Nevíte si rady s instalací audiovizuální techniky?

Organizujete kulturní akci, či firemní prezentační akci a nemáte vůbec žádné zkušenosti s audiovizuální technikou. Jste schopný manažer, organizátor, tlumočník, ale technická stránka věci jde tak trochu mimo vás. Pak se obraťte na odborníky. Naše firma A-Techservice má letité zkušenosti s pronájmem audiovizuální techniky, osvětlením a ozvučením akcí včetně kompletního servisu. Stačí zavolat a nezávazně se informovat o možnostech a cenách.
Abyste měli bližší představu, jaké možnosti se před vámi otevírají, pojďme si stručně nastínit, co všechno bychom vám mohli zapůjčit a pomoci nainstalovat. Nabízíme k pronájmu například prezentační techniku, která zahrnuje projekční plátna, přední i zadní projekci s mnoha typy projektorů se světelným výkonem až do rozlišení Full HD. Projekce můžeme doplnit nezbytnými komponenty, jako jsou prezentér, laserové ukazovátko, flipcharty, bílé tabule nebo náhledové LCD monitory. Zajistíme samozřejmě ozvučení, případně osvětlení. Důležitý je rovněž zdrojový signál pro projekci. Nabízíme vám i notebook, DVD či jiný zdroj.
Pokud se vaší konference účastní zahraniční hosté, můžeme vám poskytnout kompletní tlumočnickou a průvodcovskou techniku, případně šeptákové sady Sennheiser. Pro záznam celé akce poskytujeme pronájem kamer či kvalitních fotoaparátů. Foto a videotechnika zahrnuje kamery HDMI s plným rozlišením a kompletním příslušenstvím. Aby byl výčet našich služeb úplný, nesmíme zapomenout na mikrofony, jichž máme několik typů, pro mluvené slovo i třeba zpěv. Ozvučení by nebylo ono, pokud by chyběly reprobedny, mixážní pult a CD přehrávač. Pokud akci pořádáte mimo zdroje elektrické energie, obraťte se opět na nás. Dodáváme digitální elektrocentrály i pro výpočetní techniku.
Samozřejmostí jsou naše účast při instalaci i odinstalování techniky, asistence při samotné akci a doprava.

PRONÁJEM OZVUČENÍ

Půjčovna ozvučení - pronájem zvukové techniky, reproboxů.
Žádná akce se neobejde bez kvalitního ozvučení, reprobedny jsou základem ozvučení. Společně s kvalitním mixážním pultem, mikrofony, ostatní zvukovou technikou a profesionální obsluhou docílíme i profesionálního zvukového výsledku produkce Live ozvučení či záznamu.
Hledáte profesionální ozvučení akcí pro firemní konferenci nebo jinou společenskou událost? Nabízíme do pronájmu ozvučovací aktivní i pasivní systémy, doplněny mixážními pulty, mikrofony a ostatní audio techniku. Zajišťujeme profesionální služby v oblasti ozvučení akcí. Naší zvukovou techniku můžete využít k pracovním nebo i ke svým soukromým akcím.
Profesionální ozvučení akcí je nedílnou součástí každé události. Nemusí se jednat zrovna o mluvené slovo na konferenci či špičkového DJe, ale třeba jen o kvalitní hudební podklad, který navodí příjemnější a útulnější atmosféru než zcela tichá neozvučená místnost.

PRONÁJEM MIKROFONU

Potřebujete být slyšet a aby Vám bylo rozumět? Nabízíme Vám k pronájmu ozvučení i mikrofon/y
Mikrofon je důležitým prvkem ozvučení. Kvalitní ozvučení se neobejde bez kvalitních mikrofonů tak aby výsledný zvuk či záznam byl profesionální kvality. Mikrofony se všeobecně požívají pro snímání hlasu a všeobecně zvuku.
Konferenční mikrofony – použití pro předsednictvo, řečnický pult. Z pravidla se používá jeden mikrofon pro 2 účastníky. Disponujeme mikrofony Shure CVG18 se základnou, mikrofon na husím krku a mikrofony APART s řídící jednotkou.
Bezdrátové mikrofony – do ruky (hand), bodypacky s klopovým, náhlavním mikrofonem s charakteristikou dle využití a potřeby. Využití mikrofonů – běžné využívání k ozvučení, na dotazy do publika (plénum), pro přednášejícího s tím že u hlavového (head), má volné ruce. Tento typ mikrofonu je vhodný  pro kvalitní snímání řeči přednášejícího při live ozvučení, mikrofon je pevně nastaven a z pohybem hlavy se vzdálenost od úst nemění a charakteristika snímání zůstává stejná. Naše mikrofony jsou od špičkových firem jako je Sennheiser, Shure atd.

PRONÁJEM AUDIO MIXÁŽNÍHO PULTU

Potřebujete si k ozvučení pronajmout mixážní pult ?

Mixážní pult je nedílnou součástí ozvučení. Kvalitní ozvučení se neobejde bez kvalitních reproboxů, mikrofonů tak i mixážního pultu aby výsledný zvuk či záznam byl perfektní. Pochopitelně nesmíme opomenout ostatní zvukové prvky. I kabeláž je důležitým prvkem ozvučení.

Mixážní pulty se všeobecně pužívají pro veškeré řízení produkce a záznamu zvuku. Umožňují obsluze ozvučení k profesionálnímu zvukovému výsledku. Disponujeme digitální a analogovou technologíí v oblasti řízení zvuku. Typ mixážního pultu určuje jeho využití (mluvené slovo - konference, tlumočení, hudební produkce, DJ), požadavky na ostatní doplňující techniku, počet mikrofonů, počet výstupních zvukových linek a požadovaných řízených vstůpu do systému ozvučení. Mixážní pult je v podstatě mozkem ozvučení.

PRONÁJEM DJ TECHNIKY

Potřebujete si k ozvučení pronajmout Dj techniku ? Nebo připravujete DJ produkci ?
Máme pro Vás doplňující audio DJ techniku.
Kvalitní produkce DJ se neobejde bez mixážního DJ  pultu , CD playerů se vstupem USB  a příposlechu mimo hlavní ozvučení, tak aby výsledná produkce byla profesionální.
Disponujeme DJ sety od firmy Pionner kde je mixážní pult Pionner 600 a 2 CDJ playery 850, mixážními pulty REDOX a jiné. DJ produkce může být doplněna o odpovídající ozvučení s basovou dominantou subasů, tak i světelnou, efektovou technikou. Prostě to musí být show a zábava pro hosty.