Ozvučení akcí - pronájem audio techniky Praha

Žádná akce se neobejde bez kvalitního ozvučení a mikrofonů

Hledáte profesionální ozvučení pro firemní konferenci nebo jinou společenskou akci? Jestliže sami nemáte ve svém okolí žádného specialistu, který by vám perfektní zvuk zajistil, obraťte se na naši společnost A-TechService. Zajišťujeme profesionální služby v oblasti ozvučení i osvětlení akcí. Našich služeb můžete využít k pracovním nebo i ke svým soukromým akcím.

Profesionální ozvučení je nedílnou součástí každé akce. Nemusí se jednat zrovna o mluvené slovo na konferenci či špičkového DJe, ale třeba jen o kvalitní hudební podklad, který navodí příjemnější a útulnější atmosféru než zcela tichá neozvučená místnost. Naše firma A-TechServise zajišťuje profesionální zvuk pro kulturní akce, firemní nebo tiskové konference i pro různé neformální společenské akce.

Ozvuceni konference

Kompletní technika pro ozvučení

Součástí techniky pro ozvučení nejsou pouze kvalitní reproduktory. Pozornost byste měli věnovat také výběru mikrofonů k danému prostředí a požadavku, techniky pro simultánní, konsekutivní tlumočení (pokud je potřeba), vybavení pro záznam zvuku a dalšího ozvučení dle vašich specifických požadavků (technika pro audiovizuální záznamy a přenosy).

Jestliže si ozvučení zajistíte u nás, získáte nejen pronajatou špičkovou techniku, ale přímo k ní nabízíme také ten nejlepší servis. Zajistíme vám tedy i instalaci s odbornou obsluhou. Zajištění nabízíme jak pro interiérové, tak i pro exteriérové akce mnoha typů. Vyřídit si u nás můžete i samotný pronájem ozvučení, mikrofonů dle požadavku a pronájem ostatní prezentační techniky bez dalších souvisejících služeb.

V oboru technicky pro ozvučení máme mnohaletou praxi. Díky našim bohatým zkušenostem jsme tedy schopni nabídnout opravdu kvalitní služby v oboru audiovizuální techniky i servis projektorů, který vám i vašim hostům či návštěvníkům zajistí zážitek. Spolu s ozvučením poskytujeme i mnoho různých doplňkových služeb. Jedná se třeba o zajištění pódií, prezentační techniky nebo vhodného osvětlení.

Ozvučení 

Pokud se rozhodnete, že ozvučení svěříte kompletně do našich rukou, pak vězte, že jste se obrátili na odborníky, kteří s ozvučováním akcí mají letité zkušenosti. V rámci našeho servisu vám dodáme kvalitní ozvučovací techniku včetně mikrofonů, stojanů, tlumočnického zařízení a audiovybavení. Samozřejmostí je, že vám konferenci zvukově zaznamenáme dle vašich požadavků a potřeby. Spolu s technikou náš profesionální tým dále zajistí kompletní servis v oblasti audiovizuální a konferenční technologie, poradíme si s instalací a odbornou obsluhou.

Nezabýváme se pouze interiérovým ozvučením, směle nás můžete pozvat na kulturní akce pořádané pod otevřeným nebem – open air. Což je aktuální právě teď, před začátkem hudebních, divadelních a jiných festivalů. Nezabýváme se ovšem jen ozvučením akcí. Naši zákazníci se na nás mohou směle obrátit i s požadavky po instalaci pódií, pronájem kamer pro audiovizuální záznam, nebo audiovizuální přenos. Dodáváme rovněž výpočetní techniku a výstavní panely pro postery.

Nemusíte si u nás hned služby objednávat, stačí se jen nezávazně informovat.

140520103031 ozvuceni

Ozvučení, osvětlení akce i video technika pro dokonalý výsledek

Ozvučovací technika rozhodně není vše, čím se v A-TechService zabýváme. Našim klientům chceme zajistit akce po audiovizuální stránce od A až do Z, a tak u nás najdete pódia, kamery pro AV záznam nebo AV přenos až po výpočetní techniku nebo výstavní panely pro postery. Dodáme Vám profesionální ozvučení akcí s podporou od našich profesionálních techniků. Chcete se zeptat na přesnou cenu ozvučení Vaší akce nebo Vás zajímá zvuková technika k pronajmutí bez doplňkových služeb? Navrhneme Vám kompletní řešení ozvučení i ostatní technické zařízení, včetně audiovizuální techniky atd. Neváhejte a kontaktujte nás zcela nezávazně.

 

2159
Nazvučených
akcí
1845
Nazvučených
konferencí
2468
Akcí
na klíč
3654
Spokojených
klientů
2588
Realizovaných
projekcí

Fotogalerie

 Ozvučení konference s projekcí na projekční plátno s nahledy na obrazovku  A-TechService
 Velkoplošná projekce z projektoru na plátno, řízeno video režií s ozvučením a mikrofony  A-TechService
 Audiovizuální záznam, ozvučení s mikrofony, projekce z projektoru na projekční plátno A-TechService
Velkoplošná zadní projekce z projektoru na projekční plátno s náhledovými obrazovkami na stojanech  A-TechService
 

Uložit

Uložit

Kontakt

hot line
info, kalkulace

Tel.: +420 777 581 503
E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

AV TECHNIK
Marek Štengl

Tel.: +420 732 681 795
E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Adresa

A-TECHSERVICE S.R.O.
KLAPÁLKOVA 2247/19, 149 00 PRAHA 4
CHODOV-PRAHA 11, ČESKO

Napište nám