Pronájem prezentační techniky a konferenční služby

Videoprojekce z LED stěny nebo projektoru?

Při výběru vhodné projekce je potřeba zohlednit mnoho aspektů. Nejde jen o velikost obrazu, formát nebo rozlišení. Jsou nepochybně také velmi důležité ale základem je prostředí a místní světlené podmínky. Mnoho prostorů kde chtějí klienti vytvořit videoprojekci nejsou pro toto přizpůsobeny a je nutné si s tím poradit.

Světelné podmínky jsou nejdůležitějším aspektem. Sluneční svit bez možnosti přitemnění nebo zastínění určují zda je možné využít projektor s projekčním plátnem nebo jinou technologii.

Dnešní doba má řešení videoprojekce i za přítomnosti přímého slunečního svitu a to v podobě videoprojekce z LED stěny. LED stěna je složena z jednotlivých kabinetů. Video procesor rozloží obraz do jednotlivých modulů a tím tvoří jeden obraz. (Tak zvané nastřelení LED stěny)

LED stěna A-TechService

 

 

LED stěnu je potřeba vybírat dle parametrů pozorovací vzdálenosti (P). Pozorovací vzdálenost je pojem kdy se plnohodnotně sjednotí, spojí obraz v jeden. Nejsou vidět jednotlivé diody (pixely).  A-TechService nabízí dva typy LED stěn P4 (s pozorovací 4 m) a P6 (s pozorovací 6 m).

 

LED stěna P4 s rozlišením 720p
LED stěna P4 s rozlišením 720p