService

Pořídíme zvukový nebo audiovizuální záznam s následnou a tématickou postprodukcí. Video materiál zpracujeme podle zadání, dalšího využití v odpovídající požadované kvalitě filmu.

Fotografická technika s fotografem na společenské akce s následnou úpravou pořízeného, fotografického materiálu v digitální a tištěné podobě, fotografie.

Máme tu i něco pro ostatní účastníky akce. V tématickém foto koutku pro danou událost, focením vytvoříme vzpomínku v podobě fotografie, kterou si z akce odnesou.

Videokonference s audiovizuálním přenosem po celém světě s využitím internetové sítě (live stream), webináře pro více zúčastněných, aktivních účastníků. I v této specializované oblasti AV, IT, Vám určitě pomůžeme naší technikou a svými mnohaletými zkušenostmi.

Každá akce bude zajímavější

Profesionální ozvučovací technika je důležitá pro všechny větší společenské nebo firemní akce. Ať už jde o skvělý zvuk mluveného slova nebo hudby - bez něj to zkrátka nejde. A že není zvuk jako zvuk, jste se možná již mnohokrát přesvědčili.

Máte jedinečnou možnost technického zajištění vašich akcí na profesionální úrovni, pomůžeme navrhnout konferenční techniku pro Vaší akci zdarma.

 

Naše další technické služby

IT specialisté Vám navrhnou, postaví či opraví stávající počítačovou síť s možnou další správou sítě a serverů.

Navrhneme a instalujeme kamerové systémy. Více kamerový záznam je bezpečně přenášen a zálohován s možností on-line přenosem na uživatelské rozhraní. Po instalaci kamerového systému, můžete využít naše IT služby se správou kamerového systému.

Kamerové, bezpečnostní systémy a služby, dodáváme s možností dlouhodobého pronájmu.

, Koncept a techservice, Audiovizuální zajištění akcí, IT služby, kamerové systémy, servis PC
, Koncept a techservice, Audiovizuální zajištění akcí, IT služby, kamerové systémy, servis PC

%

Odvedení práce je u nás zvykem

Kontakt a Sídlo

Zeptejte se

3 + 9 =

Kde nás najdete

Share This