Výstavní stojany: Profesionální prezentace plakátů a fotografií

Výstavní stojany nabízí skvělý způsob, jak přestavit svůj projekt či výzkum. Využití najdou nejčastěji na konferencích, ovšem pro prezentaci plakátů a fotografií je případně lze použít i jinde. Stojany jsou praktické a hodí se do každého interiéru.

Výstavní stojany

Výstavní stojany umožňují jednoduchou prezentaci projektů a odborných studií. Hodí se také pro diskuze nad postery. Na konferencích se často setkáváme s takzvanou poster session

Výstavní stojany: Profesionální prezentace plakátů a fotografií

Pronájem výstavní stojany: Profesionální prezentace plakátů a fotografií na klíč

Výstavní stojany: Profesionální prezentace plakátů a fotografií

– jde o jednoduchý způsob, jak můžete představit svůj projekt. Výstavní stojany na postery slouží k upevnění plakátů, fotografií a dalších materiálů. Tento způsob prezentace vybízí k diskuzím a vzbuzuje větší zájem. V kombinaci s další audiovizuální technickou jde o působivé řešení, které upoutá pozornost.

Možnosti využití

Výstavní stojany jsou poměrně univerzální, nabízí se tak různé způsoby, jak je umístit do interiéru. Tím nejjednodušším je samozřejmě umístění stojanů jednotlivě, či po více kusech vedle sebe. Lze tak vytvořit různě dlouhé stěny a paravány. Výstavní stojany na plakáty však můžete i různě kombinovat. Jednotlivé panely lze spojit pod úhlem 90 °, čímž vzniká takzvaný U box. Jejich využití je tak opravdu pestré.

Připevnění plakátů

Použití výstavních stojanů je opravdu jednoduché. Profesionálové pro vás zajistí instalaci panelů dle vašich představ. Záleží pak už na vás, jak se rozhodnete materiály připevnit na stojany. Pro připevnění lze využít klasické krejčovské špendlíky. Povrch však umožňuje i upevnění s pomocí suchého zipu. Na hliníkový rám lze navíc lepit lepenkou. Neváhejte využít výstavní stojany na fotografie – pronájem představuje snadné řešení, díky kterému snadno vyřešíte prezentaci svého projektu. S výstavními stojany bude představení vašeho projektu hračka. Jejich využití je široké a přitom jednoduché.