Osvětlení akcí - efektová a světelná technika

Osvětlení na firemní akci vyžaduje moderní řešení

Jestliže sháníte firmu, která vám zajistí profesionální osvětlení, tak už nemusíte více hledat. U nás v A-TechService se specializujeme nejen na ozvučení, ale také na osvětlení akcí efektovou a nasvicovací technikou, tlumočnickou techniku i pro průvodce. Našich služeb můžete využít na koncertech a dalších kulturních akcích, konferencích, seminářích i na různých společenských událostech, kde jsou kvalitní světelné efekty a designové nasvícení nezbytnou součástí.

Osvětlovací, efektová nebo nasvicovací technika?

U nás máte možnost výběru z celé škály kvalitních produktů, které vám zajistí optimální světelné podmínky. Techniku si u nás můžete zapůjčit nebo si k ní zajistit rovnou i profesionální servis, kdy vám ji naši odborní pracovníci rovnou i nainstalují, naprogramují a uvedou tedy do plynulého provozu s naším návrhem či dle vašich představ. Kvalitní osvětlení je zárukou spokojenosti vašich hostů či návštěvníků.
Kromě osvětlení pro různé společenské akce zajišťujeme také optimální světelné podmínky pro natáčení ( video záznam) nebo focení a pro další související činnosti. Kvalitní osvětlovací technika je na pořízení velmi drahá a její cena se ještě zvyšuje tím, když pro ni nemáte jinak žádné využít. V takovém případě se vám pronájem rozhodně vyplatí, jelikož zaplatíte jenom malý poplatek a techniku si budete moci kdykoliv vypůjčit.

Pronájem kvalitního osvětlení

U nás je vždy možnost domluvy na individuálních podmínkách a veškeré konkrétní vybavení i služby můžete maximálně přizpůsobit svým specifickým nárokům. Co vše nabízíme k pronájmu? Zajistit si u nás můžete otočné světelné hlavy, kompletní sady pódiových světel, rozličné světelné efekty, UV světla, lasery, stroboskopy, ovladače světel a další nezbytné vybavení. Specializujeme se též na pronájem prezentační techniky. Skvělým doplňkem k projekci na vašich akcích je ozvučení ale i výstavní panely (poster sessions) , osvětlení s velmi zajímavé efekty světelnou techniku.

Zajistíme vám osvětlovací, efektovou nebo nasvicovací techniku

Rozhodli jste se pro pořádání koncertu, diskotéky, či komorní firemní party a nevíte si rady s osvětlením akce. Pak jste se rozhodli správně, když jste oslovili právě A-Techservis. Máme bohaté zkušenosti s osvětlováním akcí s efektovou a nasvicovací technikou.
Pravdou je, že světelná technika a samotné osvětlení akce se staly nezbytnými doplňky všech společenských akcí, kulturních pořadů či koncertů. Nemluvě o natáčení klipů či pracích ve fotoateliérech. Není třeba si drahou osvětlovací techniku kupovat, když stačí si ji na konkrétní dobu zapůjčit. V takovém případě nemusí náklady na techniku zdaleka přesáhnout vaše finanční možnosti.
Sháníte právě konkrétní osvětlovací techniku? Přijďte si k nám vybrat. Pokud chcete mít o starost méně, svěřte se našemu profesionálnímu týmu, který vám nejen pomůže s výběrem konkrétních světel a nezbytného technického zázemí, ale postará se o instalaci a kompletní servis během akce. Domluvíme se společně na vašich konkrétních představách, našem technickém zázemí, a konečné kalkulaci. Stačí nás kontaktovat a nezávazně se informovat.
Co všechno si můžete pronajmout? Nabízíme například pronájem otočných světelných hlav, kompletních sad pódiových světel, rozličných světelných efektů, stroboskopu, UV světel, laserů, jednoduchého přechodového světla, ovladače světel. Pronajímáme samozřejmě i světelné rampy. Dodáváme dokonce mlhu, a to i plazivou.
Stačí krátký formulář a osvětlovací technika je Vaše!
Vybrali jste si, ale nedokážete odhadnout, kolik osvětlovací technika může stát nebo máte jiné dotazy, co se světelné techniky týče? Chcete vědět více i o dalších našich službách? Zeptat se je ještě jednodušší, než si vypůjčit moderní přístroje pro Vaši akci – zavolejte nám či vyplňte jednoduchý formulář a my Vám vše vysvětlíme a vypočítáme také orientační cenu. Obraťte se na nás ohledně světelné techniky právě teď!