Ozvučení akcí - pronájem audio techniky Praha

Žádná akce se neobejde bez kvalitního ozvučení a mikrofonů

Hledáte profesionální ozvučení akcí pro firemní konferenci nebo jinou společenskou událost? Jestliže sami nemáte ve svém okolí žádného specialistu, který by vám perfektní zvuk zajistil, obraťte se na naši společnost A-TechService. Zajišťujeme profesionální služby v oblasti ozvučení akcí a osvětlení akcí. Našich služeb můžete využít k pracovním nebo i ke svým soukromým akcím.
Profesionální ozvučení akcí je nedílnou součástí každé události. Nemusí se jednat zrovna o mluvené slovo na konferenci či špičkového DJe, ale třeba jen o kvalitní hudební podklad, který navodí příjemnější a útulnější atmosféru než zcela tichá neozvučená místnost. Naše firma A-TechService zajišťuje profesionální zvuk pro kulturní akce, firemní nebo tiskové konference i pro různé neformální společenské akce.

 

 

Kompletní technika pro ozvučení na konference a prezentace

Součástí techniky pro ozvučení nejsou pouze kvalitní reproduktory. Pozornost byste měli věnovat také výběru mikrofonů k danému prostředí a požadavku, techniky pro simultánní, konsekutivní tlumočení (pokud je potřeba), vybavení pro záznam zvuku a dalšího ozvučení dle vašich specifických požadavků (technika pro audiovizuální záznamy a přenosy).
Jestliže si ozvučení zajistíte u nás, získáte nejen pronajatou špičkovou techniku, ale přímo k ní nabízíme také ten nejlepší servis. Zajistíme vám tedy i instalaci s odbornou obsluhou. Zajištění nabízíme jak pro interiérové, tak i pro exteriérové akce mnoha typů. Vyřídit si u nás můžete i samotný pronájem ozvučení mikrofonů dle požadavku a pronájem ostatní prezentační techniky bez dalších souvisejících služeb.
V oboru technicky pro ozvučení máme mnohaletou praxi. Díky našim bohatým zkušenostem jsme tedy schopni nabídnout opravdu kvalitní služby v oboru audiovizuální techniky i servis projektorů, který vám i vašim hostům či návštěvníkům zajistí zážitek. Spolu s ozvučením poskytujeme i mnoho různých doplňkových služeb. Jedná se třeba o zajištění pódií, prezentační techniky nebo vhodného osvětlení.
 

Ozvučení, osvětlení akce i video technika pro dokonalý výsledek

Ozvučovací technika rozhodně není vše, čím se v A-TechService zabýváme. Našim klientům chceme zajistit akce po audiovizuální stránce od A až do Z, a tak u nás najdete pódia, kamery pro AV záznam nebo AV přenos až po výpočetní techniku nebo výstavní panely pro postery. Dodáme Vám profesionální ozvučení akcí s podporou od našich profesionálních techniků. Chcete se zeptat na přesnou cenu ozvučení Vaší akce nebo Vás zajímá zvuková technika k pronajmutí bez doplňkových služeb? Navrhneme Vám kompletní řešení ozvučení i ostatní technické zařízení, včetně audiovizuální techniky atd. Neváhejte a kontaktujte nás zcela nezávazně.