Ozvučení akcí a pronájem ozvčovací techniky Praha

Žádná akce se neobejde bez kvalitního ozvučení s profesionálním výsledkem

Konzultace s návrhem řešení ozvučení Vaší akce jsou zdarma, Rádi Vám poradíme.

Hledáte profesionální ozvučení Vaší akce pro firemní konferenci nebo jinou společenskou událost? Jestliže sami nemáte ve svém okolí žádného specialistu, který by vám perfektní zvuk ostarat a zajistil s 100% vísledkem, obraťte se na naši společnost A-TechService. Zajišťujeme profesionální služby v oblasti ozvučení akcí a osvětlení akcí. Našich služeb můžete využít k pracovním nebo i ke svým soukromým akcím.

Profesionální obsslha a profesionální ozvučení akcí je nedílnou součástí každé události. Nemusí se jednat zrovna o mluvené slovo na konferenci či špičkového DJe, ale třeba jen o kvalitní hudební podklad, který navodí příjemnější a útulnější atmosféru než zcela tichá neozvučená místnost. I z malé prezentace je možné pomocí zvukové technologie připravit konferenci s dotazy z pléna a tak zapojit účastníky do debaty, a tím udělat prezentaci zajímavějším. Naše firma A-TechService zajišťuje profesionální zvuk, kterému je rozumnět pro kulturní akce, firemní nebo tiskové konference a prezetace s možností využití velkoplošné projekce z projektoru a obrazovek, tlmočnické, adiovizuální, IT techniky.

Ozvuceni konference

Kompletní technika pro ozvučení na konference a prezentace

Součástí techniky pro ozvučení nejsou pouze kvalitní reproduktory. Pozornost byste měli věnovat také výběru mikrofonů k danému prostředí a požadavku, techniky pro simultánní, konsekutivní tlumočení (pokud je potřeba), vybavení pro záznam zvuku z ozvčení konference a dalšího zvkové techniky dle vašich specifických požadavků (technika pro audiovizuální záznamy a přenosy - kamery, režiie ...).

Jestliže si ozvučení Vaší akce zajistíte u nás, získáte nejen pronajatou špičkovou techniku, ale přímo k ní nabízíme také ten nejlepší servis. Zajistíme vám tedy i instalaci s odbornou vyškolenou obsluhou se zaměřením na ozvučení a ostatní konferenční služby. Zajištění profesionální techniky nabízíme jak pro interiérové, tak i pro exteriérové akce mnoha typů. Vyřídit si u nás můžete i samotný pronájem ozvučení, mikrofonů dle požadavků, možností. Pronájem ostatní prezentační techniky bez dalších souvisejících služeb.

V oboru technicky pro ozvučení máme mnohaletou praxi. Díky našim bohatým zkušenostem jsme tedy schopni nabídnout opravdu kvalitní služby v oboru audiovizuální techniky i servis projektorů, který vám i vašim hostům či návštěvníkům zajistí zážitek. Spolu s ozvučením, záznamem zvuku z konference poskytujeme i mnoho různých doplňkových služeb. Jedná se třeba o velkoplošnou projekci, stavbbu pódií, prezentační techniku nebo vhodného osvětlení.

Ozvučení 

Pokud se rozhodnete, že ozvučení svěříte kompletně do našich rukou, pak vězte, že jste se obrátili na odborníky, kteří s ozvučováním akcí mají letité zkušenosti. V rámci našeho servisu vám dodáme kvalitní ozvučovací techniku včetně mikrofonů, stojanů, tlumočnického zařízení a audiovybavení. Samozřejmostí je, že vám konferenci zvukově zaznamenáme dle vašich požadavků a potřeby. Spolu s technikou náš profesionální tým dále zajistí kompletní servis v oblasti audiovizuální a konferenční technologie, poradíme si s instalací a odbornou obsluhou.

Neděláme jen ozvučení akcí, směle nás můžete pozvat na kulturní akce pořádané pod otevřeným nebem – open air. Což je aktuální právě teď, před začátkem hudebních, divadelních a jiných festivalů. Neděláme jen ozvučení akcí. Naši zákazníci se na nás mohou směle obrátit i s požadavky po instalaci pódií, pronájem kamer pro audiovizuální záznam, nebo audiovizuální přenos. Dodáváme rovněž výpočetní techniku a výstavní panely pro postery.

Nemusíte si u nás hned služby objednávat, stačí se jen nezávazně informovat.

140520103031 ozvuceni

Ozvučení, osvětlení akce i video technika pro dokonalý výsledek

Ozvučovací technika rozhodně není vše, čím se v A-TechService zabýváme. Našim klientům chceme zajistit akce po audiovizuální stránce od A až do Z, a tak u nás najdete pódia, kamery pro AV záznam nebo AV přenos až po výpočetní techniku nebo výstavní panely pro postery. Dodáme Vám profesionální ozvučení akcí s podporou od našich profesionálních techniků. Chcete se zeptat na přesnou cenu ozvučení Vaší akce nebo Vás zajímá zvuková technika k pronajmutí bez doplňkových služeb? Navrhneme Vám kompletní řešení ozvučení i ostatní technické zařízení, včetně audiovizuální techniky atd. Neváhejte a kontaktujte nás zcela nezávazně.

 

 

2159
Nazvučených
akcí
1845
Nazvučených
konferencí
2468
Akcí
na klíč
3654
Spokojených
klientů
2588
Realizovaných
video projekcí

Fotogalerie

 Ozvučení konference s projekcí na projekční plátno s nahledy na obrazovku  A-TechService
 Velkoplošná projekce z projektoru na plátno, řízeno video režií s ozvučením a mikrofony  A-TechService
 Audiovizuální záznam, ozvučení s mikrofony, projekce z projektoru na projekční plátno A-TechService
Velkoplošná zadní projekce z projektoru na projekční plátno s náhledovými obrazovkami na stojanech  A-TechService
 

Uložit

Uložit

Kontakt

hot line
info, kalkulace

Tel.: +420 777 581 503
E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

AV TECHNIK
Marek Štengl

Tel.: +420 732 681 795
E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Adresa

A-TECHSERVICE S.R.O.
KLAPÁLKOVA 2247/19, 149 00 PRAHA 4
CHODOV-PRAHA 11, ČESKO

Napište nám

Opište text z obrázku