Blogujeme

 

Videoprojekce z LED stěny nebo projektoru?

Při výběru vhodné videoprojekce je potřeba zohlednit mnoho aspektů. Nejde jen o velikost obrazu, formát nebo rozlišení. Jsou nepochybně také velmi důležité ale základem je prostředí a místní světlené podmínky. Mnoho prostorů kde chtějí klienti vytvořit videoprojekci nejsou pro toto přizpůsobeny a je nutné si s tím poradit... Více na blogu

Pronájem prezentační techniky a konferenční služby

Chystáte konferenci a přemýšlíte nad tím, jak se vyhnout případnému trapasu způsobeného kvílícím reproduktorem či nesrozumitelným moderátorem? Nechte to na odborníky, kteří vše zajistí tak, aby problém zvaný „ozvučovací technika“ nenastal. Nebo se aspoň řiďte jejich radami. Více na blogu...

Tři moudré opice - A-TechService

Tři čínské, moudré opice
a
A-TechService

Tři moudré opice, z nichž jedna si zakrývá uši, druhá pusu a třetí oči, svým výrazem říkají

  • Nevidím zlo
  • Nemluvím zlo
  • Neslyším zlo

Existuje mnoho různých ale v podstatě podobných interpretací co opice znamenají. Jedná se o to aby nikdo nestrkal nos do cizích věcí, nepomlouval a neubližovat ostatním lidem. Více na blogu...

Vytváříme Váš prostor, technické zajištění akcí

technické zajištění akcí

Připravili jsme nový, zabezpečený, přehlednější a hlavně modernější web:

https://www.a-techservice.cz

Celkově je webová stránka rozdělena na hlavní A-TechService, která je zaměřena na služby technického zajištění akcí a dělí se na:

        Právě poslední položka je určena na pronájem prezentační techniky a je druhou částí webu, posazenou na subdoméně kde je možnost si objednat audiovizuální techniku on-line jako v kterémkoliv e-shopu, s tím rozdílem že je na bázi pronájmu. Více na blogu...
Konference Pražský hrad 2018
V letošním roce máme za sebou již třetí konferenci na Pražském hradě.

    Pro konference, tedy pro technické zajištění akcí nám nejvíce vyhovovala Rudolfova galerie. Míčovna na Pražském hradě je dlouhá a úzká místnost s vysokým stropem a klenbou, kde se jen těžko hledá technické řešení a případné jiné řešení než které jsme naplánovali před samotnou konferencí. 

Více na blogu...

Pronájem projektoru - dataprojektoru

Proč kvalitní prezentace, služeb či produktu vypadá amatersky a nezaujme ?

Samotným pronájmem zpravidla profesionální projekce obrazu nekončí.

Máte hromadu práce s prezentací Vašeho produktu, proto jí prezentujte kvalitně. I sebemenší detail ve Vaší prezentaci vede k úspěchu. K profesionální projekci je nutné zohlednit prostředí kde se bude projekce konat. Zařízení které bude zajišťovat signál obrazu, použitá kabeláž, obrazové AV prvky a samotná datový projektor. Na to navazuje výběr projekční plochy, projekčního plátna a typ projekce. Projekce mohou být různé. Přední projekce, zadní projekce, kolmá a nebo stropní. Není možné promítat na zeď.

Více na blogu...

Nevíte si rady s instalací audiovizuální techniky?
Organizujete kulturní akci, či firemní prezentační akci a nemáte vůbec žádné zkušenosti s audiovizuální technikou. Jste schopný manažer, organizátor, tlumočník, ale technická stránka věci jde tak trochu mimo vás. Pak se obraťte na odborníky. Naše firma A-Techservice má letité zkušenosti s pronájmem audiovizuální techniky, osvětlením a ozvučením akcí včetně kompletního servisu. Stačí zavolat a nezávazně se informovat o možnostech a cenách.
Abyste měli bližší představu, jaké možnosti se před vámi otevírají, pojďme si stručně nastínit, co všechno bychom vám mohli zapůjčit a pomoci nainstalovat. Nabízíme k pronájmu například prezentační techniku, která zahrnuje projekční plátna, přední i zadní projekci s mnoha typy projektorů se světelným výkonem až do rozlišení Full HD. Projekce můžeme doplnit nezbytnými komponenty, jako jsou prezentér, laserové ukazovátko, flipcharty, bílé tabule nebo náhledové LCD monitory. Zajistíme samozřejmě ozvučení, případně osvětlení. Důležitý je rovněž zdrojový signál pro projekci. Nabízíme vám i notebook, DVD či jiný zdroj.

Více na blogu...

Naše konferenční služby
Postaráme se o technické zajištění ozvučení akcí, osvětlení akcí na klíč pro akce nejen v Praze nebo jen samotný pronájem audiovizuální techniky - projektory, projekční plátna, pronájem obrazovky na stojanu.  Pronájem ozvučení mikrofony a audiotechniky i pro DJ dle požadavku, osvětlovací techniky vč. řízení i efektůvýpočetní a ostatní prezentační techniky pro Vaše akce. Dodáváme na konference a kongresy výstavní panely (stojany) na postery (plakáty), které zavážíme a instaluje na místo akce na klíč.

