Live streaming – perfektní příležitost pro online videokonference

Konference a různé prezentace už nemusíte omezovat pouze na vybrané místo konání – namísto toho je můžete vysílat třeba do celého světa. Díky živému přenosu tak můžete informace sdílet s kýmkoli, aniž by byl fyzicky přítomen.

Hybridní konference

Díky moderním technologiím už se se svou prezentací nemusíte omezovat na konkrétní místo. Namísto toho využijte live stream (živý přenos) – můžete tak zkombinovat fyzickou konferenci s online přenosem. Audiovizuální záznam lze přenášet přes vnitřní síť, ale také přes internet. Připojit se tak může každý, ať už se zrovna nachází kdekoli. Potřebná je přitom jen internetová síť se stabilním připojením a vhodná platforma.

Živý přenos

Live streaming vyžaduje vhodnou audiovizuální a IT techniku. Tu pro vás zajistí profesionálové, dle vašeho přání či podle odborného návrhu. Streaming umožňuje přenos záznamu, aby se hosté mohli zúčastnit odkudkoli. Kromě toho lze však zařadit i chat či přímý vstup pro prezentující, kteří nejsou přítomni v místě konání. Online akce tak nabízí skvělé příležitosti. Využít navíc můžete i více než jen streamingové služby – odborníci se postarají o postprodukci a zpracování záznamu pro další firemní účely.

Live stream meatingu A-TechService

Live stream meatingu s živým online přenosem

Kvalitní technické zázemí

Aby mohla samotná konference i live stream probíhat hladce, je potřebné spolehlivé technické zázemí. To zahrnuje kamery, ozvučení, mikrofony, zařízení pro stream a další audiovizuální vybavení. Nechybí ani profesionální audio-video režie, abyste se mohli soustředit na svou prezentaci. Mezi doplňující služby online videokonference patří také tlumočnická technika a tlumočníci pro simultánní překlad. Pak už jen stačí vybrat vhodnou streamovací platformu, například Google Zoom, či Microsoft Teams.

Neváhejte využít moderní technologie a sdílet svou konferenci online. Profesionálové se postarají o technické zajištění streamingu.