Velkoplošná projekce z projektoru nebo obrazovek, A-TechService

Pronájem projektoru, projekčního plátna a obrazovek

Konzultace s návrhem řešení projekce, výběr projektoru, typ projekce s močností náhledových obrazovek pro Vaší akci jsou zdarma, Rádi Vám poradíme.

Pronájem projektorů pro projekci vedenou z video mixu (režie) nebo jen z notebooku, kamery, DVD atd. na projekční plátno nebo obrazovku.

Projekce z projektoru umožňuje velkoplošnou projekci vašeho výrobku, strategie, prezentace při školení, konference nebo jen video produkce na projekční plátno.

Disponujeme projektory i s plným HD rozlišením, ultra krátkou projekcí, projekčními plátny s možností přední i zadní projekce a širokou škálou velikostí projekčních ploch, doplněnou o video režii s možností připojení více vstupů s HD rozlišením.

Velkoplošnou projekci z projektoru můžete doplnit o náhledové projekce tak též z projektoru nebo obrazovek na vyskokých stojanech nebo při zemi. Obrazovky je také možné využít  pro promo video nebo fotografie Vašich produktů či firmy. Obrazovky disponují USB vstup pro flash disk a není potřeba dalších zařízení pro přehrávání souboru.

Dle typu projektoru a projekčního plátna Vám můžeme nabídnout profesionální přední projekci, zpětnou projekci a to klasickou nebo utrakrátkou. U přední projekce je umístění projektoru před plátnem a u zpětné projekce je umístění projektoru za plátnem. Zpětné projekce provádíme na projekční plátna rámová za předpokladu že to místní okolnosti dovolují v vzhledem k projekční vzdálenosti a velikosti projekčního plátna. Rádi vám poradíme a navrhneme typ projekce právě pro vás, projektor i projekční plátno.

Provádíme samotný pronájem jednotlivého projekčního zařízení nebo kompletně zajišťujeme videoprojekce vč. instalace, dopravy i s možností technické podpory která vám na vše dohlédne a případně Vám bude obsluhovat prezentace.

Projekce

2159
Nazvučených
akcí
1845
Nazvučených
konferencí
2468
Akcí
na klíč
3654
Spokojených
klientů
2588
Realizovaných
video projekcí

Fotogalerie

 Ozvučení konference s projekcí na projekční plátno s nahledy na obrazovku  A-TechService
 Velkoplošná projekce z projektoru na plátno, řízeno video režií s ozvučením a mikrofony  A-TechService
 Audiovizuální záznam, ozvučení s mikrofony, projekce z projektoru na projekční plátno A-TechService
Velkoplošná zadní projekce z projektoru na projekční plátno s náhledovými obrazovkami na stojanech  A-TechService
 

Uložit

Uložit

Kontakt

hot line
info, kalkulace

Tel.: +420 777 581 503
E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

AV TECHNIK
Marek Štengl

Tel.: +420 732 681 795
E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Adresa

A-TECHSERVICE S.R.O.
KLAPÁLKOVA 2247/19, 149 00 PRAHA 4
CHODOV-PRAHA 11, ČESKO

Napište nám

Opište text z obrázku