Více na blogu...

Služby - doprava, instalace, technická podpora na akci
Můžete si u nás pronajmout prezentační techniku ale i služby.
Zajišťujeme veškerou montáž a obsluhu konferenční techniky pro Vaše akce, tedy na klíč. Služby obsahují dovoz,  donesení požadované techniky, instalace, zprovoznění a obsluhu AV techniky po dobu akce s následnou deinstalací a odvozem. Samozřejmostí při vícedenní akci mimo Prahu je nutné aby technik/ci byly ubytováni po dobu akce.

Více na blogu...

Pronájem výstavních stojanů (panelů) na postery

Poster session se zcela liší od mluvené nebo vizuální prezentace, proto je také nutné použít jiné techniky k jeho přípravě. Účelem posteru je seznámit zájemce s tvorbou, zaměřením prezentujícího jednoduše pochopitelnou formou, která stimuluje zájem a diskusi. Základním cílem je vyprovokovat výměnu názorů mezi prezentujícím a plénem.

Více na blogu...

O nás A-TechService, technické zajištění akcí - pronájem prezentační techniky a služby Praha
Váš partner pro Vaše akce, již více jak desetiletí.
Jsme česká firma s mnohaletými zkušenostmi v oblasti AV techniky a realizací technického vybavení pro akce.
Zajistíme profesionální ozvučení s mikrofony, osvětlení akce, audio i video záznam nebo přenos, projekci z projektoru dle požadavků na projekční plátno nebo velkoplošné obrazovky na stojanu.
Před ozvučením jakékoliv akce, ať už se jedná o tiskovou konferenci, koncert či firemní party, je třeba si ujasnit, o jak velké prostory se jedná, kolik se akce zúčastní lidí, jaká je kapacita sálu nebo prostoru. Rovněž je pro perfektní kvalitu zvuku dobré uvést, o jaký typ akce se bude jednat.

Více na blogu...

Audiovizuální technologie A-TechService
Disponujeme ozvučení digitální i analogovou zvukovou technikou a to jak mixážních pultů tak pronajem aktivních repro beden a ozvučení spolu s novou normou bezdrátových mikrofonů Sennheiser G3, osvětlovací technika řízena protokolem DMX jak pro analogová světla tak pro inteligentní řízená světla a efektů, tlumočnická analogová technika pro simultánní (kabinový) překlad až pro 6 překládaných jazyků současně, Projekční technika - projektory s plným rozlišením Full HD a obrazovky na stojanu až do Ultra HD (4K).

Více na blogu...

Tlumočnické služby, Tlumočnická technika A-TechService
Nabízíme kompletní tlumočnické služby s mobilní tlumočnickou a ozvučovací technikou. Tlumočnické a audio systémy určené na konsekutivní, simultánní ( kabinové ) tlumočení pro Vaší akci kdekoliv v ČR i v zahraničí. Dodáváme kompletní konferenční techniku na kongresy, konference a prezentace.
Pronájem průvodcovské bezdrátové techniky Sennheiser (šeptákové sady)

Více na blogu...

Kontakt A-TechService s.r.o.

A-TechService - Výdej techniky ze skladu

Dle dohody nebo objednávky: 8.00 hod - 18.00 hod (po dohodě i jiný čas) - neplatí pro techniku která se zaváží a instaluje (přesně dle objednávky).
Adresa skladu: Klapálkova 2247/19, Praha 4 Chodov - na konci ulice Milínská

Více na blogu...

Osvětlení akcí - efektová a světelná technika

Osvětlení na firemní akci vyžaduje moderní řešení

Jestliže sháníte firmu, která vám zajistí profesionální osvětlení, tak už nemusíte více hledat. U nás v A-TechService se specializujeme nejen na ozvučení, ale také na osvětlení akcí efektovou a nasvicovací technikou, tlumočnickou techniku i pro průvodce. Našich služeb můžete využít na koncertech a dalších kulturních akcích, konferencích, seminářích i na různých společenských událostech, kde jsou kvalitní světelné efekty a designové nasvícení nezbytnou součástí.

Více na blogu...

Velkoplošná projekce z projektoru nebo obrazovek, A-TechService
Pronájem projektorů pro projekci vedenou z video mixu (režie) nebo jen z notebooku, kamery, DVD atd. na projekční plátno nebo obrazovku.
Projekce z projektoru umožňuje velkoplošnou projekci vašeho výrobku, strategie, prezentace při školení, konference nebo jen video produkce na projekční plátno.

Více na blogu...

Ozvučení akcí - pronájem audio techniky Praha

Žádná akce se neobejde bez kvalitního ozvučení a mikrofonů

Hledáte profesionální ozvučení akcí pro firemní konferenci nebo jinou společenskou událost? Jestliže sami nemáte ve svém okolí žádného specialistu, který by vám perfektní zvuk zajistil, obraťte se na naši společnost A-TechService. Zajišťujeme profesionální služby v oblasti ozvučení akcí a osvětlení akcí. Našich služeb můžete využít k pracovním nebo i ke svým soukromým akcím.

Více na blogu...

0 Shares
Share