Párty DJ na svatbu

 

dovolte, abychom Vám představili našeho DJ Jendu aka I.J.M.

Kdo je tedy DJ Jenda?

Svatební DJ Jéňa

Je to zkušený DJ, který hrál již mnoho novomanželům na desítkách svateb, firemních a soukromých akcích a to vždy k velké spokojenosti našich klientů.

Jeho repertoár skladeb je široký, zahrnuje všechny styly od oldies přes rock and pop až po současné hity a vše mezi tím. Samozřejmostí je, že na daném repertoáru se můžete domluvit přímo s ním nebo to nechat výhradně na jeho profesionálním výběru a vkusu. Na osobním setkání si také domluvíte požadovaný repertoár, technické záležitosti a program se kterým může DJ Jenda  pomoci vzhledem k jeho dlouholetým zkušenostem.

 

Styl a hlasitost hudby se vždy přizpůsobuje atmosféře probíhající akce a přítomným hostům. A jak to zhruba v reálu probíhá? Nejprve DJ Jenda vykouzlí slavnostní atmosféru při ozvučení obřadu, k hostině vykreslí vhodný hudební podkres a poté Vám zahraje podmanivou hudbu. Večer pak rozjede pořádnou taneční párty, kdy svatebčané nebudou chtít opustit taneční parket.

 

Samozřejmostí je také zajištění veškeré zvukové techniky, světel, kouře…zkrátka všeho, co k takové slavnostní události patří a co si budete přát.

 

DJ Jenda se už teď těší, že se s Vámi v budoucnu uvidí na všech krásných akcích.

Svatební DJ Jéna