O nás A-TechService, technické zajištění akcí - pronájem prezentační techniky a služby Praha

Váš partner pro Vaše akce, již více jak desetiletí.
Jsme česká firma s mnohaletými zkušenostmi v oblasti AV techniky a realizací technického vybavení pro akce.
Zajistíme profesionální ozvučení s mikrofony, osvětlení akce, audio i video záznam nebo přenos, projekci z projektoru dle požadavků na projekční plátno nebo velkoplošné obrazovky na stojanu.
Před ozvučením jakékoliv akce, ať už se jedná o tiskovou konferenci, koncert či firemní party, je třeba si ujasnit, o jak velké prostory se jedná, kolik se akce zúčastní lidí, jaká je kapacita sálu nebo prostoru. Rovněž je pro perfektní kvalitu zvuku dobré uvést, o jaký typ akce se bude jednat. Zda bude pouze mluvené slovo, nebo budete třeba pouštět hudbu ze záznamu, případně zda vystoupí nějaký protagonista se zpěvem či zpěvem na playback. Všechny detaily umíme vyladit a na všechny situace se připravit. Samozřejmě při ozvučení akcí zvládneme i improvizovat, ale pokud improvizace není nutná, je lépe všechny podrobnosti vyladit předem s profesionálním zápalem a přístupem.
Pro tiskové konference jsme schopni připravit ozvučovací techniku včetně reproduktorů, mikrofonů, přenosných mikrofonů, mixážního pultu se zvukovým technikem a audio linek. Nahlaste přibližný počet očekávaných žurnalistů, kteří se mají TK zúčastnit. Jsme připraveni i na tlumočení. Pokud si budete u nás objednávat tlumočnickou techniku, oznamte nám, prosím, parametry prostoru, kde se akce bude odehrávat. Nezapomeňte také na počet účastníků konference, počet překládaných jazyků. Informujte nás, zda máte tlumočníky, protože můžeme profesionální simultánní překladatele zajistit.

Žádná akce se neobejde bez profesionálního ozvučení

Hledáte kvalitní ozvučení pro firemní konferenci nebo jinou společenskou akci? Jestliže sami nemáte ve svém okolí žádného specialistu, který by vám perfektní zvuk zajistil, obraťte se na naši společnost A-TechService. Zajišťujeme profesionální služby v oblasti pronájmu ozvučení i osvětlení doplněnou další AV techniku, pódiem. Našich služeb můžete využít k pracovním nebo i ke svým soukromým akcím.
Profesionální ozvučení je nedílnou součástí každé akce. Nemusí se jednat zrovna o mluvené slovo na konferenci či špičkového DJe, ale třeba jen o kvalitní hudební podklad, který navodí příjemnější a útulnější atmosféru než zcela tichá neozvučená místnost. Naše firma A-TechService zajišťuje profesionální zvuk pro kulturní akce, firemní nebo tiskové konference i pro různé neformální společenské akce.

Kompletní technika pro ozvučení

Součástí techniky pro ozvučení nejsou pouze kvalitní reproduktory. Pozornost byste měli věnovat také výběru mikrofonů k danému prostředí a požadavku, techniky pro tlumočení (pokud je potřeba), vybavení pro záznam zvuku a dalšího ozvučení dle vašich specifických požadavků (technika pro audiovizuální záznamy a přenosy).
Jestliže si ozvučení zajistíte u nás, získáte nejen pronajatou špičkovou techniku, ale přímo k ní nabízíme také ten nejlepší servis. Zajistíme vám tedy i instalaci s odbornou obsluhou. Zajištění nabízíme jak pro interiérové, tak i pro exteriérové akce mnoha typů. Vyřídit si u nás můžete i samotný pronájem bez dalších souvisejících služeb.
V oboru technicky pro ozvučení máme mnohaletou praxi. Díky našim bohatým zkušenostem jsme tedy schopni nabídnout opravdu kvalitní produkty i servis projektorů, který vám i vašim hostům či návštěvníkům zajistí zážitek. Spolu s ozvučením poskytujeme i mnoho různých doplňkových služeb. Jedná se třeba o pronájem, montáž pódiíprezentační techniky nebo vhodného osvětlení.

Proč si pronajmout ( půjčit ) prezentační - projekční techniku ?

Musíte si položit otázku, zda pořádáte časté akce a máte pro prezentační, projekční, konferenční techniku plné vytížení. Proč nakupovat drahé zařízení pro vaši prezentaci či jinou akci a starat se o drahý provoz technického zařízení. U datových projektorů, ( čištění, servis, výměny lampy každých 2000-3000 hodin v hodnotě dnes už od 2500 až 20000 Kč). Víme, že většina projektorů má průměrnou životnost jen 6000 hodin. Aby Vaše prezentace byla efektivní, znamená stále sledovat vývoj techniky a jít s dobou.

