Audiovizuální technologie A-TechService

Disponujeme ozvučení digitální i analogovou zvukovou technikou a to jak mixážních pultů tak pronajem aktivních repro beden a ozvučení spolu s novou normou bezdrátových mikrofonů Sennheiser G3, osvětlovací technika řízena protokolem DMX jak pro analogová světla tak pro inteligentní řízená světla a efektů, tlumočnická analogová technika pro simultánní (kabinový) překlad až pro 6 překládaných jazyků současně, Projekční technika - projektory s plným rozlišením Full HD a obrazovky na stojanu až do Ultra HD (4K). Digitální video režie HDMI (1920x1080) s možností přenosu obrazu i zvuku nebo jen samotný střih při řízení prezentace obrazu.
 Postaráme se o technické zajištění ozvučení akcí, osvětlení akcí na klíč pro akce nejen v Praze. Máte jedinečnou možnost technického zajištění vašich akcí na profesionální úrovni. Zajistíme pro Vás profesionální ozvučení akcí, osvětlení akcí, přípravu a výstavbu pódia, servis konferenčních a audiovizuálních služeb, zajištění osvětlovací a efektové techniky Pro akce s mezinárodní účastní, nebo přednášky v cizím jazyce, dodáváme tlumočnickou techniku i s odbornými tlumočníky s jazykovou vybaveností.
Video - audio přenos a záznam jsou samozřejmostí. Ozvučování zvukovou, osvětlovací, efektovou techniku s projekční techniku na míru, dodá akci na důrazu důležitosti. Můžete využít zajištění Akcí na klíč, nebo samostatný pronájem techniky s možností dopravy na místo akce, instalací a technickou asistencí.