Velkoplošná projekce z projektoru nebo obrazovek, A-TechService

Pronájem projektorů pro projekci vedenou z video mixu (režie) nebo jen z notebooku, kamery, DVD atd. na projekční plátno nebo obrazovku.
Projekce z projektoru umožňuje velkoplošnou projekci vašeho výrobku, strategie, prezentace při školení, konference nebo jen video produkce na projekční plátno.
Disponujeme projektory i s plným HD rozlišením, ultra krátkou projekcí, projekčními plátny s možností přední i zadní projekce a širokou škálou velikostí projekčních ploch, doplněnou o video režii s možností připojení více vstupů s HD rozlišením.
Velkoplošnou projekci z projektoru můžete doplnit o náhledové projekce tak též z projektoru nebo obrazovek na vyskokých stojanech nebo při zemi. Obrazovky je také možné využít  pro promo video nebo fotografie Vašich produktů či firmy. Obrazovky disponují USB vstup pro flash disk a není potřeba dalších zařízení pro přehrávání souboru.
Dle typu projektoru a projekčního plátna Vám můžeme nabídnout profesionální přední projekci, zpětnou projekci a to klasickou nebo utra krátkou. U přední projekce je umístění projektoru před plátnem a u zpětné projekce je umístění projektoru za plátnem. Zpětné projekce provádíme na projekční plátna rámová za předpokladu že to místní okolnosti dovolují v vzhledem k projekční vzdálenosti a velikosti projekčního plátna. Rádi vám poradíme a navrhneme typ projekce právě pro vás, projektor i projekční plátno.
Provádíme samotný pronájem jednotlivého projekčního zařízení nebo kompletně zajišťujeme video projekce vč. instalace, dopravy i s možností technické podpory která vám na vše dohlédne a případně Vám bude obsluhovat prezentace.