Osvětlení na firemní akci vyžaduje moderní řešení

Jestliže sháníte firmu, která vám zajistí profesionální osvětlení, tak už nemusíte více hledat. U nás v A-TechService se specializujeme nejen na ozvučení, ale také na osvětlení akcí efektovou a nasvicovací technikou, tlumočnickou techniku i pro průvodce. Našich služeb můžete využít na koncertech a dalších kulturních akcích, konferencích, seminářích i na různých společenských událostech, kde jsou kvalitní světelné efekty a designové nasvícení nezbytnou součástí.

Osvětlovací, efektová nebo nasvicovací technika?

U nás máte možnost výběru z celé škály kvalitních produktů, které vám zajistí optimální světelné podmínky. Techniku si u nás můžete zapůjčit nebo si k ní zajistit rovnou i profesionální servis, kdy vám ji naši odborní pracovníci rovnou i nainstalují, naprogramují a uvedou tedy do plynulého provozu s naším návrhem či dle vašich představ. Kvalitní osvětlení je zárukou spokojenosti vašich hostů či návštěvníků.
Kromě osvětlení pro různé společenské akce zajišťujeme také optimální světelné podmínky pro natáčení ( video záznam) nebo focení a pro další související činnosti. Kvalitní osvětlovací technika je na pořízení velmi drahá a její cena se ještě zvyšuje tím, když pro ni nemáte jinak žádné využít. V takovém případě se vám pronájem rozhodně vyplatí, jelikož zaplatíte jenom malý poplatek a techniku si budete moci kdykoliv vypůjčit.

Pronájem kvalitního osvětlení

U nás je vždy možnost domluvy na individuálních podmínkách a veškeré konkrétní vybavení i služby můžete maximálně přizpůsobit svým specifickým nárokům. Co vše nabízíme k pronájmu? Zajistit si u nás můžete otočné světelné hlavy, kompletní sady pódiových světel, rozličné světelné efekty, UV světla, lasery, stroboskopy, ovladače světel a další nezbytné vybavení. Specializujeme se též na pronájem prezentační techniky. Skvělým doplňkem k projekci na vašich akcích je ozvučení ale i výstavní panely (poster sessions) , osvětlení s velmi zajímavé efekty.
Další důležité informace - Veškeré tyto informace nám zašlete na e-mail pro co nejpřesnější předběžnou kalkulaci ceny pronájmu techniky a služeb. Minimální objednávka na pronájem techniky nebo služeb je ve výši 500 Kč bez DPH. Na akční nabídky nelze uplatňovat slevy z nájmu.
Ukázky z akcí naleznete v naší fotogalerii na facebooku.

Sponzorujeme pro invalidu Elektrický invalidní vozík Afikim Breeze 4

Parametry:
Délka: 165 cm
dojezd: až 55km
Hmotnost bez baterií: 111 kg
světlá výška: 12 cm
Rychlost: 15 km/h
Zadní kola: 42 x 9
Hmotnost 155 kg
Nosnost: 200 kg
Přední kolo: 40 x 9
Otočení: 180cm
Barva stříbrná
Šířka: 68 cm
stoupavost: 21%
Tato čtyřkolka izraelského výrobce je špičkovým výrobkem. Je určena pro velmi náročné podmínky typu těžký uživatel a velké kopce nebo jenom velké kopce. Je to dáno i masivní trubkovou konstrukcí a velmi výkonným motorem. Můžeme konstatovat, že se jedná o prvotřídní kvalitu, což dokládá, že téměř tyto vozíky ne servisujeme v záruční i pozáruční době (kromě standartních servisních prohlídek).
O pohon se stará velmi nadstandartní motor o výkonu 1300W. V porovnání s jinými skútry (až na tříkolku Trophy Booster 5) je právě i díky hmotnosti tento skútr velmi měkký a je to znát po ujetí prvních metrů, kdy povrchové nerovnosti krásně absorbují tlumiče. Sloupek řízení se dá regulovat, je tedy možnost si nastavit ideální pozici společně s podélným posuvem sedačky. Ovládání je velmi jednoduché, plyn se přidává mačkáním táhla, podobně jako byste brzdili, při povolení vozík sám brzdí i ve velkém kopci. Ačkoliv je vozík vybaven i přední bubnovou brzdou, elektro brzda spolehlivě zastaví i ve velkém kopci.